BuzzerBeater Forums

BB Srbija > BB Reprezentacija Srbije XIII

BB Reprezentacija Srbije XIII (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
149782.1
Date: 07/01/2010 02:02:56
Overall Posts Rated:
178178
Obavezna tema u novoj sezoni!

"Da ste vi bolji narod i ja bi` bio bolji vladar!" - Knjaz Milos
This Post:
11
149782.2 in reply to 149782.1
Date: 07/01/2010 06:45:11
Overall Posts Rated:
872872
Da odgovorim Samurajku na onaj post iz zatvorene teme, svi igraci koje si pomenuo su nekvalitetni da bi se nosili sa jacim repkama. Jedino sam Arsica prevideo, ali eto zato cu bas i da glasam za kandidata kojeg je predlozio Superstar, ato je ASirko!
Kosta je, ako nisi primetio napustio Srbiju(toliko o tome da pratis igrace iz repke). Zasto su igraci koje si spomenuo bezvredni, zato sto su stari i ne mogu dobiti jos mnogo skilova, a trenutno su mozda dobri,a li samo za nasu repku.
A to sto si rekao da vadim sebe i kotura iz govana, uopste ne razumem. U kakvim sam ja to govnima i kako sam to vadio kotura, kad sam i njega optuzio zajedno sa vama? Dakle, imas li odgovor koji ima veze sa mozgom i sa postavljenim pitanjima?
I da te pitam, zasto si platio ovog igraca (5790778) 8,4 M, a posle kukas da nemate novca da kupite nase reprezentativce, kad realno lik ne vredi vise od 5M?
Evo sad najjaceg dela,pogledajte moj post i Samurajkov odgovor i recite da li ovaj decko ima gram mozga...

Kada je neko rekao da takozvani strucni stab u proslosti nije nista uradio za repku(ne samo strucni stab,svi visegodisnji prvoligasi,medju kojima je najvise menadzera iz SS), posle malo razmisljanja, ja moram da se slozim sa tim. Svi se hvale silnim titulama, sezonama provedenim u prvoj ligi, a gde se nalaze nasi najkvalitetniji igraci?!!! Trojica u drugoligaskim timovima, a ostali u inostranstvu(samo Mile igra kod supermena). Umesto da iskoriste visok budzet koji imaju u prvoj ligi da dovedu nase istrenirane igrace i da sami upravljamo formom i treningom, oni pustaju da se drugi bakcu sa tim. Najlakse je istrenirati igraca prve 3-4 sezone, ali posle nastaje problem. Da li ima neko ko ce da se zrtvuje za repku ili sve ostaje na prici? ima par nasih reprezentativaca na TL, znate to bolje od mene. Samuraj stalno izbacuje linkove i pokusava da nekom uvali nekog reprezentativca i posle pokupi lovore za to! Znaci, nemoj da kenjate da ste uradili nesto za repku, dok ne vidim u svakoj ekipi po reprezentativca sa platok preko 200K. Ovo se odnosi i na Cika Bilija i na kotura i na Samurajka i na Dumbu...Prodajte najskuplje igrace i kupite nase...

PS Iz ovoga izuzimam Flavijusa,koji je zrtvovao razvoj ekipe, dok je Kosta bio kod njega. Ali i on je prodao Kostu,tako da...

PPS A odajem priznanje Maji, koja ce najverovatnije bankrotirati ako ne proda Dimeta...

Nemoj bre da lupas, evo ti timovi iz prve lige sa reprezentativcima iz prosle sezone:

BG Samuraj (42761) - Marko Andelinic ((6909057))
Scorpions Mld (42597) - Milan Jasnic ((6189942))
Frks (42691) - Dalibor Ivanovic ((8181087))
K.K. Kent (42626) - Mile Milic ((6917681))
Noipmahc (42552) - Vladan Arsic ((5965155))
Crni Psi (42523) - Kosta Arsenijevic ((5965408))

Sem Mikule koje je setao po TL zbog svoje velike plate, ostale reprezentativce vlasnici nisu zeleli da prodaju.
Jedini ozbilja igrac koji je otisao na Tl je bio Gudelj, verovatno u tom trenutku niko iz lige nije imao novca da ga kupi pa je otiao u nasu II ligu.

Kako te nije sramota da optuzejes bez provere, gde je tebi obraz,
samo pokusavas da izvadis sebe i kotoora iz govana i gresaka pa udri sad po prvoligasima i to LAZIMA.

This Post:
00
149782.3 in reply to 149782.2
Date: 07/01/2010 07:31:15
Overall Posts Rated:
122122
Imam da kazem samo jedno: doktore, kosta nikada nije, niti ce napustiti Srbiju Moze da ode i u Lubnan, Brasil, Canadu, Australiju ... ali nikad nece napustiti Srbiju tako da je Samurajko potpuno u pravu u vezi njega a ti potpuno u krivu ...

Fair play!!!
This Post:
00
149782.4 in reply to 149782.2
Date: 07/01/2010 07:32:34
BG Samuraj
III.1
Overall Posts Rated:
142142

Nemoj bre da lupas, evo ti timovi iz prve lige sa reprezentativcima iz prosle sezone:


pogledaj boldovani deo, naravno da znam da je kosta napustio srbiju.
O tome da li su igraci, bezvredni ili ne, definitvino ti nisi strucan, a naravno ni oko tranfera nisi bas ekspert,
tako da tvoje naglabanje i lupanje nema potreba da uzmem za ozbiljno.
Nema nameru da se prepirem sa tobom.

Last edited by BG Samuraj at 07/01/2010 07:43:42

This Post:
00
149782.5 in reply to 149782.4
Date: 07/01/2010 07:44:02
Overall Posts Rated:
178178
Molim da se:

1) drzite teme
2) ne vredjate jedni druge

Svi postovi nakon ovog ce biti obrisani ako u njima bude i trunke vredjanja ili diskusije o stvarima koje nemaju veze sa temom!

Hvala na razumevanju!

"Da ste vi bolji narod i ja bi` bio bolji vladar!" - Knjaz Milos
Message deleted
Message deleted
This Post:
00
149782.8 in reply to 149782.5
Date: 07/01/2010 08:15:25
Overall Posts Rated:
178178
Sledeci komentar u ovom pravcu (vredjanje, prozivke) - 7 dana odsustva sa foruma osim za doktora i/ili samuraja - bez vas cemo biti 2 nedelje.

"Da ste vi bolji narod i ja bi` bio bolji vladar!" - Knjaz Milos
Message deleted
This Post:
00
149782.10 in reply to 149782.9
Date: 07/01/2010 08:57:19
BG Samuraj
III.1
Overall Posts Rated:
142142
Da ne bi bilo van teme, tvoja vredjanja neciu kometarisati nego samo vezano za repku.

Ja trenutno treniram jednog naseg beka i necu ga prodati poput vas kome stignemkad mu plata bude preko 300K, vec ce ostati kod mene ili ce otici kod nekog proverenog menadzera. A ti,bruda, koliko duze igras od mene i nisi napravio nesto za repku.


Navedi koje je on "nas" kao nas zoves prodao nekoga kome stigan kako si nevao u tvom postu, ali ime prezime broj, a ne samo da navedes i da se to prihvati zdravo za gotovo.
Ja sam napravio do sada 2 igraca(jablan i andelinic), ti ces mozda.

Ja ne koristim opaske, vec cinjenice, a ti cesto govoris u proslom vremenu,ovaj je imao ovog,onaj onog i sl. I mnogo zivis u proslosti, ja sam osvojio ovo, ja sam osvojio ono,ALI NA KOJI NACIN? To svi znaju...

Pa valjda i ljudi koji su trenirali igraca zasluzuju da budu pomenuti, ili ne, sta mislis?
Ovo drugo, sam ti odgovorio vec.

Hoces da ti kazem zasto ne mozemo? Zato sto je tvoj plej "dovoljno kvalitetan za repku"!!!

Pokazi mi bolje.

Ti si pravi dokaz da svako moze da pametuje.
Ja sam predlozio da se svi ujedinimo za dobrobit repke i da napravimo svi zajedno neki plan ( nebitno ko ce je voditi) za stvaranje ekipe za respekt, a ti se kao neka bebe brecas zato sto sam te spomenuo u postu.
Ti si ovde jedina sramota na ovom forumu. I drzi se tog klana, ma koga je briga za repku!!!!!!!!

To je tvoje misljenje, moj rejting kao selktora je 78%, sto znaci da ipak ljudi ne meisle da me zabole za repku.

This Post:
00
149782.11 in reply to 149782.10
Date: 07/01/2010 09:09:57
Overall Posts Rated:
872872
bez razloga mi je obrisan post,tako da nema vise smisla bilo sta da pricam. A sto se tice ovog poslednjeg, i ja sam medju onima koji su te podrzali, nisam glasao za tebe na izborima, ali podrzavam svakoga ko dodje na tu poziciju, bez obzira kakva je osoba i menadzer. Do daljneg odustaje od borbe sa vetrenjacama. Ovde su svi gluvi i slepi i dok bude tako, nece biti nikakvog boljitka...Pozdrav i sa srecom u nastavku igre...