BuzzerBeater Forums

Srbija - IV.11 > Reprezentacije Srbije

Reprezentacije Srbije

Set priority
Show messages by
This Post:
00
66971.1
Date: 01/03/2009 10:17:54
Overall Posts Rated:
122122
Pozz svima u ligi IV.11

U toku je veliki posao oko prikupljanja informacija o potencijalnim mladim i "A" reprezentativcima. Selektor "A" tima Srbije je pokrenuo celu pricu oko prikupljanja informacija i nas nekoliko se za sada aktiviralo u potrazi za dobrim igracima koji mogu da igraju za reprezentaciju.

Postoji tema na glavnom forumu gde trenutno raspravljamo o tome kako da se sto bolje organizujemo. Posto sam ja jedan od scouta i preuzeo sam da pregledam sve timove od lige IV.1 do lige IV.16, pozivam sve vas da ucestvujete u raspravi ili da bar pogledate tamu na glavnom forumu
------ link za glavni forum ---------
(66601.1)
---------------------------------------
Svaka pomoc je naravno dobrodosla

Sto se samog trazenja igraca tice, posto niko osim vas ne moze da vidi skillove vasih igraca, osnovni kriterijumi sa ubacivanje na spisak kandidata za reprezentaciju su one informacije koji su javno dostupni svima, a to su:
1) plata igraca
2) godine (starost)
3) potencijal

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi ovoga sto sam napisao slobodno me kontaktirajte, najbolje preko BB-maila jer cu tako odmah i da primetim vase poruke.

Pozz
Nemanja

Fair play!!!
This Post:
00
66971.2 in reply to 66971.1
Date: 03/01/2009 06:25:34
Overall Posts Rated:
122122
Kao sto svi znate, zavrsen je draft za sezonu 7. Svaki tim je dobio po 3 mlada igraca (18 ili 19 godina). Sada nas opet ocekuje obiman posao oko prikupljanja informacija o potencijalnim reprezentativcima (u21 i A) zamolio bih vas da mi posaljete skillove mladih igraca za koje mislite da su najbolji u vasem timu.
Generalno treba da se rukovodite sledecim kriterijumima
1. Potencijal: Minimum allstar
2. Plata: oko $ 4000 ili vise
3. Godine: 18 i 19
Ako imate takvog igraca, javite mi se na BB-mail pa cemo da vidimo dalje

Pozz
Nemanja

Fair play!!!