Ik begrijp de euforie eigenlijk niet zo,komop we hebben het hier over Libanon .
Dit land is al blij wanneer ze 12 spelers hebben die het NT kunnen vullen.
Ze scoren op OD goed(laag),dan is het niet raar dat wij met patient aanval heel goed uit de verf komen,met de schutters die we hebben. OD is met afstand de belangrijkste skill in dit spelletje wanneer je dat niet voldoende hebt dan ga je flink wat punten tegen krijgen.
Met een beetje goeie wil scoor ik op OD hoger als ik met mijn spelers op de juiste plek zet en niet aan trainen hoef te denken.En dan heb ik een team die nog aan het begin staat van de opbouw fase.
Als we tegen een land spelen die gelijkwaardig is en wel kan verdedigen is gaat deze aanval er heel anders uit zien.Nu zie je dat er meerdere spelers 10 + aan schoten neemt,dat zal dan heel anders zijn.
Dan zal 1 speler veruit de meeste schoten gaan nemen,en worden er nauwelijks andere opties genomen.
En als zijn schoten niet vallen dan heb je een probleem,imo is een patient aanval een stuk minder effectief wanneer de tegenstander beter is of gelijkwaardig.