BuzzerBeater Forums

Hellas - III.16 > Ανταγωνιστικό πρωτάθλημα

Ανταγωνιστικό πρωτάθλημα

Set priority
Show messages by
From: v-span
This Post:
00
302564.1
Date: 12/18/2019 06:25:01
red bad boys
III.6
Overall Posts Rated:
5353
Καλησπέρα σε ολους σας φιλοι. Νομίζω οτι φετος εχει μειωθει η ψαλιδα μεταξυ μπλε και κοκκινων και καθε εβδομαδα εχουμε πολλα ντερμπι και εκπληξεις. Απο την πλευρα των red bad boys η σεζον παει αρκετα καλα μεχρι στιγμης με τον στοχο των πλει οφ ανοδου να φαινεται εφικτος και με καλο πλασαρισμα. Ο στοχος θα ηταν υψηλοτερος αλλα περσι η ομαδα εκανε μεγαλες επενδυσεις σε προσωπικο, γηπεδο και εγκαταστασεις, κατι που εκανε τον στοχο ανοδου πιο μακροπροθεσμο σεναριο. Χρειαζονται σταθερα και προσεκτικά βηματα για να μην εκτροχιαστουμε οικονομικα και προσηλωση στην προπονηση.
Εχουμε φτιαξει ωραιο παρεονι στο φορουμ. Καλη συνεχεια σε ολους

Poll:  Πιστεύετε ότι φέτος εχουμε το πιο ενδιαφερον φορουμ και το πιο ανταγωνιστικο πρωταθλημα των τελευταιων ετων?

ΝΑΙ
ΟΧΙ

From: BagX

This Post:
00
302564.2 in reply to 302564.1
Date: 12/18/2019 07:57:11
Titanes BC
IV.12
Overall Posts Rated:
1414
egw tha sas xeretisw sto telos ths sezon tha paw pio katw kathgoria:(.einai ontws polu kala edw alla an den allaxw kati tha katareusw tis epomenes sezon.

From: v-span

To: BagX
This Post:
00
302564.3 in reply to 302564.2
Date: 12/18/2019 17:09:22
red bad boys
III.6
Overall Posts Rated:
5353
το εχω κανει και εγω παλιοτερα γιατι δε γινοταν αλλιως. οταν δε σου βγαινει ενα restart ειναι η μονη λυση για να κανεις παλι ανταγωνιστικη την ομαδα σε βαθος χρονου. εγω θα ελεγα να εξαντλησεις παντως τις πιθανοτητες και το τι μπορεις να κανεις εδω που εισαι γιατι εχει αναγκη τετοιους παικτες η κατηγορια. εμεις παιζουμε πολλα χρονια σε διαφορες κατηγοριες με τα πανω μας και τα κατω μας. ελπιζω να σου πανε ολα καλα οπως και να εχει