BuzzerBeater Forums

BB Eesti > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
217068.5 in reply to 217068.3
Date: 05/19/2012 08:43:19
Overall Posts Rated:
2222
Tervist ka sulle,

vabandust, et varem vastata ei saanud, pole seda lugenud peale seda kui sa Mulgile küsimuse esitasid. Arvasin, et siin pole midagi muutunud. Nüüd aga sinu küsimuste kallale ja lahti seletamise juurde...et treener jätab mängud ära, kas raha pole või siis pole motivatsiooni, et nende noortega tegeleda?See mõjub ka meestele ja nii ei olegi enam neil soovi tulla siia, et esindada oma kodumaad.


Mängude ärajäämise all mõtlen ma kas siis rivistuse puudumist, või seda, et koondis pole endale sõprusmänge muretsenud. Tänapäevaspordis, tihti just Eestis jätavad koondised kontrollkohtumisi ära kuna neil pole piisavalt suur eelarve, et neid korraldada ja kohale sõita, või teisele riigile majutust pakkuda.
Meeste all, kes ei soovi enam oma kodumaad esitada mõtlesin ma neid noorsande, kes jäävad ilma "toetusest" kui nad ei saa mängida koondise eest. (mängukeelis õeldes, managerid ei soovi neid koondisesse lasta/müüvad maha kuna koondise treener ei ole neid koondisesse eelnevalt võtnud)
Põhjus, miks nii kirjutasin, on see, et luua vähekene "effecti" siia mängu, mitte tühipaljast joru.

Mina rõhuksin meeste parimatele omadustele ja sätestaksin korra. Ma ei laseks istuda endale pähe ja kui mees ise ei soovi mängida koondise eest, siis seda võimalust talle ka kandikul pakkuma ei hakkaks.


Kui mehed(loe: Managerid) ei soovi hoida enda füüsilist vormi ja võituslikku himu, et Eesti koondis töötaks kui kellavärk, siis ei soovi ka mina teda enam koondise rivistuses näha. Samuti tuleb meestele ka eelnevalt selgeks teha ennem kutsumist, et nad vastutavad mitte ainult enda vaid kogu riigi ees.

räägiksin ma meestega keda ma koondisesse plaanin kutsuda väga põhjalikult kõik tingimused läbi, kui neile ei sobi, ei võta ma ka teda riiki esindama.


Vastasin juba teie küsimusele ära teises punktis.

Igale mängule eelneb põhjalik analüüs ja ka meestega eraldi rääkimine, et nende motivatsioon piisavalt kõrgel hoida.


Enne igat koondise mängu tuleb uurida vastaste nõrkused ja tugevused hoolikalt läbi, millised mehed on neil rivis ja millised mitte. Palju sõltub ka sellest, kuivõrd suudavad meie koondise poisid end motiveerituna hoida(loe: Vormis), et vastasele suuremat peavalu valmistada. Samuti tuleb vaadata noorte meeste puhul nende arengut ja võib juhtuda, et mäng mängult tõuseb põhiviisikusse mõni uus mees.


Kenneth.