BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
304706.10 in reply to 304706.9
Date: 06/06/2020 04:53:56
ŠBK Handlová
II.4
Overall Posts Rated:
3535
Tá fungovala vždy a aj funguje nonstop stále pre každého manažéra ochotného trénovať :) tu si myslím že nieje čo meniť

This Post:
00
304706.11 in reply to 304706.10
Date: 06/06/2020 05:13:19
Vidiečania
II.1
Overall Posts Rated:
3535
Second Team:
Vidiečania "B"
Aha. Takze ty neplanujes zacinat komunikaciu s manazermi?

This Post:
00
304706.12 in reply to 304706.11
Date: 06/06/2020 05:19:14
ŠBK Handlová
II.4
Overall Posts Rated:
3535
Zrejme si nepochopil čo som napísal ale skús si to prečítať ešte znovu. Hovorím že so súkromnou komunikáciou s manažérmi nebol nikdy problém a je stále funkčná samozrejme s tími manažérmi ktorý sú ochotný trénovať neviem ako si si vyvodil z tej správy že neplánujem začať komunikaciu s manažérmi keďže tá súkromná komunikácia nikdy neskončila a pokračuje či v sezóne pred sezónou alebo po sezóne takže to veľa manažérov ktorý majú na háku tréning nevidí a píše sem že som bez komunikácie k manažérom ale popri tom realita je že som v kontakte s väčšinou manažérov potencionálnych hráčov pre U21 a to si dovolím tvrdiť že aj tak asi 30 percent z nich tvoria manažéri z iných krajín.
Toľko k tomu

This Post:
00
304706.13 in reply to 304706.12
Date: 06/06/2020 05:35:38
Vidiečania
II.1
Overall Posts Rated:
3535
Second Team:
Vidiečania "B"
Očakával som už na prvý krát trošku rozšírenejšiu odpoveď, nie takú strohú preto tá dodatočná otázka. Bol som zvedavý aj na štýl akým odpovieš.
Už prvý krát som sa totiž pýtal na komunikáciu (všeobecne, viď otázka pre zuzzu), a dostali sme odpoveď len čo sa týka rozoberania zápasov.

Ja len že tu bola debata, resp. návrh na fóre pred nejakým časom o nepísaní úvodných správ po drafte. Ako si sa k tomu návrhu postavil, to neviem. A toto bol cieľ zistiť tou dodatočnou otázkou.

Každopádne zajino s tým veľmi nesúhlasil. Jeho názor, že raz za 3 mesiace nemôže byť problém poslať niekoľko BB-mailov, s tým sa stotožňujem a súhlasím s ním.

Aj keď som sa sem vrátil po niečo vyše roku, vlákna o NT a U21 som si prečítal dosť podrobne ;)

This Post:
11
304706.14 in reply to 304706.8
Date: 06/08/2020 04:28:23
Confusing Pigs
Extraliga
Overall Posts Rated:
125125
Second Team:
Confused Pigs
K tej komunikácii.. snažím sa rozobrať každý odohratý zápas obzvlášť keď ide o dôležitý zápas pre nás.

Za ostatné 2 ROKY (od 3.6.2018) si napísal 14 - slovom ŠTRNÁSŤ príspevkov. Jedna sezóna trvá cca 3,5 mesiacov... Musím povedať, že veľa dôležitých zápasov sme asi teda neodohrali počas tvojho trénovania repre!

súkromná komunikácia?....Tá fungovala vždy a aj funguje nonstop stále pre každého manažéra ochotného trénovať tu si myslím že nieje čo meniť

Tak neviem ako u iných, ale môj Kresák bol v repre U21 a nikdy som žiaden BBmail od Teba nedostala..

Práve komunikácia, nezáujem a len akési vozenie sa po prúde s nastavovaním zápasov z tvojej strany bolo a je hlavným cieľom mojej kandidatúry!

This Post:
00
304706.15 in reply to 304706.14
Date: 06/08/2020 04:56:15
ŠBK Handlová
II.4
Overall Posts Rated:
3535
Kresák - potenciál 10 (HoF), má na starosti tréning zajino, tak sme dohodnutý že do ich tréningu sa nemiešam tak už prosím nezhadzujte silou mocou :D a veď áno... teraz by som chcel teba vidieť odohrať vôbec nejaké dôležité zápasy s tím kádrom aký po minulé sezóny bol a o ešte uvidíš čo ťa čaká teraz ak sa ti podarí ma zosadiť z miesta :D
Držím ale palce možeš to skúsiť s tími hráčmi aký sú k dispozícii ja ti len môžem povedať že tých dôležitých zápasov moc nebude :)

This Post:
00
304706.16 in reply to 304706.15
Date: 06/08/2020 06:37:54
Vidiečania
II.1
Overall Posts Rated:
3535
Second Team:
Vidiečania "B"
Myslím si že pokiaľ máš cieľ postúpiť zo skupiny, tak každý jeden zápas je dôležitý. Nehovoriac o Turnaji útechy, tam rozhoduje už úplne každý zápas keďže pri nasadení do pavúka je pri rovnosti výhier a prehier druhé rozhodujuce kritérium skóre.
Takze ak berieš ako dôležité zápasy len 3 zo 7 v prípade ME, tak potom sa nebavme o nejakom postupe zo skupiny. Favoriti nie sme, keby sme boli tak potom tento argument by som aj bral.

Na tím by som sa nevyhováral. Na kvalite tímu sa odráža kvalita a záujem samotného trénera reprezentácie. Viď zajino pri NT. Komunita je v porovnani pred pár rokmi v poriadnych ... a napriek tomu dokážeme vďaka jeho práci stále byť konkurencieschopní

A k tej komunikácii sa pripájam s zuzze. Mesiac sme minulu sezónu čakali na nejaký príspevok.
Prebidoval som ta keď som kupoval Kolibara. Ten hráč ma na to pri riadnom tréningu byť v u21 budúcu sezónu. A nedostal som žiadny BBmail od teba. Ani ohľadne Kolibara (keď už som ti ho vyfúkol, ako vieš že som ho kupoval kvôli tréningu?) a ani ohľadne Veška.

This Post:
11
304706.17 in reply to 304706.15
Date: 06/08/2020 15:32:15
Confusing Pigs
Extraliga
Overall Posts Rated:
125125
Second Team:
Confused Pigs
Kresák - potenciál 10 (HoF), má na starosti tréning zajino, tak sme dohodnutý že do ich tréningu sa nemiešam tak už prosím nezhadzujte silou mocou a veď áno... teraz by som chcel teba vidieť odohrať vôbec nejaké dôležité zápasy s tím kádrom aký po minulé sezóny bol a o ešte uvidíš čo ťa čaká teraz ak sa ti podarí ma zosadiť z miesta
Držím ale palce možeš to skúsiť s tími hráčmi aký sú k dispozícii ja ti len môžem povedať že tých dôležitých zápasov moc nebude

Klud. Nie je potrebne sa hadat/urazat. Musis uznat ze tej komunikacie nebolo mnoho. Aj ked je hrac koordinovany inym manazerom ja by som sa zaujimala o to ako bude vyzerat a s cim mam pocitat. Mozno mame nato rozny pohlad a o to ide, tak je to spravne.. Ak by ma aj zvolili urcite netvrdim ze razom zacneme vyhravat. Tvrdim ze to chce zapojit a skusit ozivit komunitu a manazerov k tomu aby trenovali a zaujimali sa o tuto hru. Uz ja pocitujem potrebu mat lepsich reprezentantov ako mam pre potreby svojho timu a jeho zlepsovanie. A to sa da len tak ze bude viac manazerov trenovat a ti vyprodukuju lepsich hracov, zvysi sa konkurencia a ta bude nutit zlepsovat sa vsetkych.
Mier