BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 HR

U21 HR

Set priority
Show messages by
From: canci

This Post:
22
320337.23 in reply to 320337.22
Date: 09/26/2023 03:49:03
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Hrvatska - Albanija 119-95 (711222)

Cetvrta utakmica u grupi i vjv najlaksa je rjesena u nasu korist. + 24 i ako jebtrebalo to i vise. Igrali smo brzi tempo da probamo sto vise dobit a nakon prve cetvrtine to je i izgledalo tako. +12 nakon prve a onda u drugoj na pola vodimo i preko 20. Onda se dogada pad i albanija stize na samo 5 razlike no uspjevamo zavrsit poluvrijeme sa +9. Trecu opet dizemo igru i odlazimo na +18. Cetrvtu su kasnije igrale zamjene tako da smo i tu dobili sa 6 razlike. Vanjski sut nam je bio ocajan i to je bilo tesko za gledat haha. Gajim vanjsku igru pa mi je muka bila gledat fulane trice. Tekma je bila bas ono bez obrana kako bi rekli. Izdvojit cu bogicevica koji je imo sut 7-7 a najvise poena imao je friganovic 24. Jos valja reci da je boksic u debiju imao vrlo dobrih 6-11. Sad nam slijedi makedonija koja je bila zacrtana da se mora dobit. Oni su jucer "odigrali" nisu odigrali haha protiv andore. Nit jedan nit drugi sastav nisu namjeetili postave i tekma je zavrsena 0 0 te su obje ekipe upisale poraz. Makedonski izbornik nije online par dana i vjv je i to razlog a vidjet cemo hoce li nama olaksat ili ce se ipak ulogirat do ponedjeljka. Imaju odlicnu momcad ali izbornik ocito nije. Sto se tice tablice, engleska, njemacka i mi imamo 3-1 omjer i to izgleda fantasticno ali ki sad imamo vjv tri najteze tekme uz odigranu sa njemackom. Cak iduci tjedan u slucaju nase pobjede mogli bi engleze preskocit al otom potom. Dobro igramo dobro napredujemo sada jos da za 10% bude bolja forma za iduci pon i to bi bilo top. Apeliram da se sad drzi forma za najvaznije tekme.


From: canci

This Post:
11
320337.24 in reply to 320337.23
Date: 10/01/2023 18:15:30
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Hrvatska - Makedonija

Usli smo u zavrsnu prvu fazu ep. Danas igramo protiv Makedonije koja ima problema. Prije 10 dana im je zadnji out bio online izbornik i lako moguce ako se ne prijavi da dobijemo tekmu bez borbe. Ukoliko se i igta, opet smo favoriti i idemo dalje nasim putem. Makedonci imaju dosta igraca od 20 god koji su im kao medu boljima a njih sigurno za seniorsku repku pripremaju. Forma je ovaj tjedan vrlo dobra i to se malo pobljsava. Cetvrto mjesto smo prakticki osigurali te idemo sutra rjesit makddonce i onda dvije grdosije za kraj. Teoretski, sutra nozemo preuzet cak i drugo mjesto sto bi bilo super. Vise o tome nakon makedonije u izvjestaju. Sretno nam bilo:)

From: canci

This Post:
22
320337.25 in reply to 320337.24
Date: 10/03/2023 16:46:56
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Hrvatska - Makedonija

Tu je sve jasno bilo jer se makedonski izbornik nije ulogiro. Bez borbe smo dobili 50-0. Takonda o toj tekmi se nema kaj rec hah. Sto se tice grupe, engleska je dobila.grcku ali mislim da je tu grk pogrijesio kod odabira taktike. Njemacka je ocekivano dobila samo steta kaj nisu s manjom razlikom jer ovako su ispred nas samo zbkg vise zabijenih poena. Ostalo je 2 kola do kraja i ro 2 najteza. Na vrhu grcka,engleska,njemacka i mi svi po 4-1. U igri smo za prolazak sto je vec sami uapjeh. Ove 4 tekmi kaj sko trebali dobit smo dobili a sada ide priprema za dalje. Sve dok postoji i mala sansa za prolazak, vjerovat cemo u to. Vjerojatno je jasno svima da su i engleska i grcka mrvu kvalitetnije ali tu ce sad jako puno znacit forma. Ukoliko nas forma pomazi moze bit svasta. Neke zamisli za englesku vec imamo i probat cemo ih iznenadit. Sad cekamo petak da vidimo prvenstveno formu a i da se pokoji skil digne. Cetvrto mjesto u gruli na ep smo imali na proslom ep a zadnji puta pozitivan omjer smo imali u sezoni 52. Grupu smo zadnji put prosli u sezoni 44. To su bile neke zanimljivosti a sada se spremit za izrazito dobru englesku


From: canci

This Post:
11
320337.26 in reply to 320337.1
Date: 10/08/2023 17:54:33
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Engleska - Hrvatska

Stiglo nam je i predzadnje kolo. Nakon poraza od njemacke, 4 tekme zaredom smo spbili kako je i bilo najavljeno. Sada nas ceka jaka engleska a mi smo u igri za prolazak. Jasno je da od te cetvorke imamo najmanje sanse ali nema predaje. Engleska je izrazito mocna u svim segmentima sto su i pokazali na ovom ep. Imaju iskusnog izbornika koji ih vodi neko vrijeme i nece bit podcjenjivanja. Forma im je na skoro vrhunskom nivou tako da bez briga ulaze. Sto se nasih tice, cijelo ep imamo problema s kresicem koji bi bio udarnja unutarnja igla a ovako banana. Forma drugih je okej ali od unutarnjih sam.vise ocekivao sto se nazalost nije dogodilo. Jos razmisljam sta i kako sutra te bi moglo bit i malog iznenadenja s obzirom na jacinu engleske pa treba nesto i pokusat. Ostaje nam da si pozelimo srecu i da probamo iznenadit engleze

From: canci

This Post:
11
320337.27 in reply to 320337.26
Date: 10/11/2023 04:15:28
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Engleska - Hrvatska 102-84 (71231)

Sta rec. Izgubili smo utakmicu i s time se gotovo sigurno oprostili od ep osim ak kojim cudom ne dobijemo grcku 100 razlike i njemacka izgubi haha. Sada jedino mi mozemo grcima zapaprit. Utakmica protiv engleske je bila odlicna sve do polovine trece cetvrtine. Onda je engleska pocela gadat trice ko luda i tu su se osljepili na 20 razlike. Pogodili smo sta ce igrat i sve je bilo super ali eto nisam ocekivao da ce protiv nas igrat trgaonu. Istina je da su pobjedom nad nama prakticki osigurali prolazak grupe ali ocekivao sam da ce malo lakse uc da cuvaju ent a i ovako su bili favoriti. Nama je problrm bio sto smo imali 3 slremna centra koji su i kao takvi opet jaci nego nasa vanjska linija trenutno. Ono sto ostaje zal je da se badan ozlijedio u prvoj cet i ostali smo samo na 2 unutarnja. Tu je steta i sto kresic i pucer nisu imali formu jer da smo imali tih 5 to bi bila drugacija slika i imali bi jos vece sanse.

Unatoc porazu odigrali smo odlicnu utakmicu sto se vidi i po ocjenama ali kada lrotivnik zabije 14-24 trica nemamo kaj razgovarat. Kod nas najbolji friganovic sa 24 poena i 15 skokova. Dobru sjtersku vecer je imo bogicevic 6-10 a ostali su se puno napromasivali. Od stosica sam ocekivao puno vise na ovom ep a isto tako rancic nije skroz pokazao svoj potencijal. Sada nam preostaje grcka kojoj cemo prpbat pomrsit racune pa onda se polako okrecemo iducoj sezoni. U iducoj sezoni cemo imat sigurno jacu vanjsku liniju te vise opcija za odigrat. Opcenito bi trebala biti jaca momcad pa cemo vidjet ambicije za utjesni turnir. Za kraj jos uvijek pazite na forme jer zadnja tekma je dost bitna i za rankimg koji smo popravili vec ove sezone




Last edited by canci at 10/11/2023 04:17:35

From: canci

This Post:
11
320337.28 in reply to 320337.27
Date: 10/16/2023 02:15:27
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Hrvatska - Grcka

Za kraj mog prvog eura, igramo protiv grcke. Svi znaju sto je grcka u kosarci a to pokazuje i njihov u21 rejting. Njima je ovo utakmica biti ili ne biti. Ako izgube od nas sigurno ispadaju ako.dobe prolaze. Za njih bi bio kaos da ispadnu jer su favoriti ove grupe no poraz od engleske gdje su cudno odigrali, bacio ih je da zadnje kolo s nama odlucuju. Grci su favoriti to je jasno ali vjera da se uzme neki veci skalp postoji. Njihkva forma je i vise nego dobra dok je nama mrvicu bolja nego prosli tjedan no i dalje tu neki igraci kaskaju. Druge nema nego se borit s onim.sta imamo a srecom sada imamo puno vise ozbiljnijih menadzera nego prije pa ce sezone koje slijede sto se tice glavnih igraca i forma bit na nivou. Bez obzira kako danas zavrsili bit ceko cetvrti. To je pomak i tako treba postepeno dizat letvicu. Omjer ce bit pozitivan a ako danas uspijemo iznenadit, bit ce jos ljepse. Sretno nam

From: canci

This Post:
33
320337.29 in reply to 320337.28
Date: 10/16/2023 13:44:19
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Hrvatska - Grcka 84-107 (71235)

Ipak nismo uspjeli nimalo zaprijetit. Igrali smo jedino kaj smo mogli ove sezone jer vanjska linija nit je imala neki sut niti bas vanjsku obranu. To se vidjelo u vecini tekmi gdje smo stalno sa sutom bili u banani a i propuh u obrani. Generacija nije banana ali falili su ti skilovi za nesto vise a ovako cetvrto mjesto je realno sto sam i zacrto najmanje 4 pobjede. Danas smo dobro krenuli vodili i 7 pa zavrsili prvu sa -4. druga cetvrtina je najlosija cetvrtina na ep. Izgledali smo ko da smo se danas skupili. 10 osbna. Svaki napad koji je grcka fulala bio je nas faul od nemoci. Sut katastrofa. Rancic koji je nas najbolji vanjski igrac imao je u jednom trenutku 1-12 sut. Drugu cetvrtinu izgubili 34-7 i tu je bilo jasno da je kraj. Treca je egal vratili se u normalu suta i obrane dok smo zadnju dobili jer je grcka igrala sa zamjenama. Sreca je po njih da nismo zabili jos koji kos jer bi ispali sa ep.
Kod nas za pohvalit nemam koga a necu nikog ni kudit s obzirom na zadnju tekmu. Danas su svi bili losi. Sada krecu pripremme za iducu sezonu i utjesni turnir. Odmah da naglasim da cemo imat puno puno bolju vanjsku liniju nego ove sezone. To su igraci koji su trenirani od 18 i 19 godine jer smo taman krenuli tako da ce bit jaci nego ove. Unutarnji nam nece bit na toj razini ali nece bit ni za bacit. Jedan od glavnih je i boksic kojeg sam ove sezone ubacio vec. Rajh koji je ove sezone bio vec jaci od ovih s 21 godina ce bit predvodnik te generacije. Sad treba izbrusit jos do pocetka nove i mogu rec da jedva cekam tu generaciju. Malo ostaje zal sta ta generacija nece ep igrat al nema veze.

Sto se tice nase grupe tu je na kraju kaos bio. Mislim da nitko nije vjerovo da ce njemacka dobit dansku s min 56 razlike ali upravo se to desilo i tocno s 56 razlike su dobili. Na kraju imaju i oni i englezi +173 kos razliku ali njemci zabili vise i idu dalje. Ono sto je zanimljivo da smo skoro mi grke izbacili. Da smo zabili par zadnjih napada grcka bi ispala. Oni su zavrsili s +174. Za nas je ep gotovo i ovo mi je bila dobra skola za dalje. Ako se pitate zkj sam vecinom koristio jednu taktiku gore je odgovor. Ovaj tjedan cemo vidjet hocemo li vec sad ubacit novu generaciju il odigrat jos pokoju tekmu s trenutnom. Cut cemo se ubrzo



Last edited by canci at 10/16/2023 14:11:04

From: canci

This Post:
22
320337.30 in reply to 320337.29
Date: 10/22/2023 06:36:02
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Euro je za nas zavrsilo i okrecemo se novoj generaciji. Ubacili smo odmah novu generaciju s obzirom da nema smisla igrat s ovima od 21. S obzirom na novi generaciju, protivnici ce bit malo slabiji nego inace. Nalazit cemo one koji su ubacili ove od 20 bilo da su ispred nas ili iza nas na tablici. Prva utakmica je protiv Armenije koja je 86 po renkingu.

Sada malo o nasoj momcadi. Ubacili smo 16 igraca koji su prvi izbor. Do kraja sezone moze bit nekih promjena jer moze netko iznjedrit al okosnica od oko 10 igraca se zna i tu ce tesko bit mjenjat. Odmah da kazem da je ova generacija bolja nego prosla. Pogotovo u vanjskoj liniji a unutarnja ce doc na radnu temperaturu. Zblg tog moci cemo igrat gotovo sve taktike a zato su nam bitne sad prijsteljske gdje mlzemo dosta toga isprobat da spremni odemo na utjesni turnir. Zvijezda momcadi je rajh koji je vec na ovom ep igro. Tu su jos sostar stulic pa i boksic. Buneta koji se trenjra za a isto ce bit od velike pomoci. Ima jos igraca i ova ekipa je slagana bas po mom gustu. Mozemo rec da je ta generacija prva skoro potpuna generacija menadzera koje sam okupio za trening. Nisu svi trenjrani od 18 god jer bi bili jos bolji ali ovo je onaj prvi korak ka jos boljim igracima. Vecina je shvatila princip treninga i skilova te uhvatila korak za dalje. Sutra smo favoriti tako da se ocekuje pobjeda. Jedva cekam da visim kako ce disat nlva generacija

From: canci

This Post:
11
320337.31 in reply to 320337.1
Date: 10/24/2023 14:47:42
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Hrvatska - Armenija 138-118 (71995)

Nova generacija je zapocela svoju eru s prijateljskom protiv Armenije. Utakmica je vila i vise nego odlicna za neutralne gledatelje ali za nas moglo je i bolje. Napad vrhunski. 56% za tricu je odlican postotak. Rajh odigrao cudesnu tekmu i zabio 37 ppena uz sut 15-22 i za tri 7-10. Doslovno svi igraci su imali crhunskisut. Iza rajha stulic 10-15 a za tri 4-7. Tu nema dileme da ce nam.sut bit jedna od jacih stavki a ono sto trebamo popravit je obrana. Koliko smo mi trpali armenci su to dost dobro no ipak je previse primit 118 koseva. Na tome cemo radit a i ima se jos do kraja sezone za dic skilove i naravno u iducoj. O ovoj tekmi se nema sta vise nadodat. Napad oslican obrana losa. Kod ove generacije je dobro sta mozemo igrat sve taktike. Nismo ograniceni tako da ce svaka prinateljska biti drugacija da isprobamo. Sirinu imamo tako da vjv ce i rotiranja biti da se vidi sve. Pun sam optimizma i jedva cekam vidjet sta nosi iduca sezona

From: canci

This Post:
11
320337.32 in reply to 320337.31
Date: 10/28/2023 18:04:34
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Sutra nam je na rasporedu prvi jaci ispit. Igramo protiv estonije koja ima duplo vise korisnika nego mi. Ispred nas su na tablici za 6 mjesta i imaju dosta neugosnu momcad. Unutarnjo su odlicno pokriveni. Mi cemo u odnosu na armeniju napravit pokoju izmjenu pa da isprobamo. Forma je na dobrom nivou te se ocekuje jrdna odlicna utakmica. Cujemo se nakon tekme s izvjestajem

From: canci

This Post:
22
320337.33 in reply to 320337.32
Date: 11/01/2023 09:18:22
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
MVV
Hrvatska - Estonija 123-113 (72026)

Estonija je bila prvi jaci ispit i taj ispit smo uspjesno polozili. Kako sam.rekp, unutra su dosta jaki a tako su se i postavili. Otpocetka smo kontrolirali utakmicu a do poluvremena smo se uspjeli odvojit na +17. Trecu smo vecinom tako drzali no onda su nas stisli i smanjili razliku na 12. Cetvrta se stalno vrila oko 10 poena razlike a tako.je i zavrsila. Sut i dalje vise nego odlican a sut za 3 preko 50%. Najbolji dvojac je sostar s 27 i rajh s 26 poena. Rajh je imo i 11 asistencija. Ovu tekmu smo igrali vise sa suterima tako da jr i buneta otisao na kc pa smo prakticki s 4 vanjska igrali. Markoc 2 fulana benak 3 suta fulana. Stulic, novoselic i boksic 0 fulana. Dabic je dobio priliku i cist solidno je to odradio. Sada nam slijedi jedna malo laksa tekma protiv ekvadora gdjd cemo nesto novo probat. Nakon toga bi trebale bit dvije u gostima ali to ce se znat iduci tjedan

Advertisement