BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > [U21] Season 62/63

[U21] Season 62/63

Set priority
Show messages by
From: nikito
This Post:
44
320350.1
Date: 08/29/2023 15:30:57
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
133133
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Привет!

Първо искам да благодаря на всички гласували за мен на изборите! Надявам се да успея да оправдая доверието ви.

Второ - поздравявам и @ogrizko за смелостта да се кандидатира, речите из форума и конкуренцията, която оказа. Може би следващият път ще спечели, кой знае...

И започваме по същество.
Прегледах основните 20-21 годишни, които ще са в състава за този сезон - не е розово положението, няма да ви лъжа Не знам дали играчите са тренирани по план от У21 треньорите или по лично усмотрение, но нямаме кой знае какви "звезди". Съответно с оглед на тежката програма, не можем да имаме високи очаквания или изобщо някакви очаквания за излизане от групите
Звучи доста демотивиращо още от началото, знам, но аз съм реалист. В момента положението е такова и ще се борим с това, с което разполагаме.

Затова, надявам се до другата седмица, вече да имаме събрани хора, които ще се включат в каузата и ще вземат няколко 18 годишни трейнита с по-нисък потенциал или пък с по-висок, които няма да стават за мъжете, и да вдигнем значително нивото на У21.
Ще изпратя и тренировъчни планове за играчите, които ще бъдат тренирани, за да може да е по-лесно за всички и за мен най-вече да следя развитието им.

Така след 4 сезона ще имаме доста стойностен отбор, с който ще можем да се борим за нещо по-голямо. В помощ ще бъдат и играчите, които се тренират по програма на @minkoff за батковците, така че ще можем да се опълчим на по-сериозна държава напред в ранглистата.

Главните цели за този и следващия сезон ще бъдат:
- да успея да привлеча колкото се може повече мениджъри да тренират за младежите;
- да подобрим комуникацията помежду ни;
- да се издигнем колкото се може по-напред в ранглистата;

Вярвам, че заедно ще успеем! (Това прозвуча доста политически )

И една задачка-закачка да ви дам, за да не скучаете: Който има идея за банер, може да сподели/направи и ако допадне на всички, ще го сложим. В краен случай и аз ще направя някакъв, ако не сполучи идеята с ваши предложения, но не се смятам за експерт по креативно мислене и дизайн

Това беше всичко от мен за тази вечер
Ако нещо съм пропуснал или вие искате да питате нещо, темата е отворена за всички

Поздрави,
nikito

From: ogrizko

This Post:
00
320350.2 in reply to 320350.1
Date: 08/29/2023 17:20:22
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
....поздравявам и @ogrizko ......Може би следващият път ще спечели, кой знае...

Благодаря :) И теб те поздравявам и в тая тема, че спечели изборите :) Но все пак имай предвид, че при определени обстоятелства може да бъда национален селекционер и без да съм спечелил изборите и по-скоро отколкото си мислиш :) Така че се надявам това да те държи в мотивация да не го допуснеш да падне доверието в теб под 25% :) :) :)

Другите ти идеи и желания са добри... ако имах втори отбор със сигурност щях да се включа в тренирането, но към момента поне ще се опитам да си развия малко отбора и инфраструктурата и след това ще го мисля :) Затова и вземах български играчи ама на 19, че да не прецакам националния ..щото ако взема на 18 трябва да ги тренирам за националния, а аз искам за себе си да изградя играчи, високи тоя път. Обаче се надявам покрай доброто ти желание все пак достатъчно хора да се зарибят да тренират малки национали :)

From: nikito

This Post:
11
320350.3 in reply to 320350.2
Date: 08/29/2023 18:18:13
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
133133
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Благодаря! Ще се старая да не ми пада рейтинга

Винаги можеш да си пуснеш утопия срещу $10 за 1 година (4 сезона) и там да тренираш за У21

И 19ки да вземеш, стига да е с високи умения, може би има шанс да стигне до У21. От драфта вече излизат играчи с 75 скила на 19, което е супер. Ако са и с поне 6-7 потенциал, могат да станат основни за отбора след 2 сезона тренировки.

Все пак, ако се смислиш да вземеш 18-ки високи, няма да откажа да дам съвет

From: ogrizko

This Post:
00
320350.4 in reply to 320350.3
Date: 08/30/2023 03:08:11
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Другата ми под-идея да взема 19-ки беше, че ще ползвам 1 сезон младежки треньор и после няма да му плащам заплатата ;) Освен това моите 19-ки са около 55 скил.... и мисля да ги почна с 1-1 понеже гардовете ми още искам да вдигнат :) След това навярно защита под коша, но както и да е....

Иначе мислех, че и някой друг ще ти се зарадва и ще ти честити освен мен назначението :) Или може би го правят, но във федерацията или някъде другаде в небитието....

From: ladjo

This Post:
00
320350.5 in reply to 320350.4
Date: 08/30/2023 03:25:56
Patetnik Smolian
II.2
Overall Posts Rated:
33
Second Team:
Smolian Bagpipes
Честито и от мен и успех!
Бих се интересувал от тренировки на младежи, но на по-късен етап. Честно казано все още нищо не разбирам от икономиката на играта - доста съм разочарован, че след 2 сезона тренировки не мога да си избия парите вложени за трансфери на трейнита и заплати им. (това не е така в Hattrick)
За това за сега и аз искам да продължа с тренировките на вече 21-годишните - поне да засиля отбора

From: nikito

This Post:
00
320350.6 in reply to 320350.4
Date: 08/30/2023 03:52:44
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
133133
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Има честитки и още ще има.

По-изгодно е само 1 сезон да плащаш за млад.треньор, но 55 скила за 19 годишни не са кой знае какво. Виж за 18 са си доста добре,но щом няма да са тренирани за У21,а за твоят отбор,мисля че ще свършат работа

From: nikito

This Post:
00
320350.7 in reply to 320350.5
Date: 08/30/2023 03:55:33
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
133133
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Благодаря!

Супер,ще го имам предвид за бъдещи сезони, винаги си трябват хора за тренировки.

Иначе тази тема,ако не си я погледнал,смятам че ще ти е от полза. (309452.1)

From: Dodor
This Post:
11
320350.8 in reply to 320350.7
Date: 08/30/2023 04:34:53
Dodor Utd
A Grupa
Overall Posts Rated:
476476
Second Team:
Dodor Inc
19-ките рядко има смисъл да се тренират за младежки. Добре натренирана 18-ка обикновено изпреварва "новите" 19-ки, дори и да започват с 40 и няколоко скила. Единствено ако са 60+ и с много специфична комбинация от умения.

From: ogrizko

This Post:
00
320350.9 in reply to 320350.6
Date: 08/30/2023 04:53:37
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Има честитки и още ще има.

Ааааа, добре. Понеже във форума никой не ти честити освен мен и се заблудих нещо :) На мен това малко ми прилича на масонство и някакви тайни организации ...но щом хората са толкова деликатни и дискретни - нека така да бъде :) Сега остава да пуснеш една тема във федерацията и да пишеш само в нея ..и евентуално тук 1-2 пъти през мандата ти ако има някой по-конкретен въпрос и случайно не е богоизбран да има достъп до федерацията :) Сигурен съм, че мълчанието и липсата на активност във форума са много полезни за увеличаване на бг общността и задържане интереса на някакви случайно новопоявили се потребители... мълчанието е злато все пак :) Така че може би и аз няма какво да се мъча да пиша и така. Ако ми се наложи нещо да ти кажа в краен случай може и на лични....

This Post:
11
320350.10 in reply to 320350.6
Date: 08/30/2023 07:43:32
Meerkats
A Grupa
Overall Posts Rated:
176176
Second Team:
Meerkats Nest
Честито на Никито, дано вдигне отбора на крака бързо. ;)

Аз не знам какви са тия напразни постове дето се пишат, за евентуалната неактивност на новия тренер. Нека поживем да видиме!
Гледам човека от първите часове пише тук и е готов да отговаря на всеки въпрос. Ако се очакват репорти за всеки мач, то това е излишно, защото си личи , че малко хора ги вълнува националните ни отбори,. За 2-3ма човек ще е напразно усилие, ако питате мен Но това също той ше си го прецени.

А това да участваш във федерация срещу 12$ на година, щом е равно на "богоизбран", не знам какво да кажа тук просто...)
Тренера на мъжете ясно е написал, че там ще се обсъждат тактики, заради чуждите скаути... А У21-тренера ще видиме какво ще реши.

Last edited by Mod-raptor666 at 08/30/2023 07:44:53

From: nikito

This Post:
00
320350.11 in reply to 320350.9
Date: 08/30/2023 09:21:03
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
133133
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Не всички се изказват публично

Не знам какво целеше с този ироничен пост, но не мисля да навлизам в полемики.
Във федерацията не съм писал. Няма какво да обсъждаме там, тъй като идеята е постовете да са публични и да достигат до повече хора.
Там, както каза Рапто, евентуално може да обсъждаме с другите "експерти" някоя тактика за по-успорван мач, за да не четат чуждите отбори.
А теб не мога да те огранича да пишеш или да не пишеш. Но ще се стараем постовете да са по темата, за да не се отегчават хората да четат излишна информация.