BuzzerBeater Forums

Slovenija - IV.12 > Sezona 18

Sezona 18

Set priority
Show messages by
This Post:
00
203106.1
Date: 11/22/2011 05:59:06
Overall Posts Rated:
2525
Lepo bi bilo da bi se kdo še tukaj kaj oglasil in da bi kaj še tukaj napisali!

This Post:
00
203106.2 in reply to 203106.1
Date: 12/18/2011 20:09:34
Overall Posts Rated:
88
Ravnokar sem nehal igrati podobno igrco po internetu ,ker jo nisem zastopil.Zato bi rad s tem pomagal tistim ,ki so zacetniki ali pa tistim ,ki to nocejo vec biti.Lahko si 2 ligas pa vseeno zacetnik,ce ne razumes .Sem generacija slovencev ko je vsaka 3 sola imela samo nemski jezik.sedaj oba jezika.zato pisem v prevodu obeh.
Trening omogoca enopozicijsko.ali b ali c.Torej ni vazno kdo je na centru ce smo dali na oi na trning c se trenirajo na c centru ce damo b na center trenirat bo treniral branilec na centru itd.Manage my team najvisje pod menijem mogoce prevod upravlaje kluba vidite po tekmi kdo dobi trening.ce spremenite iz c na oi se vam izpišejo drugi igralci Roster pomeni igralci.Velja samo zadnji klik pred petkom ,ko se spremeni trening nekje po 10 h zjutra in pred 14h.Ce pisejo pod manage my team minute igralcev trening ni spremenjen.
Weekly stats Tedenska statistika Po tekmi pokaze koliko minut ima posamezen igralec.Ce imamo 12 igralcev si organiziramo prijatelsko tekmo tako da kliknemo en klub in vspodaj se izpise doma v gosteh.izovi .sele ko drug klub sprejme jo imamo.manage my team nam ponuja uporabnike ,ki so ta hip gor vecja verjetnost ,da odgovorijo.mozno dobiti organizirati prijatelsko samo dolcene dneve v tednu.ne vsak dan.Na prijatelski ki niso pomembne za nic razen trening je vazno da damo v prvo postavo tiste z najmanj minut v menjavo tiste z vec.Daje se tiste ki nimajo 48 minut.glej wekly stats.Tedenske minute igralcev.ni vazno ke kdo igra vazno je edino da je tisti ki ga treniramo Training npr ce je C da smo ga dali v igro na center.lp


Last edited by scanners at 12/23/2011 21:02:46

This Post:
00
203106.3 in reply to 203106.2
Date: 12/18/2011 20:34:22
Overall Posts Rated:
88
Sedaj ko znamo nastaviti trening nas zanima kaj se vzporedno trenira.Medtem ko se tisti ki ze dalj casa trenirajo ubadajo s kriznim treningo zacetnik se osnovnega ne pozna.
JUMP SHOT met iz skoka-zraven napada INSIDE SHOT met pod kosem ter jump range razdalja meta.
JUMP RANGE razdalja meta-zraven treniraJUMP SHOT met iz skoka ter HANLICH vodenje zoge.ter prodiranjeDRIVING
INSIDE SHOT met pod kosem-zraven trenira JUMP SHOT met iz skoka ter INSIDE DEFENCE obramba pod kosem.
HANDLICH vodenje zoge-DRIVING prodiranje ter OUTSIDE DEFENCE zunajna obramba
OUTSIDE DEFENCE zunajna obramba(pokrivanje) -INSIDE DEFENCE obr pod kosem ter HANDLICH vodenje zoge.ter prodiranjeDRIVING
INSIDE DEFENCE obramba pod kosem-OUTSIDE DEFENCE zunajna obramba ter SHOT BLOKING blokade.
SHOT BLOKING blokade -INSIDE DEFENCE obr pod kosem in REBOUDING skok.
DRIVING prodiranje(1 na enega)-HANDLICH vodenje zoge ter nisem sigurn mislim pa JUMP RANGE met iz skoka.Ali je met pod kosem krizni ali pa velja tukaj tud mal ugibam saj mi pri visokih igralcih zelo rad skoci..
PASSING podajanje -JUMP SHOT met iz skoka ,DRIVING prodiranje ter HANDLICH vodenje zoge.
REBOUDING skok- INSIDE SHOT met pod kosem ter INSIDE DEFENCE obramba pod kosem,Blokade SHOT BLOKING
TUKAJ NOTRI NI REZULTATOV KRIZNEGA TRENINGA....lp

Last edited by scanners at 03/17/2012 00:18:12

This Post:
00
203106.4 in reply to 203106.3
Date: 12/18/2011 21:12:07
Overall Posts Rated:
88
Ceprav potencial ne vpliva na hitrost treninga pa ga morate vseeno upoštevat.Saj so v zadnjih letih omejili place.tisti zvezdniki ,ki imajo zvezdico* jim placa ni padala.kaj to pomeni ,da je sedaj (zveznik vec let- PERENNIAL STAR) sedaj enako vreden kot pred 2 sezonami to je 4 mesece igranja (alstar - zvezdnik) ker jim vsako sezono placa pada.Torej visji potenciali bodo imeli vsako leto vecjo vrednost.ce si lahko se pred 2 mesecema ali vec superzvezdniku dajal vse skile od oi do centra je sedaj treba zelo paziti kam dajemo trening.Da ne dosezemo prehitro potencial.ko enkrat dosezemo potencial ne moremo vec dvigniti najvisjega skila.lp

Last edited by scanners at 12/20/2011 23:07:54

This Post:
00
203106.5 in reply to 203106.4
Date: 12/19/2011 19:58:17
Overall Posts Rated:
88
free throw prosti meti ter vzdrzljivost stamina ne vplivata niti na placo niti na potencial hitrost ne vpliva trener.ponavadi vsak teden tudi ekipno skacejo vsaj polovica igralcev roster ne glede na starost.edino kar vpliva je ce imamo npr 6 do 8 igralcev vsi skacejo ce imamo 12 pa samo polovica.Idealno ce zelimo dobiti cim vec denarja na hitro .(poleg gradnje dvorane,ki nima stroskov.)Staff osebju narasca placa vsak teden .zato tudi tisti ki vztrajate z grozljivim minimal osebjem ko le ta doseze 3000 place ga zamenjate z novim ki ima 2000 place z ukazom fire immediately odpusti igralca pojavi a ste prepricani ja odpusti.torej ko igralec doseze svoj potencial in se ga ne da vec trenirat mu lahko proste mete dvignete do konca 20.
Placa igralca je celo sezono ista.ce ga celo sezono niste trenirali mu placa naslednje leto pade.ce pa ste ga pa mu zraste.
Igralca prodate ,da kliknete njegovo ime in priimek.(odpre se novo okno vzgoraj ali zelite prodat seel him nizje odpust fire him) Prodate lahko jasno samo svoje ROSTER.kupite pa lahko na transfer listi.Vzoraj omogoca da dolocite pogoje nakupa od do pokazejo tocno ti pogoji.Vem polno smeti a za novinca na kupu.lp

This Post:
00
203106.6 in reply to 203106.5
Date: 12/20/2011 20:32:30
Overall Posts Rated:
88
Sedaj je teden vseh zvezd.Na zalost izbrani ne dobijo niti minut treninga (kar bi bilo bolsa nagrada kot denar) niti denarja niti ko se prodajajo se nic ne vidi.Kdo je izbran vidimo ce kliknemo (primer mene ,ker sem 4 liga je league IV.12 pokaze se 16 mostev vzgoraj se s misko dotaknemo IV.12 FORUM pokaze se nizje all star week kliknemo odpre novo okno kliknemo roster ,ter vidimo izbranih 20 igralcev ze danes.lp
Tekma vseh zvezd je mimo imel sem dva v rezervi slovenca in tujca.slovenca treniram tujca ne.pred tekmo so bili
imam 12 igralcev kar je pac za razporeditev minut najbolje
reklamni izdelki 14 757
reklamni izdelki 13 568
reklamni izdelki 14691
tekma odlicnih 8 dobrih 8
reklamni izdelki 15 236
Glede da sta bila 2 igralca na tekmi vseh zvezd en celo slovenec si lahko vsak ustvari mnenje ali reklamni izdelki kaj vplivajo ce imamo noter njega.mogoce rezultati niso cisto tocni ker sem konec koncev trenutno 4 ligas.lp


Last edited by scanners at 12/25/2011 20:51:45

This Post:
00
203106.7 in reply to 203106.6
Date: 12/20/2011 20:54:59
Overall Posts Rated:
88
Hrvaska nas je prehitela ker so brali nas forum naredimo isto.Ni slovenca ,ki ne bi vse zastopil.Kako priti na njihov forum.preprosto kliknes U21 national team potem games pokaze se U21 hrvatska .kliknemo to pokaze se selektor.levo vzgoraj hrvaska zastava kliknemo jo .levo vspodaj ubrzani trening za u21 mogoce bo ko bos to bral pisalo kako treniramo klikni si na hrvaskem forumu.isto velja za ostale drzave.naj jezik ne bo izgovor.lp
Se to ce pa recimo iscemo srbsko reprezentanco je postopek enak le ,da je najdemo moramo pod U21 national team jo najprej pod selektorjevo rubriko games tekme najti.jaz sem kliknil nakljucno drzavo npr brazil games pojavilo 6 drzav .zotep npr bona in hercegovina games .spremenil iz 18 sezona v 17 sezona puscica navzdol spreminja sezone ,druge drzave games zopet klines eno drzavo desno games itd dokler ne najdes zelene drzave.tako sem v parih minutah nasel srbijo.kliknil njeno zastavo nasel srbski forum.lp

Last edited by scanners at 12/22/2011 10:56:27

This Post:
00
203106.8 in reply to 203106.7
Date: 12/20/2011 23:35:03
Overall Posts Rated:
88
To kar bom napisal je moje osebno mnenje ce se oglasita bonifika ali copatar jima kar verjemite.Met iz skoka je za mene trojka.Razdalja meta,da je igralec sposoben zadeti tudi iz vecje razdalje kot so prosti meti.zunajna obramba je obramba proti metom 3 trojke.vodenje zoge imate nasproti igralca z zelo mocno zunajno obrambo vi imate neverjetno dobrega igralca z met iz skoka in razdaljo meta ker slabo vodi zogo ne zna levo desno in nasprotnik gha 100 procentno blokira.prodiranje namenjeno dvojkam.podajanje,kot vsi veste velja podaja samo ce se ,da kos.(SPREJEM ZOGE?),se centrovski skili met pod kosem dvojka vse znotraj rakete,obramba pod kosem znotraj rakete,skok neuspel met skocimo moznost kosa znotraj rakete,blokade so namenjene ,da igralec ne dobi prehitro 6 osebnih napak.bonus pomeni ce se obarva vsak favl prosti meti.Vzdrzljivost ce ima en grozljivo drug ki ga treniramo dobro se vedno da v prvo peterko z grozljivim ,da oba dobita isto minut.lp

This Post:
00
203106.9 in reply to 203106.8
Date: 12/20/2011 23:59:58
Overall Posts Rated:
88
Torej sedaj ,ko vemo ,da se kupuje igralca tako da na transfer listi kliknes ime in priimek igralca ,ki ga zelis kupiti .odpre novo okno.Recimo,da smo ga kupili a ima game shape awfull 3 slovensko slab pripravljenost,predno ga zacnemop trenirat in dajat v igro preverimo ali je slab ker je prevec igral al premal.Ce je v prejsnih tednih igral skoz vec kot 80 do 90 minut je preutrujen naj igra samo eno tekmo v prvi postavi ostale tekme obvezno pociva ne igra.ce pa ni nic igral prejsne tedne je pa dobr ,da vse tri tekme igra v tednu.Medtem ko je osebna pripravljkenost od 1 do 9 je ekipna od 1 do 13 na dan tekme.Starejsi igralci se mogoce spomnite ko je nb liga nastala in so po evropi igral se zafrkaval in ugotovil ,da vseeno zmagujejo in so imeli na koncu tako mocno moralo ,da so iz obrata kose dajal.lp
Torej osebna pripravljenost se dviguje z priblizno 65 minut vsak teden ekipna pa ,da igramo z levo roko.To se nastima kjer postavimo postavo za tekmo.NORMAL normalno nasljedno tekmo ekipa enako dobro igra
TAKE IT EASY tekmo igralci ekipa slabse igrajo ceprav nam pise 5 igrajo s 2 do 3 razpolozenjem,zato pa nam na nasledji tekmi igrajo s 6 mogoce 7 razpolozenjem.Ce nasledjo tekmo igramo spet take it easy z levo roko nam pri sedaj dvignjenemu razpolozenju 6 do 7 zaradi leve roke igrajo 4 do 5 razpolozenja vendar bo zaradi vmes prijatelske tekme pade 1 prisli do 8 razpolozenja ekipno.sedaj leva roka je iz 8 ze mal mocnejsa od 5 normalno.Torej 3 zgubimo ,da kasneje profitiramo.Pogoj se naprej leva roka.
CRUNSH TIME na vso moc-ta taktika se uporablja v pokalu ce zelimo bolso ekipo unicit.Ekipa igra na vso moč.A ker so tekli na vso moč naslednjo tekmo krc utrujenost,komaj hodijo.Tekmo odigras bolje a nasljednjo ima ekipa moralo3.Tukaj prijatelska celo dvigne ekipno pripravljenost.lp
Za konec ekipna pripravljenost se lahko spreminja iz igre v igro(ce igramo na vso moc ali z levo roko) ,osebna samo ob petkih.Ekipna pa se ce igramo normalno spremeni samo ce nimamo ekipne5 pripravljenosti.lp

Last edited by scanners at 12/25/2011 18:26:47

This Post:
00
203106.10 in reply to 203106.9
Date: 12/21/2011 05:13:46
Overall Posts Rated:
2525
Vsaj nekdo se je malo tukaj na forumu pojavil! Ni mi za brat vsega ampak nekaj malega pa sem prebral :D

This Post:
11
203106.11 in reply to 203106.10
Date: 12/21/2011 20:25:52
Overall Posts Rated:
88
lep pozdrav se majhen trik ko me kliknes se ti izpise scanners ce se dotaknes z misko puscice navzdol imas ker sva sam dva 3 moznosti everybody scanners cupavi dal sem everybody ceprav sem kliknil tebe ,lp
Da dokoncam misel hrvaska ima 500 aktivnih uporabnikov in je trenutno pred slovenijo ki ima 600 uporabnikov srbija je ena najbolsih reprezentant na svetu in ima 1200 uporabnikov.ker je moj cilj visji kot hrvaska bom danes poiskal srbijo njen forum in skupaj z bracotom elanom goverjem ter ostalimi zmagam naproti...1 mesto je mogoce mal prevec a tud ce bomo 2 na svetu ni tok slabo.Ceprav so napisani dokazano najboljsi trenutno poleg matjaza 70 silver klub ,ki je po pokalih dosegel celo uspeh velikega TANUKI-ja ,ki se je na zalost ce se seveda KJE MET 4 LIGASI NE SKRIVA nikoli ne reci nikoli.Torej mislim ,ko klikam po ligasih ,da jih veliko trenira,zakaj je to pomembno ce jih dosti trenira se tisti ,ki ima super igralca ne more zafrkavat in skoz pazi na minute.temu se pravi zdrava konkurenca.lp
Se to za selektorja rabis predsem taktiko ter igralce.lp


Last edited by scanners at 12/21/2011 20:48:26