BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: LooKA
This Post:
00
252218.2 in reply to 252218.1
Date: 12/25/2013 14:19:55
Overall Posts Rated:
338338
khm posto govore ne znam pisati i posto ne vidim smisao u davanju nekakvog obecanja da idemo napadat vrh svijeta idem iskreno pa kud puklo(s tim da naravno da se nadam da budemo napravili generaciju koja je sposobna za to)
prva stvar je iskustva na reprezentativnom nivou apsolutno nemam nikakvoga i ako dobijem ovo apsolutno bude trebala pomoc dok ne polovim konce od prijasnjih izbornika(ray ovo prvenstveno tebe ide :P).
druga stvar je da se mislim drzat bas rayevog modela od prije par sezona dok je drzal mladu nam repku,znaci aktivnost maksimalna,odgovaranju na mailove u maksimalno razumnim rokovima,aktivnost na forumu(dobro taj dio i ovak odradujem)...
pa eto ako ima iko ikakvo pitanje slobodno nek pita na temi za razglabanje ili na BB-mail ;)

From: Jukic
This Post:
00
252218.3 in reply to 252218.2
Date: 12/27/2013 09:51:42
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
463463
cito tradicije radi da se i ja prijavim

vec jednom obavljao funkciju pa da probamo jos jednom ... momcad je u fazi rebuilda tako da imam visak vremena pa zasto ne pokusat ugrabit jos jednom to prestizno misto i malo se pozabavit mladim igracima

u svakom slucaju sretno ostalim kandidatima

From: DeonX
This Post:
22
252218.4 in reply to 252218.1
Date: 12/27/2013 18:33:42
Overall Posts Rated:
395395
Pozdrav.

Nakon pomnog razmisljanja da li da se prijavim ili ne , odlucio sam da cu se upustiti u ovu "avanturu".

Kao visegodisnji clan Buzzer zajednice mislim da imam dovoljno iskustva za formiranje mladih nada koje ce jednog dana biti okosnica A reprezentacije , naravno uz pomoc nekolicine drugih managera , jer definitivno to sve ne moze odraditi samo jedna osoba , a uostalom i nije dobro raditi sve na svoju ruku bez razmisljanja drugih.

Znaci misljenja sam da treba oformiti jedan tim ljudi , koji ce zajednicki odraditi posao , te gdje ce se svacije misljenje uvaziti pri odluci u kojem smjeru treba kretati odredjeni igrac , naravno uz suglasnost managera tih igraca.

Cilj svega je pokusati napraviti sto vecu bazu igraca koji ce jednog dana konkurirati za A reprezentaciju , pri tom gdje sam rezultat U-21 nece biti toliko primaran , ali ukoliko se potrefi dobra generacija naravno da ce se pokusati napraviti i neki rezultat.

Da neduzim toliko od mene i sretno ostalim kandidatima :)

Last edited by DeonX at 12/27/2013 18:35:21