BuzzerBeater Forums

Eesti - III.6 > 16 hooaeg

16 hooaeg

Set priority
Show messages by
From: Timm
This Post:
00
182537.1
Date: 04/23/2011 08:53:37
Overall Posts Rated:
6161
Uus hooaeg algab. Panme siit edasi.
Kes mida ootab?
Ma tahan ligat kinni panna. :)

From: amatöör

To: Timm
This Post:
00
182537.2 in reply to 182537.1
Date: 04/23/2011 23:00:50
Overall Posts Rated:
2222
bravuurikas avaldus :-) Samas köik eeldused selleks on sul olemas. Ma oma esimese mängu ka II lkiigas vöitsin, juhhuu, hetkel juhin liigat aga pärast järgmist mängu see enam nii pole, vastasel mingi 500k palgad meestel, karm

From: Karl
This Post:
00
182537.3 in reply to 182537.1
Date: 04/25/2011 09:34:26
Overall Posts Rated:
1919
Tervist, kui kellegil on häid kuni 21 aastaseid Eesti noorpallureid siis palun saata nende andmed minu BB-mailile.

Eesti U21 peatreener.

From: Thumser

To: Karl
This Post:
11
182537.4 in reply to 182537.3
Date: 04/25/2011 14:38:28
Overall Posts Rated:
55
saidki peatreeneriks. :)

Voted for u.

From: Timm

To: Timm
This Post:
00
182537.5 in reply to 182537.1
Date: 07/21/2011 10:02:35
Overall Posts Rated:
6161
Kas liiga finaal ei lähe kellelegi korda? Mitte ühtegi kommentaari. :)
Ise saatsin peale esimest finaalmängu üle tü.. ja igasugusesse vi... kogu BB maailma!!
Esimesed 3 veerandaega käis vinge andmine, juhtisin stabiilselt 4-7 punnig, vahest ka 9-10 punniga. Oli nigu mäng. Aga 4 veerandaja alguses tegi Agressor justkui imeväel nõidusliku spurdi. Nad said umbes 20 pealeviset minu 4-5 vastu ja enamik viskeid läks Agressoril ka sisse. Raisk! Lisaaeg oli samast puust. Minu kõige kallimad tuusad, kes vahetusest tulid, olid Agressori 5000 palgaga meeste vastu kui eided väljakul. :(
Seda, et agressiivselt mängiva meeskonna vastu normaliga minnes on ülikeeruline võita, nägin juba ka oma tabeli finaalis Rimmingu vastu. Mängisin kodusaalis, aga Rimming tuli agressiivsega, mina normaliga ja mu võit oli päris napikas.
Enam pole kuhugi taganeda.


From: Timm
This Post:
00
182537.6 in reply to 182537.1
Date: 07/24/2011 15:07:44
Overall Posts Rated:
6161
JESSSS! Võit käes!
Lootsin enne mängu, et suurema innustuse tõttu saan võidu ja nii läkski!
Liigun II liigasse ja loodan sinna esimesel hooajal ka püsima jääda. Olen vaadanud ja võrrelnud ja arvan, et II liiga nõrgematest on III tugevamad isegi napilt paremad mu arust.
Ennustan, et Agressor on järgmisel hooajal selle liiga võitja.
Edu teile kõigile.
Ciao!

Last edited by Timm at 07/24/2011 15:08:54

From: ranka

To: Timm
This Post:
00
182537.7 in reply to 182537.6
Date: 07/25/2011 01:39:40
Overall Posts Rated:
22
Palju õnne muidugi, kes ei tahaks II liigas mängida..... Kui nüüd selle hooaja alguse peale mõelda ja sinu sõnu meenutada , siis seekord panid täkkesse. Ütlen ausalt..ei uskunud eriti, et seekord Agressorit keegi meie liigast väänata suudab.Sest kukkus ju tema II liigast alla ja mängis ta ju mitu head hooaega seal. Kuid arvestades, et Agressor tuli ka teisele mängule agressiivsega, siis selline tunne oli, et krt äkki nüüd punnitas üle. Ja Timm ära karda, et keegi siin foorumis sõna ei võta, meie alagrupis managerid rohkem nokivad kõik omaette ja see pole ju keelatud. Siiski arvan, et finaale jälgisid kõik, kel järgmisel või ülejärgmisel aastal plaan jalg II-liiga ukse vahele saada.Ma nõustungi siin sinu väitega, et pole vaja kummardada ja karta, et II liiga sats kukkus alla ja temaga mängida pole võimalik.On ikka, kuid ex nad tiba tugevamad ikka ole.Aga nagu näitas sinu hooaeg, et "tark ei torma", siis elame näeme mis järgmisel hooajal saama hakkab. Neid , kes II liigasse saada tahavad on peale Bc agressori veel ja veel ning nüüd ehk on võimalused võrdematest võrdsemad.Pakun , et BC Agressor on favoriit nr 1, kuid neid , kes seda kohta temalt võtta tahaxid kolm neli tükki rohkem.Edu kõigile siinses alagrupis ja head komplekteerimist ning :: lahinguväljal näeme...raisk!!!

From: ranka

To: Timm
This Post:
00
182537.8 in reply to 182537.6
Date: 07/25/2011 02:25:52
Overall Posts Rated:
22
Liigutasin siin veidi arvutihiirt ja veeretasin siis kokku meie liiga palgal olevate meeskondade mängijate palgad ehk ühesõnaga papp, mida meie liiga managerid peavad siis maxma oma klubis olevatele n.ö superstaaridele. Allolev pingerida siis selline..ühesõnaga kõige suurema väljaminekuga klubid siis eespool.
1.Plixid
2.Bc Agressor
3.BC/Ruuben
4.BC Rimming
5.Saare Sarvilised
6.LaR Basket
7.SK Kolmvedu
8.3S Estonia
9.Kilamon
10.Bc Render
11.Mixtape B-Ball
12.BC Jõhvi
Hetkel siis need klubid kes jäävad siia ka pidama.v.a Plixid, kes pühivad meie liiga tolmu jalgadelt ja lähevad II liigasse. Kui kellelegi sai liiga tehtud, siis siin foorumis võib oma rahulolematust ülesse näidata. Need on siis selle hooaja kohta ja 25.07.2011 päeva seisuga.

From: Timm

This Post:
00
182537.9 in reply to 182537.8
Date: 08/23/2011 07:46:04
Overall Posts Rated:
6161
Olete uimerdised küll. Hooaeg on varsti poole peal ja keegi pole MITTE ÜHTEGI kommentaari kirjutanud. Uuest, 17HA foorumi tegemisest ma ei räägigi. :)
Vaatan, et lasete Agressoril ikkagi II liigasse tagasi pühkida. Render võiks paarist viimasest hooajast õppida, et innustus on oluline hooaja lõpus, mitte alguses. Ja seda tuleb korjata, mitte esimese hooaja poole järel lõpuni 5 peal hoida. Vaatan, et laseb kodumängudes ikka pika puuga teistest üle. Kas normaliga? Kui jah, pole Agressori vastu asja.
Igatahes olge tublid ja teadke, et II liigas pole sugugi hull olla. :) Ütlesin oma liiga foorumis ka, et minu arvates on III liiga tipp tugevam, kui II liiga tagumised. Praegu nii näib ka olevat. Ja mis veel hea. II liigas teenin ma korralikku pappi. Siin kandsin viimased nädalat miinust. Aga lootsin ikka II liigasse saada ja preemiarahaga arvestasin kah. :) Lahe mäng!

From: ranka

To: Timm
This Post:
00
182537.10 in reply to 182537.9
Date: 08/29/2011 05:55:30
Overall Posts Rated:
22
Tere tere
No tore, et hoiad ennast meie liiga asjadega kursis. See teeb ainult röömu.Mis puudutab 17 HA liiga vöïtjat, siis nagu sa näed, alagrupi ees on mehed, kes selle koha eest II liigasse see hooaeg vöitlema hakkavad, kahtlen, kas teistele sönaöigust antaxe.Agressor lihtsalt peab II tagasi saama, muidu kui palgad kasvavad hakkab pankrott uksele kopp kopp tegema.Hetkel on ta väga haavatav , sest paaril pöhimehel on päris korralikud paari nädalased vigastused.Mis puutub meie liigase öldse, siis meil siin peale sinu ära minekut polegi keegi liiga asju pikalt arutanud .Arusaadav, sest suvi on olnud ja köik nokitsevad omasoodu.Nii lihtne see ongi.
Kui nuud spekuleerida, siis, siniste poole pealt dirigeerivad Render ja Sarvilised....Pallurit ma see hooaeg veel esi nelja sisse ei paigutax,
Punaste poolelt sihib esikohta Agressor, edasine järjekord tuleb segane, sest paljud pressivad veel karikas ja panustavad ehk edaspidistele mangudele.Nii et TIMM....meie seisud on hetkel nii nagu tabel näitab.
Sulle aga edu ja kordaminekuid II liigas,,,esmatähtis on sinna ikka pidama jääda, edaspidine tuleb juba hiljem.

From: Timm

This Post:
00
182537.11 in reply to 182537.10
Date: 09/02/2011 08:44:39
Overall Posts Rated:
6161
Mis puudutab 17 HA liiga vöïtjat, siis nagu sa näed, alagrupi ees on mehed, kes selle koha eest II liigasse see hooaeg vöitlema hakkavad, kahtlen, kas teistele sönaöigust antaxe.
Kui nuud spekuleerida, siis, siniste poole pealt dirigeerivad Render ja Sarvilised....
Punaste poolelt sihib esikohta Agressor, edasine järjekord tuleb segane, sest paljud pressivad veel karikas ja panustavad ehk edaspidistele mangudele.
Sulle aga edu ja kordaminekuid II liigas,,,esmatähtis on sinna ikka pidama jääda, edaspidine tuleb juba hiljem.

Tere.
Mul tuleb nüüd lahe neljapäev. Juskui oleks aega tagasi keritud ja ma mängiks jälle siin liigas. Põhjus selles, et mängin järgmise karikamängu kodus Renderi vastu.
Igatahes ma spekuleerin, et peale järgmist neljapäeva jääb siin liigas karikas osalevaid meeskondi vähemaks. :)
Mul pole algaval nädalal erilist peamurdmist. Laupäeval on mäng võõrsil endise Eesti meistri Saintsiga, kes mulle niikuinii sõnaõigust ei jäta ja jäävadki kaks mängu kodus, kus võib püüda võite sepistada.
Olen seda hooaega võtnud väga lihtsa eesmärgiga - mitte punnitada vaid keskenduda sellele, et II liigasse püsima jääda. Ei sea mitte mingisuguseid kõrgemaid sihte. Siiani on üle ootuste edukalt läinud.
Ütlesin ka omas liigas välja, et II liiga paremik on tugevam, kui III liiga nõrgemad. Niiet pole minu arust eriti raske II liigas püsima jääda.
Edu!