BuzzerBeater Forums

Latvija - II.2 > Sarunātās "Vieglas spēles" [TIE]

Sarunātās "Vieglas spēles" [TIE]

Set priority
Show messages by
This Post:
00
125408.8 in reply to 125408.7
Date: 12/28/2009 13:09:32
Overall Posts Rated:
214214
nu, manuprāt, TIE, CT (tāpat kā mājas/ izbraukuma spēles, PR čalis ar specialitāti, entuziasma līmenis) reitingos neatspoguļojas, bet gan, kā ja Tucis teica, galvenokārt metienu precizitātē

From: kksspp

This Post:
00
125408.9 in reply to 125408.5
Date: 12/28/2009 13:33:37
Overall Posts Rated:
3131
man liekas ka speles svarigums, tāpat kā mājas priekšrocības ietekmē tikai defa reitingus. un ari tad mazliet.


Ari atlecosas bumbas

From: kksspp

This Post:
00
125408.10 in reply to 125408.7
Date: 12/28/2009 13:39:10
Overall Posts Rated:
3131
par TIE... nu nez. katram jau ir iespējas to TIE runāt un līdz ar to tās priekšrocības iegūt...


Butu jakoncentrejas uz taktikas izveli, speletaju trenesanu un pirksanu nevis spelu sarunasanu. Ja spelu sarunasana ir mazos apmeros tad jau lielas problemas nav.

From: Tucis

This Post:
00
125408.11 in reply to 125408.10
Date: 12/28/2009 14:07:23
Overall Posts Rated:
308308
nu tu jau runā tā, kā sarunātu iznākumu... tas tomēr tāpat paliek game engine rokās...

From: Tucis

This Post:
00
125408.12 in reply to 125408.8
Date: 12/28/2009 14:08:41
Overall Posts Rated:
308308
entuziasma lvl gan status ietekmē... vismaz sezonas sākumā, kad tas ir 4 tas ir labi redzams, jā arī formas tad ir defaultās, bet tomēr kkā tā ir novērots...

From: yapiyapo

This Post:
00
125408.13 in reply to 125408.12
Date: 12/28/2009 14:42:54
Overall Posts Rated:
214214
entuziasma lvl gan status ietekmē... vismaz sezonas sākumā, kad tas ir 4 tas ir labi redzams, jā arī formas tad ir defaultās, bet tomēr kkā tā ir novērots...

toč to zini? vislaik domāju, ka tas tikai no formām bijis atkarīgs (šķiet ka par to kkad sen forumos lasīju) vispār būs jāpameklē, kamēr brīvs brīdis

From: pepsis

This Post:
00
125408.14 in reply to 125408.13
Date: 12/28/2009 15:00:18
Overall Posts Rated:
33
jocīgi ka šis domas vēl dalās, par ietekmi!

This Post:
00
125408.15 in reply to 125408.11
Date: 12/28/2009 17:22:16
Overall Posts Rated:
2828
Piekrītu, ka nav ko iespringt par TIE, reāli neviens jau nezin Game Engine, tik balstās uz iepriekš jau minētajiem iesūtītajiem datiem. Būtu jāapkopo tūkstošiem dažādu spēlļu un jākapā visu laiku viena un tā pati stratēģija ņemot vērā pretinieka spēlētāju skilus lai varētu reāli pateikt kas ko ieteikmē vai nē. Arī es esmu saurunājis TIE, jo paša pieredze rāda to ka spēlētāju minūtes nav tik drastiskas kā cīnoties ar normal vai ct, bet arī to nav iespējams noteikt, jo spēles iznākumu noteikt līdzīgām komandām ir grūti un ja spēle ir līdzīga tad pamatasastāvs tak visu spēli nokapās bez rezerves.P Un nedēlā kad jūtu ka minūtes aizskries pa traku tad arī kādu spēli sarunāju Tādējādi drusku nesaprotu par ko banānu menedžers tā iespringst :) Daudzi te defaultā tie spēlē visu sezonu nevienam neko neprasot un nepiedāvājot, tapēc ir arī viegli prognozējami menedžeri ;) Spilgts piemērs ir Cranberrys koanda kura gan vairāk nespēlē šai II līgā bet jau citviet. Visas spēles spēlēja sezonā TIE.

kas attiecas par III līgu... nu piedošanu ka akmens tai dārziņā, bet trešajā līgā varbūt 20% komandu īpašnieki vispār saprot kā tā spēle darboajs un kas jādara tapēc nekorekti ir ko salīdiznāt ar III līgu. Uzskatu ka katrs dara pa savam un tiešam nav jāveido šāds topiks lai tagad mēģinātu kafijas biezumos ko sazīlēt. katra menedžera taktikas izvēle ir redzama pēc spēles nevis pirms spēles jānoskaidro kā kurš ko spēlēs un kapēc tā rīkojas :) Galu galā ir tā kā jau tika minēts - var taču patriekt 3 mājas tālāk un miers, ja jūties tā ka brīdī kad Tev ko piedāvā ka uzreiz jājūtas ka Tevi grib apčakarēt :) tik nevajag sajusties apčakarētam aiz fakta ka seozna neizdevusies un tapēc meklēt problēmas citās komandās :) Entuziasms manās acīs ir kārtējais cipariņš, kurš pēc dažu uzskatie ievērojami palielina uzvaras iespēju. Neuzskatu tā, jo tā atškirība ir tik niecīga manā skatījumā, ka noteikti nesajutīsi tik ievērojamu pārsvaru komandā ;) Mans novērojmums ir tāds ka entuziasms nospēlē lomu tikai uz vienu ceturtdaļu. Tas ir tas ko secinu pēc savas koomandas, un tieši tāpat mans novērojamums ir par to, ka mājas priekšrocības spēlē lomu tikai vienu ceturtdaļu un nereti tā ir tieši pēdējā ceturtdaļa.

Kas attiecas par TIE pret TIE, nudien neredzu atškirību ja godīgi, jo kālab lai kas mainītos salīdzinot ar normal pret normal. Tad jau sanāktu ka starp TIE un normal ir kādi subleveļi kādai no komandām par labu. Tā kā game engine balstās uz random pilnīgi visās jomās tad noteikt te kko ir neiespējami, lai varētu 100% "tā ir" Ja komdana ir vāja, tad tur nekas nelīdzēs, kautvai CT pret TIE, bet TIE vinnē.

Laikam vēl nebūtu lieki pieblikst par sabiedrisko attiecību speciālistu.... kurš es pieļauju domu ka tomēr arī sagroza spēles iznākumu ,jz reiz tāds ir izdomāts.... tad pasaki man muļķim kā pēc visām šīm varbūtības terorījām, mājas spēle, svastarpējie spēlētāju skili, randoms, sabiedrisko attiecību speciālists un vēl vairāki faktori... var kalpot par elementāri prognozējamu iznākumu vai saskatāma kāda negodība. Esmu pakāsis vairākas spēles pēc kurām rupji sakot gribas nošauties jo pat spēles reitingi rāda gluži pretējo. Pat mana šīs sezonas spēle pret Sirdspukītēm, nu sorry, bet pēdējā ceturtdaļa tai komandai izdevās fantastiski mistiki laba.... ņemot vēŗ faktu ka pamatcentrs tai komandai bij ar 6 piezīmēm malā jau 3 trešdaļā un otrs centrs nosēdās 4 ceturtdaļas sākumā ar savainojumu, spēlēju zem groza un kā tad tai caurumāneviens neprata iemest....? Un tas ir tikai viens piemērs. Ir jāsaprot vēl fakts ka spēlētāju alga nenosaka tā krutuma pakāpi un ja komandā ir 2 krutaki, kakomanda tagad nesoļos taisnā ceļā uz Virslīgu....

Last edited by smaidigais at 12/28/2009 18:00:19

From: @ lol

This Post:
00
125408.16 in reply to 125408.10
Date: 12/28/2009 17:26:55
Overall Posts Rated:
00
manupraat visi piedaavaataaji ir KRETIINI ... katrai komandai jaciinaas patstaaviigi nevis sarunaajot ... un nesatraucies ne tikai ssinii liigaa ir taadi pasistenni ... arii virsliigaa taadu netruukst ...diemzzeel :(

This Post:
00
125408.17 in reply to 125408.15
Date: 12/28/2009 17:59:43
Overall Posts Rated:
308308
par to sniegumu 4/4... viena lieta, kam es pats parasti aizmirsu pievērst uzmanību ir izturība... man lielai daļai spēlētāju nav nekāda labā, tāpēc grūti spriest kā tas ietekmē sniegumu spēles beigās (sevišķi uz to pagaidām neiespringstu)

par to godīgumu... nu pats ar' esmu runājis un arī man ir piedāvāts, kad neesmu gribējis TIE maukt... nu visādi ir bijis.. :) vienu reizi interesantu piedāvājumu izteicu tam, kas man TIE piedāvāja... nez viņš šo lasa...? :D bet nu nekur jau nav 100% garantija, ka tas TIE tiks uzlikts... nav jau tālu jāmeklē piemērs, kur ir bijis sarunāts, bet beigās tomēr kāds rauj normal...īsti godīgi pret citiem tas nav, bet tā kā to var darīt arī citi, tad visi esam līdzīgas pozīcijās un var teikt tas daļēji piederās pie taktiskās cīņas...

This Post:
00
125408.18 in reply to 125408.17
Date: 12/28/2009 18:06:26
Overall Posts Rated:
2828
Piekrītu par to izturību, bet ar savu spēlētāju izturību nesūdzos, tā ir diezgan laba, tādējādi visu vainu noveļu uz randomu :) Citu izskadrojumu par manu vājo sniegumu pēdējās ceturdaļās man vnk nav un laikam uz šo jautājumu man neatbildēs pat experti, lai gan neraujos jau arī tik ļoti izzināt spēles programmētāju domu gājienu :) Manuprāt neuzmainams tāpat kā spēlū zāles automāts :)

ar manu pieredzi par TIE ir jocīga statistika.... pats atzīšos godīgi nekad neesmu piečakarējis nevienu šai ziņā, ja esmu piedāvājis tad arī vārdu esmu turējis. Bet otrādi gan ir bijis, ka brīdī kad man piedāvā, tad mani ir apčakarējuši :) Protams šādi gadījumi ir daži bijuši šo sezonu laikā.

Galu galā tā ir spēle, viss kas nav aizliegts ir atļauts :) ja notiek kāda sarunāšana, tas balstās uz katra paša godaprātu. Reizēm, var sanākt tā ka citu čakarēšana noved pie negaidītiem pavērsieniem un var radīt sajūtu, ka visi ir sazvērējušies :D


Last edited by smaidigais at 12/28/2009 18:14:47

Advertisement