BuzzerBeater Forums

Eesti - II.3 > 43. Hooaeg

43. Hooaeg

Set priority
Show messages by
From: MercyMe
This Post:
11
295332.14 in reply to 295332.13
Date: 11/09/2019 14:55:46
BC Purustajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Nutcrushers
Suutsin ka kaarte segada ja endalegi üllatuseks Rajaleidjate asemel finaali jõuda. Aus olla, siis olin valmis täna juba meeskonda müüki panema, kuna viimane ost rahakotile hästi pole mõjunud .
Ootustepäraselt asjad lähevad, siis meie liigast vist kaks tiimi edutatakse kõrgliigasse, ehk ei olnud siis nii hull kaotus Rajaleidjatele.
Finaaliks edu Mulgile, loodame et tuleb huvitavaid mänge!

This Post:
00
295332.15 in reply to 295332.14
Date: 11/15/2019 06:09:10
BC Rajaleidjad
II.4
Overall Posts Rated:
3232
Second Team:
BC Rajaleidjad II
Üritasin seda kaotust enda jaoks lahti mõtestada ja pinnale jäid kaks teooriat. Esimene selline, et kuna sa playoffi 1. ringis ei lennanud agressivsega peale, siis sellest oli su tiimil rohkem püssirohtu, mis mu koduväljaku eelisest kuidagi üle oli. Ja teine teooria see, et palkasid vaadates maksan ma rohkem, kuid äkki su mehed kuidagi ühtlasemate skillide jaotusega, mis hoiab palkasid all, aga tglt mängumehed on väga kõvad.
Sellele hooajale lendasin eriliste ambitsioonideta peale ja seega polnud tahtmist ülespoole tõusta. Kuna koosseis viimased hooajad pmst muutumatu olnud, siis oli üllatav ja positiivne näha, kui palju mänge suutsin sel hooajal võita. Samas nüüd hakkavad mehed üsna vanaks jääma ja liigesed rooste minema, skillide langused juba tavaline asi iganädalases treenigraportis ja seega tuleb mõelda, et kuidas siit edasi minna.

This Post:
00
295332.16 in reply to 295332.15
Date: 11/15/2019 09:02:31
BC Purustajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Nutcrushers
Imestasin ise ka, et sa esimeses voorus agressivsega panid ning eks ta mõlema põhjuse koosmõjul juhtus. Sa vist ikkagi saad enda põhihooaja tulemusega edasi, kõrgemal ehk rahad paremad.