BlackStars (39907)
share
Manager: VLRnr
Country: Lietuva
League: II.3
Rival: Vilniaus BRIGADA
World Rank: 949
Country Rank: 24
Last Online: 09/24/2020
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
51 sezonas. Antras dublis, tikslas tas pats LBBL.
Posted on 09/23/2020

BlackStars ekipa praėjusį sezoną surinko labai galingą sudėtį, bei buvo nusiteikusi grįžti į LBBL. Tačiau jau reguliaraus sezono metu , ekipa buvo pastatyta į vietą BC Rezervas , bei Miami Lithuania ekipų. Tačiau atėjus atkrintamosioms ekipą papildė Ade Weathers (116K algos) , tačiau visvien konferencijos finale BlackStars ir dar kartą gavo antausį nuo Bc Rezervas , bei nuleidę galvas baigė sezoną.

Vieni svarbiausių ekipos žaidėjų vis dar tobulėjantys, bei praėjusį sezoną pasiekė didelį progresą , tačiau po sezono tai pasirodė ir šių žaidėjų algose. Ta pati sudėtis šį sezoną jau tapo nebeišlaikoma antrame divizione. Žaidėjų algos šoko į viršų per daugiau nei 100k ir jau siekia 650k. Tačiau net ir to praėjusį sezoną nepakako.

Patirties įgavę , bei antrą sezoną kartu žaisiantis ekipos branduolys , sieks nebekartoti praeities klaidų.

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement