BuzzerBeater Forums

Srbija - III.10 > Poziv za skaut poziciju reprezentacije Srbije!

Poziv za skaut poziciju reprezentacije Srbije!

Set priority
Show messages by
From: Cone 94
This Post:
00
292121.1
Date: 01/18/2018 13:56:23
Overall Posts Rated:
5757
Pozdrav svim clanovima lige III-10!

U ime skaut tima reprezentacije Srbije zeleo bih ovim putem da pozovem sve zainteresovane menadzere da mi se jave ukoliko bi zeleli da obavljaju funkciju skauta za nasu reprezentaciju.Ako imate bilo kakvih pitanja mozete ih postaviti ovde ili se obratiti meni licno.

Posao skauta sam po sebi nije toliko zahtevan koliko mnogi u prvi mah pomisle,pogotovo ukoliko se poseduje odgovarajuci broj skauta.Problem sa nasom reprezentacijom je upravo taj da trenutno nemamo dovoljan broj istih,pa je posao trenutno aktivnih jako otezan zbog siroke baze igraca koju moraju da pokrivaju.

Prednost ce naravno imati iskusniji menadzeri ali to ne treba da bude znak da cemo nesto svezije menadzere odmah da otpisujemo.Bas naprotiv u interesu svih nas jeste edukacija novih clanova i ubacivanje nekih novih lica u strucni stab reprezentacije.Prethodni clanovi su dali svoj ogroman doprinos i zasluzili su reprezentativno penzionisanje,sada je red za neke nove menadzere da nastave sa tradicijom i zauzmu svoje uloge.
Najvaznija stavka jeste vasa volja da doprinesete uspehu Srbije svojim ucinkom,jer ko je motivisan da odgovorno vrsi svoj posao veoma brzo ce da udje u celu pricu a samim tim i stekne sve neophodno za obavljanje ovog zadatka.Tako da ste svi dobrodosli da se javite.

Za sam kraj zeleo bih da napomenem da pored tog viseg cilja kojem svi u nasoj zajednici tezimo i vi sami dobijate ogromnu korist radeci ovaj posao.
Pre svega i najvaznije steci cete ogromno znanje koje kasnije mozete da prenesete na svoj tim,upoznati se sa osnovama i svakim segmentom treninga,uciti i razmenjivati iskustva sa veoma iskusnim domacim i stranim menadzerima,sami razvijati igrace za reprezentaciju i jos mnogo toga.

Tako da uzmite sve to u obzir i javite nam se ukoliko ste spremni da pomognete.Cekamo vase poruke

From: Cone 94
This Post:
00
292121.2 in reply to 292121.1
Date: 01/21/2018 13:29:33
Overall Posts Rated:
5757
Nova tema na kojoj mozete pronaci nesto detaljnija objasnjenja vezana za nacin na koji se vrsi posao skauta.

http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thread=292184&m=1