BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > BB Survey

BB Survey

Set priority
Show messages by
This Post:
11
305639.1
Date: 08/13/2020 11:06:41
TF Opena
II.4
Overall Posts Rated:
152152
Second Team:
TF National Farm
BuzzerBeater is losing users every day, it struggles to keep its veteran users and it is not accessible enough for new users, a new user who opens a new team loses interest quickly.
Three years ago BB had 17.5k users, 2 years ago BB had 15.6k users, a year ago BB had 14.4k users, BB users number standing on 13.2k today.

𝐈𝐧 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐨𝐩𝐢𝐧𝐢𝐨𝐧 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐦𝐚𝐢𝐧 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦 𝐢𝐧 𝐁𝐁?
Please fill the survey below.
(https://forms.gle/zYvujjpLy6NeEwbo7)
Please spend time thinking on your answer so this survey will be reliable and share this link with your friends so we can make this survey as representetive as posibble
Regards

edit: link

Last edited by GM-Kyve at 08/13/2020 12:49:40

From: Radex
This Post:
66
305639.2 in reply to 305639.1
Date: 08/14/2020 13:21:05
Kolač
II.4
Overall Posts Rated:
436436
Second Team:
Parastos
Nema spasa ovoj igrici. Djeca vole pucačinu i krv do koljena ili da je nabrijana grafika, zmajevi, vilenjaci i ostale budaleštine.
Ovaj tip igrice volimo mi pravi zaljubljenici u sport i oni koji su odrasli na commodore 64 i njegovim raznoraznim menadžerima.
Jbg, bez opasne grafike, 3d prikaza igrača i same utakmice, ili nekog drugog milenijum fazona, nema šanse da se poveća broj korisnika. vjerovatno nisam u pravu.

Uglavnom, što se mene tiče, ja ništa ne bih mijenjao. Meni je dobra takva kakva jeste. Eventualno mislim, a to je već više puta spomenuto, da bi trebalo uvesti pored BBB i neki nižerazredni internacionalni kup. U kojem bi učestvovale još 2-3 ekipe iz svake prve lige, zavisno od rankinga same lige. Time bi se postiglo da se bori i za finala konferencija itd. Ovako je malo dosadno, jer kad se jedna ekipa dočepa titule, uz raznorazne benefite teško ju je skinuti po 5-6 sezona sa prvog mjesta.


This Post:
00
305639.4 in reply to 305639.3
Date: 08/15/2020 01:21:31
KK Podgorje
III.2
Overall Posts Rated:
7171
Možda i zamijeniti BBB, odustati od ove forme takmičenja, napraviti neka dva tri tamičenja na internacionalnom nivou, ili možda jedno takvo, jedno kontinentalno, realno da budeš najbolji ili u slučaju da različite ekipe osvoje kup i ligu, pa obje odu u BBB, teško je to postić, a ljudi se zasite prosječnosti i sredine, možda da više ekipa se plasira na ta neka takmičenja, da bi bilo ljudima zanimljivije.