Dan 4 (Utorak 22 Septembar 2020) od (https://www.buzzer-manager.com)Rezultati kolaBOLESNI MAMLAZI 91 -
Munjo 🏆 sccc 103Sparta 300 62 -
Little Buddhas 117KK Zekica 73 - KK Losers 56
Tunjevina 46 -
KK Taurunum 91Lazarevac 92 -
Skok u bunar 104Batinari 78 -
KK Lions 93П и в о п и ј е 90 - KK Celik Zenica 53
Dorćol 79 -
KK Mordor 95Najbolji tim kolaPoena : 117 : Little Buddhas
Skokovi : 65 : KK Zekica
Asistencije : 35 : Little Buddhas
Ukradene lopte : 9 : KK Lions
Blokade : 14 : KK Losers
Najbolja partija kolaPoena : 50 : L. Nesvetaev (Skok u bunar)
Skokovi : 24 : D. Jiamin (KK Taurunum)
Asistencije : 9 : D. Jiamin (KK Taurunum), Z. Šipovac (KK Lions)
Ukradene lopte : 3 : A. Coria (KK Taurunum), D. Micunovic (KK Lions), B. Luppino (Little Buddhas)
Blokade : 6 : A. Coria (KK Taurunum)
Najboljih 5 kolaPlej : A. Coria (KK Taurunum) (17 Poena, 14 Skokovi, 7 Asistencije, 3 Ukradene lopte, 6 Blokade) : Efikasnost : 33
Bek šuter : L. Nesvetaev (Skok u bunar) (50 Poena, 4 Skokovi, 3 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 47
Krilo : M. Šakić (Munjo 🏆 sccc) (31 Poena, 10 Skokovi, 2 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 23
Krilni centar : B. Borgianini (Little Buddhas) (29 Poena, 16 Skokovi, 5 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 48
Centar : S. Panzarino (KK Mordor) (30 Poena, 21 Skokovi, 7 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 3 Blokade) : Efikasnost : 45
MVP kolaB. Borgianini (Little Buddhas) (29 Poena, 16 Skokovi, 5 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 48
Najslabija partija kolaZ. Mrdak (KK Celik Zenica) (4 Poena, 6 Skokovi, 1 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : -9
Sve vrste statistikeIgrač koji je zaboravio da skine rukavice : A. Szieben (Sparta 300), M. Novaković (KK Celik Zenica), M. Walenta (KK Zekica), S. Podhorodecki (BOLESNI MAMLAZI), L. Nesvetaev (Skok u bunar), K. Campbell (Dorćol), G. Duquesnoy (Tunjevina) : 4 Izgubljene lopte
Igrač obeležen od sudija : G. Ognjanović (Munjo 🏆 sccc), I. Asmara (KK Lions), L. Nesvetaev (Skok u bunar), A. Vlaisavljević (KK Losers), M. Ðordević (Batinari), I. Denković (Dorćol), G. Milićević (Little Buddhas) : 6 Lične greške
Gvozdeni čovek : R. Gliaubicius (Sparta 300), K. Ti Jeun (KK Celik Zenica), Y. Fotinopoulos (Lazarevac), S. Panzarino (KK Mordor), M. Gavrilović (KK Mordor), M. Sierny (KK Mordor), D. Jiamin (KK Taurunum), A. Coria (KK Taurunum), S. Podhorodecki (BOLESNI MAMLAZI), M. Šakić (Munjo 🏆 sccc), M. Nesovas (Dorćol), K. Campbell (Dorćol), G. Duquesnoy (Tunjevina), D. Preradović (Tunjevina) : 48 Minuta
Šuter : L. Nesvetaev (Skok u bunar), A. Milijaš (П и в о п и ј е) : 8 Trojki
Najbolji igrač : B. Borgianini (Little Buddhas) : Rejting : 20.0
Najgori igrač : A. Szieben (Sparta 300), K. Ti Jeun (KK Celik Zenica) : Rejting : 6.0