BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > Новата инфраструктура - мнения и опит

Новата инфраструктура - мнения и опит

Set priority
Show messages by
From: uBAH

This Post:
00
298557.3 in reply to 298557.1
Date: 02/23/2019 05:03:45
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
В общо линии вече се чудят какво да добавят в играта, за да поддържат иновативността и интереса. Лично за себе си, не намирам смисъл да инвестирам в подобни подобрения. Ако трябва да дам коментар за всяка една от сградите, на прима-виста бих казал следното:

1. Ако удоволствието в играта ти е да тренираш играчи и си склонен да даваш много пари за талантливи играчи и високи нива персонал, то би намерил смисъл да инвестираш и в това.

2. Отборни тренировки провеждат, ако не тренираш младоци. В този ред на мисли, тази инвестиция не си струва, тъй като със средни нива персонал и съответните специалности, което не е толкова скъпо, можеш да поддържаш добри форми през сезона в комбинация с вдигане на нивата на издържливостта и наказателните удари само от тренировки.

3. Това е може би най-смислената инвестиция, макар че не е ясно точно колко по-бързо ще е възстановяването. При всички положения, ако и тук имаш персонал с високи нива и специалитети, което отново не е скъпа инвестиция, можеш да минеш и без медицинския център.

Последните две може да имат някаква възвръщаемост в такава перспектива, в която не знаеш дали още ще играеш играта, така че за мен твърдо не си струва да се инвестира това.

This Post:
00
298557.4 in reply to 298557.3
Date: 02/25/2019 07:40:42
Meerkats
A Grupa
Overall Posts Rated:
176176
Second Team:
Meerkats Nest
И аз засега мисля да се въздръжа и да почкам да видя с времето кво ще кажат тия дет са и ще се преебат като хвърлят 1 имане за тия козметики, дали си струва или не ;)