BuzzerBeater Forums

Bosna i Hercegovina - I.1 > Sezona 47 Novi Nivo

Sezona 47 Novi Nivo

Set priority
Show messages by
This Post:
00
300896.37 in reply to 300896.34
Date: 8/24/2019 3:53:39 PM
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Stvarno ne vidim nijedno logicno objasnjenje zasto bih protiv najjaceg tima u ligi trosio igrace kad nemam ni promil sanse da dobijem,pri tom nisam popunjen na svim pozicijama i neko mi mora sjebati formu...I pored svega toga ceka me bitna utakmica sa Spartakusom jer sam poklonio pobjedu Kolacu posto nisam vratio igrace u odbrani na svoje pozicije

This Post:
00
300896.38 in reply to 300896.36
Date: 8/24/2019 5:21:48 PM
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
590590
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Mislim da pored ove dvojice trenutno niko nema sta da trazi,istina ima 4,5 ekipa koje uz neka pojacanja mozda mogu da se umjesaju u borbu za vrh,ali obzirom na tenziju koja vlada od toga nema nista ,jedino ako se opet ne pomire sto nije nemoguce,a ako ne bice lijepo pratiti ovu borbu do samog kraja na oba fronta.
Ti i Stefan ste vjerovatno u pravu i protiv njih treba kombinovati,ali ja sam ipak za Ticinu teoriju sto bih im ja to olaksavao da mogu stimati minute,posjetu,prihode izvedes najjaci sastav pa nek te uzme ali bar ce imati otpor ali to je prica koja traje godinama tako da ta pustanja i dogovori po meni imaju negativan uticaj na ostatak zajednice.
Ali to je stvar slobodnog izbora koji se ne moze sancionisati i zabraniti tako da ce ti dogovori i dalje biti prisutni i to je faktor koji takodje svi treba da imaju na umu borili se za vrh ili opstanak.

idemo dalje...
This Post:
00
300896.39 in reply to 300896.38
Date: 8/24/2019 8:03:19 PM
Spartan 300
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
52555255
Second Team:
Spartan Kids
Bice veselo. Nek pobjedi bolji, makar to bio ja.

This is where we hold them!
This Post:
00
300896.40 in reply to 300896.37
Date: 8/25/2019 3:54:52 AM
kk naprijed
III.1
Overall Posts Rated:
754754
Second Team:
KK Sloga Gornji Podgradci
Realno ni ja ne vidim nijedno logicno objasnjenje da onda i protiv nekog ko je drugi ne izvedes drugi tim
Mislim da bi to bilo fer s tvoje strane
Kad vec diskutujemo

This Post:
22
300896.41 in reply to 300896.40
Date: 8/25/2019 4:33:56 AM
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Razlika izmedju drugog Kolaca i mene je mala,a razlika izmedju Kyvea i svih klubova u nasoj konfi je ogromna.
Uostalom kakvi su medjusobni tvoji sa Partijem,Subivladom i Kolacem.
Pratio sam i ja dobro zadnjih par kola prosle sezone,pa sve i jedan rezultat koji je bio meni nije odgovarao,a nije bas da su ti klubovi bili favoriti.
Tako da sklonicu se i drugi put ne brini :)

Ko o cemu kurva o postenju...


Last edited by Stefan97 at 8/25/2019 4:45:54 AM

This Post:
00
300896.42 in reply to 300896.41
Date: 8/25/2019 7:03:42 AM
kk naprijed
III.1
Overall Posts Rated:
754754
Second Team:
KK Sloga Gornji Podgradci
Nisi shvatio sta sam ti htio reci
Obicno postoji ekipa koja pokusava skinuti prvaka s trona
I obicno postoje ekipe( poput tvoje u ovom slucaju) koje prvaku omoguce kos razliku i idealne minute a protiv izazivaca misle da imaju sansu pa puknu neki normal ili CT i sjebu mu minute i kos razliku
Na taj nacin indirektno pomazu prvaka koji je vec u fori svakako. Sto nije fer, slozices se.
Po meni je logicno obratno ili bar jednako
Na stranu sad sto si u ovom trenutku ti u pitanju
Nemoj shvstati licno.
Nisi ti jedini. To tako traje otksd znam za prvu ligu. Menadzeri se vode licnim kratkorocnim interesima i ne kontaju da sto je duze neko prvi teze ga je skinuti.
Nekad sam znao bas popizditi zbog takvog odnosa.
I zato ti recimo ne gine CT s moje strane, a ne zbog nekih stela i dogovora.
😂😂😂😂


This Post:
00
300896.43 in reply to 300896.41
Date: 8/25/2019 8:02:15 AM
kk naprijed
III.1
Overall Posts Rated:
754754
Second Team:
KK Sloga Gornji Podgradci
A ovo ko o cemu kurva o postenju
...
Ovaj put cu zanemariti

From: Topnik

This Post:
00
300896.44 in reply to 300896.41
Date: 8/25/2019 8:06:16 AM
KK Topnici
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
531531
Second Team:
KK Topnici u21
Dobro zna se za tu relaciju Svemirac vs tico

To kada ne bude dogovora za utakmicu biće smak svijeta.

This Post:
11
300896.45 in reply to 300896.42
Date: 8/25/2019 9:21:23 AM
Champions United
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
14931493
Nisi shvatio sta sam ti htio reci
Obicno postoji ekipa koja pokusava skinuti prvaka s trona
I obicno postoje ekipe( poput tvoje u ovom slucaju) koje prvaku omoguce kos razliku i idealne minute a protiv izazivaca misle da imaju sansu pa puknu neki normal ili CT i sjebu mu minute i kos razliku
Na taj nacin indirektno pomazu prvaka koji je vec u fori svakako. Sto nije fer, slozices se.
Po meni je logicno obratno ili bar jednako
Na stranu sad sto si u ovom trenutku ti u pitanju
Nemoj shvstati licno.
Nisi ti jedini. To tako traje otksd znam za prvu ligu. Menadzeri se vode licnim kratkorocnim interesima i ne kontaju da sto je duze neko prvi teze ga je skinuti.
Nekad sam znao bas popizditi zbog takvog odnosa.
I zato ti recimo ne gine CT s moje strane, a ne zbog nekih stela i dogovora.
😂😂😂😂




ahahahaha koliko ste ti i tvoj braco kontradiktorni sami sebi, pa to je za smijat se, ili plakat...
kažeš Stefanu nemoj shvatat ništa lično, a izvrijeđaš čoeka na sva zvona...
a za istu stvar što je napravio tvoj braco prošle sezone u četvrtom kolu (106058676) nisi ni zucnuo... barem je fino namlatio bota u kupu...

prošle sezone si prvaku (Spartanu) skidao gaće, dok si meni (izazivaču) redovno CTove klepao, pa se ja nijednom nisam žalio...

redovno ligaške igrate sa ovakvim postavama: (106058692) (106058812)
a vrhunac puštanja je playoff tekma sa 3 igrača u rosteru: (106928768)
da ne spominjem da ste nerezonskim CTovima na kraju sezone direktno utjecali na sudionike baraža za opstanak...

iskreno, nemam pojma zašto se prepucavate oko ovakvih stvari, svako igra kako hoće, i kako misli da je najbolje za njega, ili njegov tim... samo da bi glumili moralne vertikale po forumu, morate prvo počistit pred svojim vratima pa onda gledat tuđa dvorišta...

nemam pojma zašto je Glasinac odigrao ovako kako je odigrao, da mi je javio, pripazio bi ga s koš razlikom... da je odigrao s prvim timom, prošao bi onako ko i ti, zabio bi možda 2p u četvrtini umjesto 0p...

This Post:
22
300896.46 in reply to 300896.45
Date: 8/25/2019 10:49:28 AM
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
590590
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Nek si se ti javio i fino sve objasnio,obzirom da imas cist obraz i osjecas kao takav moralnu obavezu da drugima drzis lekcije onda se bar uhvati cvrstih cinjenica a ne kao neki prosipati demagogiju.

Prvo prosle sezone mi je Tico bio omrazeni protivnik, pa sam ga logicno molio da mi izadje u susret, u playoffu sam imao samo 3 igraca koje sam i izveo protiv Tice, toliko o nase 3 tekme.

Drugo igrao sam CT u 3 tekme da obezbjedim opstanak i da bih prodao ekipu pred playoff, tako da protiv Radexa sam igrao koga sam imao, a Radex je svakako bio jaci i da nisam prodao, a sa njim nemam dogovore, za razliku od tebe izuzev Tice s nekim drugim igracima nemam nikakav dogovor.

Trece tebi sam ispostovao dogovor vise puta jer ti je trebalo,kad je meni nekad trebalo niti si se nudio i jos si me tresao da mi kos razlika bude sto gora, sad imas odlicnu priliku posto si mi omrazeni protivnik da me dodatno unakazis.

Cetvrto posto imas vjerovatno puno ovakvih dogovora sad me i ne cudi da je Spartan ljut jer se nisi drzao dogovora oko podjele titula kao u zadnje 3 sezone,jer je ocito da vise i ne mozes da ispratis ko ti je kad izasao u susret i da li mozda treba vratiti uslugu, pohlepa za titulama je ucinila svoje.

Peto za razliku od Spartana koji je uvjek bio otvoren i kad te napadao i omalovazavao ti to radis na jedan hinjski nacin jer si u poziciji sampiona,selektora i to koristis jer otkud nekom pravo da nesto kaze protiv tebe ili da sumnja u tvoje price bile one istinite ili ne,

Znam da ces opet naci raznorazne navode da me popljujes ili ce to uraditi neko od tvojih potparola ali vjeruj mi sto se tebe tice bilo je a sad mi je definitivno sve jasno, obzirom da ne mozes da cutis na visini nego ti sujeta i ego nedaju nego se spustas da bi nekom nesto nabio na nos i osjetio se pametnijim i vaznijim dovoljno govori o tvojoj velicini.

Cekam te utorak pred punom dvoranom i najjacim, kakav god da je, sastavom pa makar nedao ni kosa ni u jednoj cetvrtini, za razliku od drugih necu izvoditi 2 sastav a ti me rasturi i otidji sretan na spavanje ,,Champione,,

idemo dalje...
This Post:
00
300896.47 in reply to 300896.45
Date: 8/25/2019 10:52:41 AM
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Interesuje me sta ce napisati na ovo,vjerovatno nista.
Problem je sto ja i ne pratim toliko njihove utakmice i njihove sastave,ovo sto sam napisao kao prvu poruku sam iz zajebancije jer nisam do sad vidio da je neko dao 0 za cetvrtinu,a on ostao kao oznacen pa nisam ni dirao.
Ko god da je bio na mom mjestu CT u zadnjem kolu kad ti ne znaci nista i siguran si je bar prema meni malo jadno.

Advertisement