BuzzerBeater Forums

Hellas - II.1 > Πρωτοποριακή κίνηση ενθουσιασμού ΙΙ.1

Πρωτοποριακή κίνηση ενθουσιασμού ΙΙ.1

Set priority
Show messages by
From: alexfos
This Post:
11
212839.61 in reply to 212839.60
Date: 03/27/2012 18:34:37
Overall Posts Rated:
1616
Προσωπικα επιθυμω να απεχω απο οτιδηποτε εδω μεσα γιατι μερικοι δεν το βλεπουν ως παιχνιδι. Εγω το παιχνιδι το παιζω για το χαβαλε μου, δεν εχω καμια διαθεση ή οτιδηποτε αλλο να κινουμαι υπογεια, μουλωχτα κτλ. Οποιος δε με ξερει εχει το δικαιωμα να με χαρακτηρισει οπως θελει (μιας και εχω βγει ο κακος ή να το πω απο τη δικη μου τη μερια το ευκολο θυμα). Λυπαμαι αμα μερικοι νιωθουν οτι αδικηθηκαν απο τη δραση μου, δεν ειχα κανεναν τετοιο σκοπο οποιος θελει το πιστευει οποιος δε θελει προβλημα του.
Διαβασα διαφορες αποψεις και ολες εχουν τα θετικα και τα αρνητικα. Προσωπικα θα κινηθω ως ο μοναχικος καβαλαρης δεν εχω προβλημα με οποια διαθεση να με παιξετε.. ισα ισα το να φυγω απο αυτον τον ομιλο της παραφροσυνης μερικες φορες μου φαινεται ιδανικο.

Λιγο ελευθερο χρονο εχω ο ανθρωπος και τον πνιγω εδω μεσα, απλα το θεμα ειναι οτι θελω να τον πνιγω εγω και οχι να μου τον πνιγουν αλλοι...
Καλη συνεχεια και καλα μυαλα!

From: akage14

This Post:
00
212839.62 in reply to 212839.61
Date: 03/27/2012 18:55:07
Kentauroi Cholargou
IV.18
Overall Posts Rated:
348348
Μην τσιμπας μωρε με τις λέξεις.....εμείς είπαμε τα βρήκαμε,,,,


Ο γραπτός λόγος παρςξηγειται μερικές φορες

Message deleted
From: Tomygun

This Post:
11
212839.64 in reply to 212839.63
Date: 03/27/2012 19:23:30
Athens Lions
III.1
Overall Posts Rated:
1313
Για ρώτα και τον Ψαρά...Που και έχασε και δεν πήρε ενθουσιασμό.
Το τελευταίο αμοιβαίο χαλαρό ήταν με εσένα.Χωρίς συνεννόηση βέβαια.

Εγώ νομίζω ότι έπρεπε να πεις στον inuvik ότι 8α παίξεις χαλαρά και με τα δεύτερα για να μην φας τόσους πόντους.
Δεν βρίσκω τπτ κακό σε αυτό.

Και ο Κένταυρος θέλοντας να μας αποδείξει ότι είναι άδικες οι μυστικές χαλαρές(που μπορεί και να είναι) μας έχει κάνει τον όμιλο μύλο.Καλές οι προθέσεις αλλά...
Μάλλον επειδή άρχισε 4 παιχνίδια στο χαλαρό και έχασε τα 3 τον πείραξε αφού αν είχε κάνει μυστικά συνεννόηση για αμοιβαία χαλαρή θα τα είχε πάρει.

From: mikesot
This Post:
00
212839.65 in reply to 212839.63
Date: 03/27/2012 19:32:16
Panathinaikos-1908
IV.14
Overall Posts Rated:
2020
Ωραία. Φτάσαμε σε ένα σημείο που πλέον το θέμα με το "χαλαρα" έχει πάει σε ένα επίπεδο που χαλάει το τόσο ωραίο κλίμα που είχε δημιουργηθεί από όλα τα παιδιά μηδενός εξαιρουμένου. Ας δούμε λοιπόν με ποιο τρόπο μπορούμε να ξαναφτιάξουμε τον όμιλό μας και το κλίμα στο φόρουμ κι ας αφήσουμε τις "γκρίνιες" και τα "καρφιά". Εκτός αν δεν υπάρχει η διάθεση πλέον. Για μένα το καλύτερο θα ήταν να μην είχε ξεκινήσει ποτέ η συζήτηση αυτή με τα χαλαρά, όχι γιατί δεν ήταν ένα θέμα που έπρεπε να τεθεί, ίσα ίσα, αλλά γιατί χάλασε το φόρουμ. Συμφωνώ πως κι εγώ παρασύρθηκα διοτί νόμιζα πως όλοι μας είχαμε συμφωνήσει σε αυτά τα αμοιβαία χαλαρά, όμως δεν ήταν λίγες οι φορές που σκεφτόμουν μήπως χάνεται η μαγεία του παιχνιδιού και αυτή η γλύκα του αναπάντεχου. Ίσως με τις συνεννοήσεις στο φόρουμ να γίνεται πιο "καθαρό" το παιχνίδι και θεωρητικά επί ίσοις όροις, όμως γίνεται και πιο στημένο. Από την άλλη δε μπορεί κανείς να βεβαιωθεί πως δεν θα υπάρχουν συμφωνίες αμοιβαίων χαλαρών μέσω pm αν αποφασίσουμε να κόψουμε την "συμφωνία" των τελευταίων 2 εβδομάδων. Για μένα αυτό είναι το ιδανικό. Καμία συνεννόηση από κανέναν και για κανένα ματς. Όπως ήταν δηλαδή το παιχνίδι μέχρι και την 3η κατηγορία. Μπορεί όμως να επιτευχθει? Ας πει ο καθένας τι προτείνει να δούμε τι θα κάνουμε. Δε νομίζω πως έχουν κάτι ουσιαστικό να προσφέρουν τα μηνύματα που κατηγορούν είτε αυτούς που συμφωνούν με τα αμοιβαία χαλαρά, είτε αυτούς που δε συμφωνούν. Και θα ήθελα προτάσεις κυρίως από τα παιδιά του ομίλου μας. Όχι, οτι δεν σέβομαι και τα υπόλοιπα παιδιά, όμως εμάς αφορά κατά κύριο λόγο το θέμα αυτό κι εμείς πρέπει να βρούμε μία λύση για να ευχαριστιόμαστε το παιχνίδι.

From: Tomygun

This Post:
00
212839.66 in reply to 212839.63
Date: 03/27/2012 19:33:59
Athens Lions
III.1
Overall Posts Rated:
1313
Στο προηγούμενο ποστ έγραψες ότι ο Lofos έχει αδικηθεί περισσότερο από όλους.
Για πες όμως και για το πιο περίεργο αποτέλεσμα της σεζόν.
Για το οποίο αξίζει να μάθουμε τι κρύβεται από πίσω. Και μόλις μάθουμε τότε θα σου πω αν αξίζει την αδικία ή όχι.

Message deleted
From: Tomygun

This Post:
00
212839.68 in reply to 212839.61
Date: 03/27/2012 19:48:57
Athens Lions
III.1
Overall Posts Rated:
1313
Βλέποντας τα ματσ σου περισσότερο οι αντίπαλοι σου ευνοήθηκαν από αμοιβαίες χαλαρές που μάλιστα τις πλήρωσες και με μεγάλες διαφορές. Οπότε τσάμπα βρήκες και τον μπελά σου. Χάρη του έκανες του Κένταυρου που του πρότεινες χαλαρή.

Message deleted
Message deleted
Advertisement