BuzzerBeater Forums

Bulgaria - II.2 > СЕЗОН 34

СЕЗОН 34 (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: uBAH

This Post:
11
277210.16 in reply to 277210.4
Date: 02/22/2016 04:42:10
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Нека не намесваш мен в конфликта ви с minkacha, става ли? Мога да ти покажа цялата ми кореспонденция с него, за да видиш дали някъде се уговаря финалната серия. Аз самия бях изненадам от начина, по който игра той в последния мач - аз моите мачове си ги изиграх така, както смятах за най-добре. Неговите първи 2 мача също бяха изиграни тактически правилно от негова страна, а защо е решил да даде последния без битка - питай го него. Това бяха 2та най-добри отбора през сезона (загубих от него и от Маверикс в момент, в който имах контузени играчи). Аз очаквах финала с интерес не толкова дали ще спечеля, а дали съм избрал правилната тактика, за да го постигна и както си цитирал, шансовете според мен си бяха равни. Пак ти казвам, питай него защо е играл така, не намесвай мен. Останалите отбори бяха много по-слаби по една или друга причина и това се вижда от резултатите, така че това което се случва в А група и на което ти самия си свидетел сезони наред не е сравнимо по никакъв начин с развитието на сезона тук. За много неща можем да си говорим по тази тема, неща които знаем и аз, и ти (за жалост не и повечето от останалите мениджъри в лигата), но до какво ще доведе това?

From: SuperKras

To: uBAH
This Post:
00
277210.17 in reply to 277210.16
Date: 02/22/2016 12:02:48
Overall Posts Rated:
3737
Ванка,позволявам си да те нарека така,защото мисля,че сме приятели поне виртуални,а не врагове,къде прочете че ти си виновен за нещо,просто споменавам финала в групата,както и това че единия отбор е ,,полегнал,,,ти няма как да си виновен ,просто си играл да победиш и си победил а и наистина отбора ти е доста силен и наи вероято както и да беше играл противника ти пак щеше да биеш..но това няма как никога да се узнае,просто този мач не може да се повтори никога.А относно нац.тренер ,аз конфлкит с него нямам и няма да имам,просто не одобрявам методите и гадните му номера на работа,много исках ти да стнеш тренер на малките за да видя как ще работите заедно ,но ...не стана,иначе успех ти желая както в тренките на играчи така и да останеш в а група...

From: uBAH

This Post:
00
277210.18 in reply to 277210.17
Date: 02/22/2016 13:45:04
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Беше цитирал мен и затова реших, че и аз съм набеден в нещо и затова реагирах така. Надявам се да не си се засегнал, но нямаше и как иначе да реагирам предвид това, че аз винаги съм бил коректен и ще продължавам да бъда такъв и всякакви подобни обвинения по мой адрес няма как да ги приема с отворени обятия, от когото и да било.

Иначе аз до този момент каквито цели съм си поставил в играта съм ги постигнал. Сега си имам следващи такива и си ги гоня. В момента се интересувам само от тренирането на играчи и подпомагане на НО, затова взех Каменов, което при никое положение не е добра инвестиция в моя случай, но само и само да е в ръцете на БГ мениджър, който да го държи във форма, за да е полезен за НО.

Сега си тренирам играчи за НО, което ще отнеме доста време... Имам един в отбора ми в Утопия, който за жалост миналия сезон претърпя контузии 2 пъти, а и изпусна първоначални тренировки, докато го взема, но се надявам постепено да навакса. Имах още един играч с по-нисък потенциал, който имаше подобна съдба, но и не е никак лош вариант за U21 и тъй като тренировката му не се връзва с другия ми играч - пуснах го за без пари на пазара, като дори писах и във форума за него, надявам се новия мениджър да го тренира според оказанията на треньора на U21.

Сега имам и едно трейни в основния ми отбор, като възнамерявам да взема и още 1. Имах интерес към един играч, който мина сутринта на пазара, но трябваше да стана в 6:30 сутринта, а при положение че си легнах в 3 (заради ангажименти, които имах), просто нямаше как да го взема. Утре ще се пробвам да взема друг, но не знам дали ще успея, защото по това време е възможно да имам други работи за вършене. Имам и 3ти вариант, дано пък той стане.

Така че сега ще си тренирам и това е. Нямам намерение да оставам в А група. Исках да се кача, просто защото си го бях поставил като цел, но дори да не бях в момента отбора ми щеше да изглежда по същия начин. Другия сезон, ако си тук ще си играем пак помежду си (да ме биеш, не за друго). Успех през сезона!


From: SuperKras

To: uBAH
This Post:
00
277210.19 in reply to 277210.18
Date: 02/22/2016 14:09:01
Overall Posts Rated:
3737
ОК,ще те чакам да си играем мачове по между си не мисля да влизам скоро в а група там не може да се тренира а на мен това ми е голямото удоволствие в тази игра,така че ако съдбата реши може да поиграем в една лига..скоро не сме го правили...ха,миналия сезон си правил анализи на всички мачове в групата,било е доста интересно,каква ти е тарифата за да те наемем пак...

From: uBAH

This Post:
00
277210.20 in reply to 277210.19
Date: 02/22/2016 14:34:16
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats


И без тарифа бих го правил, ако има достатъчно активни мениджъри, но уви аз се отказах, защото нямаше такива.

From: SuperKras

To: uBAH
This Post:
00
277210.21 in reply to 277210.20
Date: 02/22/2016 15:09:15
Overall Posts Rated:
3737
според мен ще ги активизираме ако го го продължиш,все пак това е групата в която всички мен-ри тренират играчи,а това е супер...това е групата с наи-много трениращи мениджъри..

From: uBAH

This Post:
00
277210.22 in reply to 277210.21
Date: 02/22/2016 19:32:12
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Ами добре тогава... ще пробвам 1-2 пъти и ако няма особен интерес, няма да се занимавам.

From: uBAH

To: uBAH
This Post:
00
277210.23 in reply to 277210.22
Date: 02/22/2016 19:56:54
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
И така... новото издание на кратките обзори след всеки кръг се завръща (може би за кратко, но все пак ще пробваме).

Започваме с първия мач от програмата - срещата между отборите на BK Dorostol и BC Vitosha Sofia - (89388242), която беше изненадата на този първи кръг. Очакваше се победа за фаворита за промоция отбор от София, но новия член на лигата поднесе изненада, побеждавайки като гост. Стандартна тактика за отбора на minkacha, който тренира играчи и на този етап едва ли ще залага на стандартна постройка (кой играч на коя позиция играя). За сметка на това неговия съперник играе с по-голямо усилие този мач, интересна 2-3 зона, която е дала резултат и леко забавено нападение, което също е добро хрумване, предвид факта, че е гост и по-добре би било да лимитира шутовете на противника към коша, а от там да му даде и по-малко възможност да бележи.

Втория мач от програмата - (89388243), очаквана победа за отбора домакин Varna Rodents, който освен домакинското предимство е успял и с прогнозите. Обикновени тактики и за 2та отбора и като цяло очаквана и заслужена победа за "моряците".

Третиия мач от програмата - (89388244) е интересен като тактически постройки. Домакините от Internazionale di Montano с добър подбор на тактика според мен - по-ниско ниво на усилие, разчитане все пак на домакинско предимство и правилна бавна тактика в нападение + точна защита. Противника отново е заложил на бавно нападение, но по голямото усилие е дало резултат и е с основен принос за победата. Като цяло интересен мач откъм тактика - и двата отбора са взели правилни решения на този етап от първенството.

Четвъртия мач от 1я кръг - (89388245) завършва с убедителна победа за гостите BC Chepinec над другия софийски отбор в групата Sofia Mavericks. Реално по-добрия печели, единствено ми е интересна идеята за нападение от страна на домакините.

Пети мач за лигата - (89388246), LEVSKI-CHAMPION нов отбор в лигата губи оспорван мач (реално в първата четвърт) ато гост на "канарчетата". Двата отбора играят със съвсем различни тактики като нападение, но тук предимство е дало домакинското предимство. Все пак ми е интересно защо точно Бягане от страна на гостуващия отбор?

В следващия 6ти мач от 1я кръг - (89388247), "бегачите" побеждават като гости на VZULIA с концентрирано нападение в подкошието и по-голямо усилие. Разбирам тактиките и на 2та, но в крайна сметка по-голямото ниво на усилие си е казало думата.

7ми мач - (89388248), доскорошния мениджър на У21 и настоящ скаут съвсем очаквано печели над Balkan bear. Домакинско предимство, по-добри играчи - съвсем нормално. На 99% процента съм убеден, че и 2та са играли с ниско ниво на усилие, правилни тактики на фона на това и съвсем очакван резултат.

Последен мач от 1я кръг - (89388249), приятната изненада от миналия сезон Chelsea02 започва с домакинска победа над "мрежите" от Бруклин. Домакинско предимство е факторът, който е оказал най-голямо влияние тук.

Това е като за начало, не мисля да се впускам в много детайли, защото идеята ми е вие да се включите в дискусията, за да може да обсъждаме различните тактики, които отделните отбори играят в даден мач. Вярвам, че това ще е полезно за всички и така ще обменим нужен опит, за да може да подреждаме по-добре отборите си занапред.

From: nickyds

To: uBAH
This Post:
00
277210.24 in reply to 277210.23
Date: 02/23/2016 05:29:36
Overall Posts Rated:
11
Много хубав разбор!
Както писах преди сезона - съсредоточен съм върху тренировките. Следващите мачове често ще приличат на първия ми - ще опитам да минимизирам загубите и да нацелвам тактиките до колкото е възможно. Ще опитам да взема и някоя победа за да не губя шансове за оставане в дивизията.

Last edited by nickyds at 02/23/2016 05:30:28

From: uBAH

This Post:
00
277210.25 in reply to 277210.24
Date: 02/23/2016 05:48:55
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Кои играчи тренира и с каква перспектива? Бих те посъветвал и да си разшириш малко залата, за да не те ограничава откъм приходи в бъдеще.

From: SuperKras

To: uBAH
This Post:
00
277210.26 in reply to 277210.23
Date: 02/23/2016 07:34:28
Overall Posts Rated:
3737
..интересни коментари според мен,на мен лично ми доставя удоволствие да чета тези разбори на мачовете от един мениджър които е доста вътре в играта и вижда добре и слабите и силните страни на всеки отбор,дано и на другите да им е интересно да четат коментарите на Ванката...

Advertisement