BuzzerBeater Forums

BB Israel > הנבחרת הצעירה עונה 53

הנבחרת הצעירה עונה 53

Set priority
Show messages by
This Post:
11
308938.10 in reply to 308938.8
Date: 06/22/2021 11:16:03
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אם אתם רוצים לעזור בטקטיקות לקראת המשחקים של הנבחרות, לשתף את המתאמנים שלכם או לקבל המלצות על מתאמנים ישראליים בעלי פוטנציאל,אתם יותר ממוזמנים להצטרף לקבוצת הווצאפ של הקהילה הישראלית של באזרביטר.
פשוט לחצו על הלינק:
(https://chat.whatsapp.com/BhRLMy2Eg8y5EWQiYtG5Bc)

This Post:
44
308938.11 in reply to 308938.10
Date: 06/28/2021 16:23:59
OP Robotics
III.1
Overall Posts Rated:
141141
Second Team:
Simbotics
היום היה משחק הגמר של טורניר הניחומים כאשר איחרנו את פולין. אחרי המון התלבטויות והמון התייעצות עם מאמנים נוספים בקהילה ציפיתי מהפולנים לעלות מושן (משחק בתנועה) ולהמר כפול על לוק (עדיפות פנימה) או לואו (משחק מתחת לסל) החלטתי לא להמר בגלל יתרון ביתיות וככל הנראה יתרון התלהבות ולעלות מושן בשביל להימנע מהימור כפול בטקטיקת פנימה. אחרי 15 דקות של ציפייה מרגע סגירת ההרכבים עד רגע תחילת המשחק, התחיל המשחק וראיתי הימור ירוק של הפולנים החוצה. כבר ראיתי את ההפסד מגיע ולא הייתי צמוד למשחק. הרבע הראשון התחיל רע והגענו לפיגור 8. עדכונים שוטפים של אלון והצצות שלי פעם בכמה דקות הראו לי משחק צמוד שאנחנו מובילים ברובו. הגענו לדקות האחרונות ביתרון 5+- כאשר בדקה האחרונה זה כבר היה סגור ונגמר ב91-83 כש6 שחקנים שלנו בדאבל פיגרס כאשר לוסטיג מוביל את הנבחרת עם 16 נקודות ותמיר מוביל את הנבחרת בריב עם 10 ריב ובכך נכנס לדפי ההיסטוריה עם 158 ריב העונה ונכנס למקום ה9 בריב לעונה!

(60464)

רוצה להגיד תודה לכל המאמנים, בארץ ומעבר לים שאימנו שחקנים נהדרים שבזכותם הצלחנו לנצח את כל המשחקים העונה!
Thank you to all the managers who trained our amazing players! Thanks to you we were manage to win all of our games this season!

הייתה עונה מעולה שלנו שכמו שכבר כתבתי הסתיימה ללא הפסד אחד למרות כמה משחקים צמודים ומסוכנים, היה לנו סגל מדהים שעבד בצורה מעולה ביחד וקהילה מדהימה שממשיכה לגדול ולגדל שחקנים מדהימים. תודה נוספת לאלון, עידו, גל, ארבל, ניר, תומר ויניב שעזרו לפני כל משחק עם טיפים ועצות מועילים יותר ומועילים פחות וליהודה שנתן גם הוא כמה טיפים לפני הגמר

בהזדמנות הזאת אגיד שמטעם אירועים בחיים הפרטיים שבעקבותם לא יהיה לי מספיק זמן פנוי אני לא ארוץ לעוד קדנציה ואאחל לממשיך דרכי המון הצלחה וכמובן עזרה בכל מה שאפשר!

From: Ido

This Post:
00
308938.13 in reply to 308938.11
Date: 06/28/2021 18:14:33
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
איזה כיףףףףףףףףף