BuzzerBeater Forums

Pomoc - Hrvatski > transfer lista i novi porezi

transfer lista i novi porezi

Set priority
Show messages by
From: LooKA
This Post:
22
265036.1
Date: 11/17/2014 17:25:57
Overall Posts Rated:
338338
s obzirom na to da su cijene na TL otisle ponovno u kc krasni s obzirom na novi porezni sistem i proslosezonske promjene koje su donjele jos jedan porez jel neko dosao do zakljucka na koji nacin prezivljavati osim treningom?
jel nam slijedi jos jedan veliki odljev korisnika koji smo dozivjeli proslu godinu ili je to samo moja glava s obzirom na to da ne vidim vise nacin na koji novi korisnik moze pokusati loviti "starce" s obzirom na to da na buzzeru imamo 2 vrste trenutno po mojem misljenju("spavaci" koji imaju 10+M u banci i cekaju napad i oni koji doslovce prezivljavaju iz sezone u sezonu)

vidim da se svugdje vise/manje potegnula ista rasprava pa bi bil red da se i kod nas potegne pitanje...
ono sto isto smeta je da sam danas vidio centra od 35 godina s 12k place i 60-ak TSP-a da ide za 500k...

volio bi i marin da se ukljuci u ovu raspravu jer jos uvijek nisam siguran na kaj se pikiralo s ovakvim porezima jer jednostavnije je bilo ukinuti TL u potpunosti...
inace d2d trejdnig s ovim nije ni blizu rijesen jer d2d se radio i jos uvijek se radi s klincima 18,19 god s per allstar ili superstar potencijalom di se kupe igraci za par k i prodaju za 100k+,a ovaj porez nije nimalo utjecao na to
raditi ovakve promjene zbog ravno 10-ak ljudi koji su digli frku na globalu iskreno ja ne vidim smisao...
inace TL se konacno ustabilio nakon sezona lutanja i onda smo dobili ovo,a ako se hoce simulirati i globalna ekonomija onda se malo zakasnilo s tim ;)
bilo bi ljepo da smo dobili heads up barem na pola sezone na kojim se promjenama radi pa da ih spremni i docekamo...

This Post:
11
265036.2 in reply to 265036.1
Date: 11/18/2014 08:09:17
Critters
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
47874787
Masa tih ekonomskih promjena u igri nemaju smisla...

A volio bih vidjet tko to može preživljavati samo od treninga pošto na draftu nema ničeg pažnje vrijednog...jer ako u jednom draftu nemaš bar jednog 18g. HoF i jednog MVP igrača onda je sasvim očito da sustav ne štima, i da je to prst u oko onima koji cijelu sezonu ulažu u taj draft...

Ako žele ići tim smjerom nek nam onda barem omoguće neki izbor na draftu...ne moram ja svake sezone dobit HoF-era, nek ga dobije netko drugi, ali volio bi da ako sam u donjem dijelu tablice, a ulažem u draft, da mogu barem dobit nekog PaS, SuP ili MVP 19g. igrača kojeg mogu trenirati za svoju ekipu...

Baš me zanima kome to tako smeta d2d trading, koliko sam dosad imao prilike vidjeti riječ je o jednom GM-u i njegovih par istomišljenika, i to je to...mislim, ne vidim čemu tolika buka, pa tržište je otvoreno svima, a ako je netko dovoljno spretan da preproda igrača uz opipljivu zaradu samo mogu reći ''bravo, i ja bi...''.

This Post:
00
265036.3 in reply to 265036.2
Date: 11/18/2014 08:35:51
Overall Posts Rated:
338338
stvar je u tome da oni koji su trejdali po 20,30 igraca po sezoni nisu ni dodirnuti s novim porezom jer i prije si bio na 60-ak posto s tolkim trejdovima

citiram

Zamijetili smo kako je dnevno trgovanje igračima postalo učestalo i vrlo uobičajeno među najjačim ekipama. Iako ne želimo smanjiti aktivnosti na transfer listama, ne možemo ignorirati što se događa te smo odlučili povećati poreze za transfer igrača. Ovi novi porezi ne će značajno utjecati na prosječne ekipe, ali će dnevno trgovanje učiniti mnogo manje profitabilnim, ako to uopće i bude.

ja sebe smatram prosjecnim korisnikom po pitanju trejdinga kaj se i vidi po mojem transfer historyu i pod debelim sam utjecajem jer vise nije moguce raditi promjene u rosteru koje nastaju u slucaju ozljeda,neplaniranih prodaja/kupovina ili promjena u planiranju tankinga/ostanka/napada na naslov pa opet pitam na kaj se tocno islo s ovim?

kolko tolko su bile razumljive proslosezonske promjene,ali ovo jednostavno nema nikakvoga smisla

This Post:
00
265036.4 in reply to 265036.3
Date: 11/18/2014 09:09:12
Critters
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
47874787
Nikad se nisam previše zamarao s tim...a i sam sam ponekad znao kupiti kojeg jeftinjaka i prodati ga za zaradu...nemam problema s time...a i naravno da mi je u interesu igrača prodati skuplje nego što sam ga platio, kad god to bilo...

Ma sve to nema previše smisla...vodi se rat protiv vještica dok se sve ostalo gura pod tepih...nedaj bože da riješe te blank postave i nepostavljanje igrača za utakmicu...o fan survey i nelogičnoj posječenosti utakmica da ne pričam...pa ako se protiv rivala neće napuniti dvorana onda ne znam kad će...

Sve je to razlog zašto sam prestao pratiti događaje na global forumu...jednostavno nema smisla...

This Post:
11
265036.5 in reply to 265036.4
Date: 11/18/2014 14:49:10
Overall Posts Rated:
979979
ja neznan ni o čemu se radi. bolje da neznan. ne čitam ta sranja i novosti jer nema smisla, bave se glupostima već par godina, a bitne stvari i dalje zanemaruju.

From: LooKA

This Post:
00
265036.6 in reply to 265036.5
Date: 12/10/2016 19:53:48
Overall Posts Rated:
338338
izasle novosti i ocekujem novu inflaciju,sretno nam svima skupa nakon ovoga :)