BuzzerBeater Forums

Srbija - V.2 > Pomoc novim korisnicima

Favorite Folders

Pomoc novim korisnicima

Set priority
Show messages by
From: Golub
This Post:
11
175115.1
Date: 02/18/2011 18:04:11
Overall Posts Rated:
427427
Temu otvaram i namenjujem svakome kome je potrebna pomoc, savet ili bilo sta drugo, a posebno oko organizovanja treninga kao i rasporedjivanja minuta radi odrzavanja dobre forme igracima. Prvenstveni cilj teme je da pokusamo da razvijemo sto vise nasih mladih igraca kako bi ojacali reprezentaciju, ali isto tako i vase klubove.

Ovo su neki vrlo grubi kriterijumi koji bi to igraci mogli da budu zanimljivi reprezentaciji, naravno, uz
pravilan trening:
Potencijal: 6+
18god. plata: $3.500
19god. plata: $7.500
20god. plata: $12.000
21god. plata $18.000

Dakle, ovo je samo grub prikaz, i naravno da su odstupanja moguca i dozvoljena. Isto tako, ovo ne znaci da zelimo da pomognemo samo onim menadzerima koji poseduju ove igrace. Kome god je potrebna pomoc, moze da se javi ili ovde na forumu, ili na nacionalnom forumu, ili na BB mail.
Ovde vam se nalaze i korisne stvari prvenstveno za pocetnike:

http://www.buzzerbeater.com/community/rules.aspx?nav=Rule...

http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...


Last edited by Golub at 02/18/2011 18:05:13

This Post:
00
175115.2 in reply to 175115.1
Date: 01/18/2012 15:55:32
Overall Posts Rated:
2424
Poceo sam da igram tek ove sezone i to pd negde treceg cetvrtog kola ako se ne varam...Kao bivsi kosarkas i neko ko je proveo dane i dane na slicnim igricama prevashodno zadovoljstvo mi je trazenje i stvaranje mladih igraca jer time se bavim i u zivotu kao kosarkaski trener mladjih kategorija...pa ako nije problem uputi me oko treninga sto pominjes gore uu sta oko minutaze to me jos buni kad da stavljam treninge kako i sta....unajmio sam boljeg trenera sa vecom platom pa zatim i jos boljeg trenutno aktuelnog bas zbog toga ali ne vidim da mi nesto posebno skacu ocene mladih igraca....ne ocekujem to od par ovih starijih koje sam doveo zarad plasmana da odigraju ali ostali barem mislim da bi trebali da bude bolje...unapred hvala na odgovoru

This Post:
00
175115.3 in reply to 175115.2
Date: 01/18/2012 18:19:04
Overall Posts Rated:
427427
Овако у петој лиги тешко да можеш да плаћаш тренера преко левела 4 и за сада ти је он довољан, тренинг се одвија једном недељно, петком и играч добија пун тренинг ако има 48 минута да је играо те недеље на позицији коју тренираш, например пресинг(спољна одбрана) за плеја ако ти 3 играча играју по 48 минута тј сваку утакмицу један да игра целу они ће добити у петак пун тренинг, постоји и листа колико је недеља потребно за који тренинг можеш га потражити на глобалном форуму. Е сад тренинг зависи и од година играча, потенцијала и висине, ако је висок брже ће добијати апове на центарским тренизима(унутрашња одбрана, скок итд), потенцијал је и најбитнији у игрици, нпр играч који има потенцијал 6 напредује до 21 солидно и онда креће да стаје док је онај са потенцијалом 10 и са 24 година у могућности да напредује, за почетак ти је најбоље да имаш 2,3 играча млада потенцијала око 7 и да их тренираш на једној позицији, никако две јер је то спорији тренинг (осим за скок шут, 1-1 и скок то су скилови који се тренирају на две позиције).

Надам се да сам ти мало помогао. :)