BuzzerBeater Forums

Srbija - III.16 > 42. sezona

42. sezona

Set priority
Show messages by
This Post:
00
293646.1
Date: 04/13/2018 11:31:01
KK Bjesomar
II.3
Overall Posts Rated:
124124
Evo da otvorim novu temu iako vidim da se prethodnih sezona ovde bas i nije pisalo.. :) Ja sam vas novi clan, pa rekoh samo da vas pozdravim i da vam se predstavim.. :) Ovde sam stigao iz druge lige, ali mi ambicije u ovoj sezoni nisu bas visoke, jer sam se posvetio treniranju mladih igraca.. :P Mnoge od vas poznajem i vec smo se susretali, a to su: BNS Furadani protiv kojih sam igrao tri puta do sad, jer smo bili clanovi iste lige u 31. i 39. sezoni, GATE7KG znam iz 32. sezone i tada smo odigrali jedan ligaski mec, Thunderballs poznajem jer se kao skaut mlade reprezentacije cujem sa njim oko njegovog igraca Nenada Majstorovica, Scorpions Mld znam po cuvenju, ali i zbog toga sto se, takodje, cujemo oko jednog igraca kojeg za sada bezuspesno treniramo ( :D )..i, za kraj, tim zbog kojeg mi je izuzetno drago sto sam postao clan ove lige, a to je PartizanSO..tim sa kojim sam bio clan iste lige cak deset sezona i u tom periodu protiv njega odigrao cak 28 utakmica (20 u ligaskom delu, 7 u plejofu i jednu u kupu)..on je jedan od razloga zbog koga i dan danas igram BB, jer su me derbiji protiv njega terali da nastavim i guram dalje..trenutni skor je 16-12 u njegovu korist, ali se nadam da ce, kada budem malo sredio tim, biti prilike da se taj zaostatak smanji.. :) :P Pozdrav svima, nadam se da ste lepo proveli praznike, da ste se svi otreznili i da mirne glave ulazite u novu sezonu.. :D Pozdrav svima i srecno!

This Post:
00
293646.2 in reply to 293646.1
Date: 07/04/2018 04:29:28
Overall Posts Rated:
00
Kako da uposlim trenera mladjih kategorija,koja je njegova uloga u strucnom stabu.

From: darkomp
This Post:
22
293646.3 in reply to 293646.2
Date: 11/16/2019 14:29:07
Severno Kosovo
II.1
Overall Posts Rated:
1717
Momci, bilo je lepo igrati sa vama. Srećno od sledeće sezone... Vidimo se u višim ligama