BuzzerBeater Forums

Polska - V.60 > Podsumowanie sezonu 12

Podsumowanie sezonu 12

Set priority
Show messages by
This Post:
00
149196.1
Date: 06/29/2010 04:49:46
Overall Posts Rated:
11
Podsumowanie sezonu:Ogolnie jestem niezadowolony z sezonu 12. Az 5 porazek i tylko 17 zwyciestw. Jak zwykle moim celem bylo awansowac do IV ligi ktore znowu sie nie powiodlo.
Draft: tylko z jednego zawodnika mam nadzieje bede mial pozytek. Na nastepny sezon bede musial wiecej skautowac.
Puchar Polski: akurat z tego jestem zadowolony poniewaz zajalem miejsce w 512 najlepszych druzynach z calej Polski i tym samym poprawilem swoj ranking
MVP: w poprzednim sezonie moj zawodnik Tolga Perinisa zdobyl tytul najbardziej wartosciowego gracza w lidze. W ubieglym sezonie zastapil go Dawid Ficner ktory nie utrzymal dobrej passy swojego poprzednika ale nie jestem jega gra zawiedziony.
Umiejetnosci: cieczy mnie to ze bardzo poprawila sie w mojej druzynie obrona pod koszem i walka na tablicach.
Tyle z mojego podsumowania. Zycze powodzenia w nastepnym sezonie nr 13 oby nie byl on pechowy. Piszcie swoje podsumowania sezonu!

Pozdrawiam

This Post:
00
149196.2 in reply to 149196.1
Date: 06/29/2010 07:53:00
Overall Posts Rated:
00
Podsumowanie sezonu: Byłem lekko zawiedziony ostatnim sezonem (11), gdzie nie udało mi się awansować do play off. Co prawda nie do końca z mojej winy bo dostałem drużynę dopiero w połowie sezonu i ze sporą liczbą porażek na koncie, ale liczy się fakt. W tym sezonie założenie było jedno: awans do play-off i niech się dzieje wola nieba. Pomimo słabego początku i kilku wpadek uwierzyłem że da tu się coś ugrać, a nawet awansować. Otrzeźwił mnie dopiero pierwszy mecz finału, ale i z tej sytuacji moi zawodnicy wyszli heroicznie. Czy dało się zrobić więcej?

Draft: Tylko jeden wędruje do piachu, więc nie jest najgorzej, być może jednego sobie zatrzymam, ale to nic pewnego. Nowa liga wydaje się być ciężka, wiec potrzebuje natychmiastowych wzmocnień.

Puchar Polski: Zrobiłem co mogłem, chociaż można było zawalczyć o kolejną rundę, nie udało się, trudno.

MVP: Drużyna! Moi grajkowie nie brylowali w statystykach indywidualnych i w każdym meczu wyróżniał się ktoś inny, chyba dzięki temu wygrałem, wyrównany solidny skład moją drogą do sukcesu.

Umiejętności: Obwodowi rozwijali się aż miło, oby w tym sezonie było podobnie i dorobię się dwóch klasowych graczy, którzy zostaną ze mną na długo. Potem przyjdzie czas na podkoszowych.

Dzięki wszystkim za wspaniały sezon sportowej rywalizacji. Powodzenia w dążeniu do doskonałości ;)