BuzzerBeater Forums

BB Srbija > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
158766.2 in reply to 158766.1
Date: 10/6/2010 6:58:12 AM
Overall Posts Rated:
122122
---- Prevod prethodne poruke ----
Ova tema je namenjena raspravi u vezi izbora. Svako moze da pise koliko god poruka zeli ali izbegavajte licna vredjanja. Mozete da vidite kompletna izborna pravila u poruci (158764.1) i oficijelnu temu za govore kandidata na izborima (158765.1). Nadgledanje ovih tema ce biti ostrije tokom izbora zato sto smo, pouceni iskustvom sa drugih online igara, videli da stvari mogu da izmaknu kontroli vrlo brzo.

Fair play!!!
This Post:
00
158766.3 in reply to 158766.2
Date: 10/6/2010 2:51:12 PM
Overall Posts Rated:
740740
3 (i slovima tri) kandidata su se javila sa svojim fantasticnim govorima i prosto ne znam za koga da se odlucim. posle onako uverljivih izlaganja moracu dobro da razmislim. opasan utisak su ostavili na mene.

This Post:
00
158766.4 in reply to 158766.3
Date: 10/6/2010 3:41:27 PM
Overall Posts Rated:
872872
Ja ne pricam, ne ubedjujem, niti prozivam ostale menadzere. Ja se dokazujem na delu. Kampanju sam sprovodio tokom proslih sezona(ne na forumima). Sto se tice iskustva , imam ga sasvim dovoljno i odlicno poznajem kako funkcionise repka i dobro poznajem igracki kadar(preciznije igrace od 20 i 21 godine). Ako zavrsim sa jednim glasom,necu biti razocaran,jer sam spreman i na to(ipak nisam dovoljno pljuvao ostale menadzere na forimima zarad popularnosti)... Toliko od mene...

This Post:
00
158766.5 in reply to 158766.4
Date: 10/6/2010 3:57:14 PM
Overall Posts Rated:
427427
a ti dumbo cekaj druge kandidate...hofmane...like :P da ne glasam za sebe radi tog bar jednog glasa...glasao bih za tebe :D ali ozb :D

This Post:
00
158766.6 in reply to 158766.4
Date: 10/6/2010 4:04:05 PM
Overall Posts Rated:
740740
Ja ne pricam, ne ubedjujem, niti prozivam ostale menadzere. Ja se dokazujem na delu. Kampanju sam sprovodio tokom proslih sezona(ne na forumima). Sto se tice iskustva , imam ga sasvim dovoljno i odlicno poznajem kako funkcionise repka i dobro poznajem igracki kadar(preciznije igrace od 20 i 21 godine). Ako zavrsim sa jednim glasom,necu biti razocaran,jer sam spreman i na to(ipak nisam dovoljno pljuvao ostale menadzere na forimima zarad popularnosti)... Toliko od mene...


Aj sad zamisli da su ovo pravi izbori i da si izasao samo sa ovim recima. Pa bio bi gori od Seceroskog. On makar ima 6 glasova jer je glasava najuza familija za njega. Ako vec zelis da se bavis nekim, da kazem, javnim poslom, red je da ljudima predocis sta ces da RADIS, a ne sta NECES da radis. Vidis, i ja imam dovoljno iskustva, i znam kako funkcionise reprezentacija, ali opet ne smatram sebe dovoljno sposobnim i dovoljno posvecenim da mogu da vodim reprezentaciju.
To sto kampanju nisi sprovodio na forumima tera me na zakljucak da si isao putem BB mail-a, pokusavajuci da pridobijes glasove onih manje upucenih u desavanja na ovom nasem BB-u. A sta si tu pljuvao to niko od nas ne moze da zna. Mada sam siguran da ces da se kunes da nisi nikog ni pljucnuo.
Nakon ova tvoja dva izlaganja, ukoliko budes uspeo kojim slucajem da dobijes izbore, znacu da si to uradio na najprljaviji moguci nacin. Jer neko ko ne prica, ne ubedjuje, nema sanse da dodje do onoga sto se zove delo, jer niko od nas i ne moze da zna sta ce to njegovo delo biti ili sta je trebalo da bude.
Ne znam koliko imas godina, ali ovo sto si izlozio kao svoju kandidaturu, deluje mi kao nesto sto bi jedan 12-ogodisnjak mogao da smisli.

I ne brini, taj jedan glas sigurno imas, jer znam da ces glasati sam za sebe.

This Post:
00
158766.7 in reply to 158766.5
Date: 10/6/2010 4:07:36 PM
Overall Posts Rated:
740740
a ti dumbo cekaj druge kandidate...hofmane...like da ne glasam za sebe radi tog bar jednog glasa...glasao bih za tebe ali ozb


naravno da cu da cekam. i ti si lepo rekao da nemas plan, jer nisi, kao sto ti rece, baba vanga. zivo me interesuje na koji nacin vodis tvoj klub? jel i u slucaju tvog kluba nisi baba vanga ili imas makar neki plan razvoja svog kluba? aj da cujem odgovore pa da nastavim.

This Post:
00
158766.8 in reply to 158766.7
Date: 10/6/2010 4:18:37 PM
Overall Posts Rated:
427427
daj bre kakav plan trebas da imas...krecemo iz dna...plan je da se borimo u svakom mecu sa tim sto imamo...vizija za moj klub je da treniram nekoliko igraca i da njihovom prodajom posle nekoliko sezona kupujem igrace za ostale pozicije ali to nema veze sa ovim...u repkama je glavna taktika i proucavanje protivnika...a kako ne znam ko ce nam sve biti rival nmg da kazem ni sta je plan...plan je da dobijemo slabije i da se borimo koliko forma dozvoljava sa jacima pa da se malo podignemo iz ove jame...a da sledece sezone izborimo neki vise sesir...posto mi ove sezone ni kao najveci optimisti dalje necemo ici :D necu nikog u nista da ubedjujem...ko me zna taj zna da li moze da ima u mene poverenja ili ne...ko me ne zna neka pita sta god hoce... :D

This Post:
00
158766.9 in reply to 158766.4
Date: 10/6/2010 4:37:20 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
sad sam skontao da smo otprilike u isto vreme poceli da igramo i da imamo otprilike slicne ekipe (ja treba da obavim jos koju kupoprodaju uskoro), tako da cu samo zbog toga da glasam za tebe... barem dok se ne pojavi neki ozbiljniji kandidat
edit: a o kolegijalnosti da ne pricam
edit br 2 sad videh da se superstar kandidovao... tako da se sad dvoumim... ne sumnjam da bismo i ti ili ja bili na njegovom mestu da smo tada poceli ...njegov adut je iskustvo, ali ga jbe strucna sprema

Last edited by LA-Saur0n at 10/6/2010 4:50:45 PM

This Post:
00
158766.10 in reply to 158766.6
Date: 10/6/2010 4:37:32 PM
Overall Posts Rated:
872872
Ovo jesu pravi izbori. Nisu politicki,ali jesu izbori. To sto bih ja izlozio sta hocu i sta necu da radim, nece uopste uticati na glasace, samo bi pojedinima dalo razlog da me blate. Putem BB mejla nisam uticao na menadzere da glasaju za mene, vec sam im pomagao i uticao na njih da pravilno razvijaju domace igrace( a produkti mog zalaganja ce se videti u skorijoj buducnosti). Opet to jesu slabije aktivni i priznati menadzeri, ali njima upravo ovakva pomoc je najpotrebnija. nema potrebe da brines da li cu dobiti izbore, zato sto je broj tih menadzera mali da bi mi doneo neku prevagu.
Sto se tice pljuvanja, jesam pljuvao ali ne da bih sticao poene za izbore i sl(sto smo mogli da vidimo skorije na forumima), nego zato sto se nisam podrzavao neke stavove. Sto se tice tog" najprljavijeg moguceg nacina", posedujem samo jedan akaunt (nemam ni polubrata ni musku tetku koji igraju samnom),tako da to necete videti od mene. Mene ne zanimaju titule, zanima me repka. Ako se pojavi kvalitetniji menadzer na izborima, ja cu se povuci i podrzati ga. Do tada tu sam...
I jos jedna bitna stvar voditi repku nije isto sto i voditi tim,tako da to sto sam drugoligas ne treba da znaci da sam bih bio losiji selektor od, recimo, tebe. Imam dovoljno vremena za vodjenje repke i zato sam se i kandidovao(oslobodjen sam vojske). Iz toga mozes da zakljucis da imam malo vise od 12 godina... A jedan glas vec imam, naravno svoj. Naglasavanje toga u tvom postu je samo bespotreban zakljucak... Uzivaj Dumba...

This Post:
00
158766.11 in reply to 158766.10
Date: 10/6/2010 4:53:56 PM
Overall Posts Rated:
427427
kandidovao se superstar :D sad je ovo samo zezanje :D cisto prestiza radi :D