BuzzerBeater Forums

Polska - V.43 > typy na nowy sezon

typy na nowy sezon

Set priority
Show messages by
From: Maj00
This Post:
00
136838.1
Date: 03/23/2010 16:39:13
Overall Posts Rated:
00
a to co w temacie - proponuję wypowiedzi i szansę poszczególnych zespołów na awans , ewentualnie obstawiamy czarne konie :)

osobiście uważam za faworytów w tym sezonie Legiunię , Energy , Golden State i mnie ( oczywiscie nie w tej kolejności) ;p

Czarne konie obstawiam dwa : BC Jabadabadu w big 8 , a Gangstę w Great 8

mvp obstawiam nieskromnie bo kogoś ode mnie (bednarski lub fordon) , chyba , że się ktoś ciekawy w naszym grajdołku pojawi :)

to by było na tyle !

Życze powodzenia nowym i starym wyjadaczom , aby ktoś spędził nadchodzące wakacje już w IV lidze ;p

From: MASA
This Post:
00
136838.2 in reply to 136838.1
Date: 03/26/2010 07:18:42
Overall Posts Rated:
00
hmmm...nawet podobnie bym te typy widział ; D w sumie mój drugi sezon, wiec sądzę iż to lepiej rozegram ;D

I ja życzę wszystkim powodzenia w tym sezonie ;D

From: Inogra

This Post:
00
136838.3 in reply to 136838.1
Date: 04/10/2010 06:01:34
Overall Posts Rated:
00
Typowałbym podobnie w great 8 legiunia i gw team ale tu na czarnego konia obstawialbym Whos Your Daddy, zrobili chyba najwiekszy postep wsród wszystkich zespolów. Big 8 to napewno Majami (moim zdniem główny kandydat do awansu) no i moje golden state, czarny kon to raczej stalówka, choc przed rozpoczeciem niezapowiadało sie na to. Póki co trzeba wygrywać kolejne mecze, czego wszystkim życze. pozdrawiam

Last edited by Inogra at 04/10/2010 12:08:05

From: janiu

This Post:
00
136838.4 in reply to 136838.3
Date: 06/26/2010 16:57:06
Overall Posts Rated:
33
Noi sie porobilo :) Gratulacje dla Whos Your Daddy, Majami niewatpliwie przez kontuzje Fordona przegralo final i jeden Bednarski nie starczyl:P Zapraszam do IV.7 Whos Your Daddy :]

From: Inogra

This Post:
00
136838.5 in reply to 136838.4
Date: 06/27/2010 04:09:56
Overall Posts Rated:
00
NO niestety porobiło. Moja drużyna ma chyba jakis kompleks majami, rok w rok przegrywam pólfinaly z nimi. Wydaje mi się że już z whos your daddy ns spokojnie bym pojechał no ale niestety jest jeszcze majami :( Gratuluje zwycięscy, kto by się spodziewal na początku sezonu że t własnie Whos Your Daddy zdekjlasują wszystkich, ale tym bardziej trzeba docenić ich sukces. Brawo i powodzenia w wyższej klasie rozgrywek :)

From: Maj00

This Post:
00
136838.6 in reply to 136838.5
Date: 07/17/2010 06:02:28
Overall Posts Rated:
00
Poprzedni sezon i tak do straconych nie zalicze - fajnie drużyna sie rozwinęła ... Bylo całkiem milo , ale Dostalem w dupe -lepiej tu niz wyżej ... No ale nowy to nowy - poszukam wzmocnien i ide sie spotkac z golden state w półfinale znow... ;-)
Powodzenia

This Post:
00
136838.7 in reply to 136838.6
Date: 09/19/2010 11:04:55
Overall Posts Rated:
00
No no ktoś widzę stworzył nowy temat co do 13 sezonu który się kończy i usunął wiadomość bądź admin usunął no, ale to mało ważne...

Więc jak oceniacie sezon który właśnie dobiega końca?
Nowy styl wybierania w drafcie no i ciekawe jak się zakończy :D

Bardzo wyrównaną walkę widzę o wyjście dlatego też postanowiłem się zapytać jak widzą to inni :D Nieźle wzrosło w siłe Miami i bardzo dobry zespół się stworzył, ale ja na koniec się obudziłem i nie chcę przespać kolejnego sezonu jak to się stało w 12 i będę gryzł parkiet :D a raczej moi zawodnicy będą.

Ciężko ocenić zwycięstw i myślę że wszystko rozegra się na taktyce w PO w sensie poziomu entuzjazmu i wykorzystania go w odpowiednim momencie i każdy ma szanse wygrać, ale nieskromnie oceniam finał Miami - Legiunia ;p

Oczywiście życzę wszystkim powodzenia!

Last edited by Pepikowy at 09/19/2010 11:07:35

From: janiu

This Post:
22
136838.8 in reply to 136838.7
Date: 09/19/2010 16:35:28
Overall Posts Rated:
33
Mimo ze liga v.43 juz mnie nie dotyczy;) pozwole sobie skomentowac obecna sytuacje. Moim zdaniem faworyt do awansu jest tylko jeden - Majami. Jak od czasu do czasu patrze sobie na wyniki i na druzyny to wlasnie m. in. Twoja Pepiokowy druzyna wydaje mi sie ze stoi nie mal w tym samym miejscu, albo robi bardzo male postepy. To samo tyczy sie Energy czy GW Team. Oczywiscie rowniez zycze wam wszystkim powodzenia, bo z jednej strony podziwiam Ciebie ze jeszcze grasz, ze nie znudzila Ci sie ta gra, bo ciagle kiblujesz w V lidze. Po awansie jest jeszcze trudniej, chyba ze trafisz do slabszej konferencji w jakiejs IV lidze. Mysle ze Twoje obudzenie powinno byc na poczatku sezonu, madry trening (rozklad minut - a co za tym idzie forma zawodnikow) a takze tak jak juz wspomniales taktyka powiazana z entuzjazmem. Z tego co widze to Majami ma max entuzjazm i mysle ze nawet w PO spokojnie poradzi sobie grajac normala i w finale bedzie gora, no chyba ze znowu zamuli z taktyka :P albo bedzie mial niesamowitego pecha - kontuzja czolowego zawodnika - chociaz w tym momencie musialo by mu sie 3 posypac zeby jego gra padla.

Pozdrawiam!

From: Maj00

This Post:
00
136838.9 in reply to 136838.8
Date: 09/21/2010 16:45:27
Overall Posts Rated:
00
tamten sezon nie był zamulony - oddałem walkowerem po kosie na fordona po 15 minutach pierwszego meczu finałowego :P

ale przechodząc do tego .... to muszę przyznać , że trochę mi się przyfarciło - wolałem tamten draft , gdyż przy ilości 4-6 aktywnych "drafterów" można było na spokojnie znaleźć kogoś fajnego bez możliwości utraty go na rzecz kogoś innego (przykłady Feliks i Maciuś ^^)
teraz bez odpowiedniej inwestycji jest to w sumie ruletka ... mam nadzieję , że i tym razem w nią coś wygram ;]

ciekawią mnie półfinały ... zwłaszcza ten z great 8 no i mvp , które pojedzie nie wiadomo gdzie :D

powodzenia

This Post:
00
136838.10 in reply to 136838.8
Date: 09/22/2010 01:38:38
Overall Posts Rated:
00
Niestety muszę się z Tobą zgodzić że tamten sezon przespałem, a w tym na początku wyprzedałem połowę najlepszego składu i nikim dobrym go nie zapełniłem ;/ na koniec trochę zakupów i wygląda to dużo lepiej. Jeżeli chodzi o kiblowanie no to w poprzednim sezonie miałem już dramat że mi się nie chciało i wyglądało to słabo do tego Whoos załapał wiatr w żagle i rozjechał nas Swoją drużyną.
Co do entuzjazmu u mnie też nie jest najgorzej, ale wydaje się słabiej jak u miami, ale tak jak wszyscy zauważyli wszystko się może zdarzyć. Nic nie dzieje się 2 razy i nie życzę tego bo chciałbym wygrać (jeżeli mi się to uda) w normalnych okolicznościach :) ale do tego jeszcze daleka droga bo przede mną Energy które na Swoim parkiecie jest faworytem ;/

powodzenia!