BuzzerBeater Forums

Hellas - III.6 > Σεζον 45

Σεζον 45

Set priority
Show messages by
This Post:
00
298104.17 in reply to 298104.14
Date: 05/29/2019 04:57:40
Overall Posts Rated:
1111
Καλημερα!

προσπαθείς με μειώσεις με χαρακτηρισμούς για την νοοτροπία μου κλπ λες και με ξέρεις από παλιά. Να σημειώσω ότι εγώ δεν σε χαρακτήρισα μίλησα για συγκεκριμένο γεγονός που είναι πραγματικό.


Συγγνώμη, αλλά με χαρακτήρισες λέγοντας το εξής:
ο συγκεκριμένος παίκτης θέλει να αποφασίζει για το ποιος θα υπερέχει σε κάθε ισοβαθμία.


Και για να προσθέσω και για το φίλο mania, δεν ξεκίνησα καν το όλο θέμα εγώ, το τελευταίο πράγμα που με ενδιαφέρει είναι να τσακωθώ για το buzzerbeater και για αυτό απάντησα και όπως απάνησα στο πρώτο μήνυμα που γράφτηκε. Απο εκεί και πέρα δε θα ανεχτώ από έναν παίκτη που δεν είχε καν γράψει ενα 'γειά' μεχρι στιγμής στο φόρουμ να μου επιτίθεται λέγοντας οτι στήνω τα παιχνίδια για να καθορίσω ποιός θα ανέβει και ποιός θα πέσει. Με την ίδια λογική δηλαδή να θέτουμε θέμα ευγενούς άμιλλας και σε παίκτες που παίζουν με δυνατή διάθεση στα παιχνίδια τους? Δεν είναι έτσι.

Τέλος, να επαναλάβω οτι παίζω μόνο με προτεραιότητα την προπόνηση των παικτών μου, αν αυτό είναι κατακριτέο απο εσάς το καταννοώ, αλλά δε θα το αλλάξω. Αυτά!

This Post:
00
298104.18 in reply to 298104.17
Date: 05/29/2019 13:26:30
Alliens
III.1
Overall Posts Rated:
2222
Φίλε μου δεν αναφέρθηκα σε κάποιο σημείο για ποιος το ξεκίνησε και δεν είμαι σίγουρος σε ποιον αναφέρεσαι στη συνέχεια για το γεια στο φόρουμ ελπίζω όχι σε μένα, τώρα για τη δυνατή που λες, γνώμη μου είναι ότι αν κάποιος το κάνει συστηματικά κακό στην ομάδα του κάνει, αν το κάνει μία φορά για να πετύχει μία παραμονή η καλύτερο πλασάρισμα καλά κάνει είναι κομμάτι του παιχνιδιού και δεν έχει καμία σχέση με το θέμα που συζητάμε, τα υπόλοιπα δεν αφορούν εμένα νομίζω. Κοίτα εγώ δεν είμαι 60 είμαι αρκετά νεότερος αλλά νομίζω ότι έχεις μια τάση να αρπάζεσαι, πιο χαλαρά πιστεύω θα βρεθούν όλες οι λύσεις, φιλικά πάντα.

This Post:
00
298104.19 in reply to 298104.17
Date: 05/29/2019 17:27:04
Greenspirit bc
II.2
Overall Posts Rated:
55
Συγνώμη αλλά προφανώς μιλάμε διαφορετικά ελληνικά, ίσως λόγω ηλικιακής διαφοράς, αλλά δεν υπάρχει κανένας χαρακτηρισμός στην πρόταση που αναφέρεις, εκτός αν αμφιβάλλεις ότι, αν αντιμετώπιζες ισότιμα όλα τα παιχνίδια την προηγούμενη σαιζόν θα τερμάτιζα 3ος που είναι ένα "γεγονός", οπότε που είναι ο χαρακτηρισμός?
Επίσης αν θέλεις πες μου που άφησα οποιαδήποτε υπόνοια για στήσιμο-στημένα, λέξεις που δεν υπάρχουν καν στο λεξιλόγιό μου λόγω ιδιότητας, ενώ αντίθετα όταν το ξαναείπες σου ξεκαθάρισα ότι δεν σκέφτηκα ποτέ κάτι τέτοιο. Για το θέμα της δυνατής με βρίσκει σύμφωνο η άποψη του φίλου Alliens.
Για να το κλείσουμε το θέμα, όπως λες και στη τελευταία πρότασή σου, κάνε αυτό που κάνεις αν σε ικανοποιεί, αλλά το αν έγώ μιλάω η όχι στο φόρουμ δεν είναι δουλειά σου, δεν γνωρίζεις και δεν σου επιτρέπω να αναφερθείς ξανά σε μένα με αυτό το τρόπο, κατάλαβες? η μήπως όχι, να το ψάξω?

From: akage14
This Post:
11
298104.20 in reply to 298104.19
Date: 06/06/2019 03:23:29
Kentauroi Cholargou
IV.16
Overall Posts Rated:
348348
whoaooooooooo!!!! πρέπει να έχω να γράψω σε φόρουμ 3-4 χρόνια...(όσοι είστε εδώ απο την αρχή του παιχνιδιού με ξέρετε....)
καλή σαιζόν να έχουμε....ωραίες οι κοντρίτσες...και οι λεκτικές :)
παίξτε το παιχνίδι όπως γουστάρετε...με σκοπιμότητα, με πονηριά με ευγενή άμιλλα...ότι γουστάρετε...άλλωστε και το buzzerbeater είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας...
μπα σε καλό σας με τσιτάρατε να γράψω,,,
:)))))
καλή συνέχεια