BuzzerBeater Forums

Srbija - II.1 > Sezona 41

Sezona 41

Set priority
Show messages by
This Post:
55
291330.1
Date: 01/03/2018 06:19:01
Overall Posts Rated:
189189
Poce nova sezona kao i ova godina punoletstva u trecem milenijumu.
Srecna bila svima!

A ja se i dalje radujem novim neizvesnim mecevima. :)

This Post:
11
291330.2 in reply to 291330.1
Date: 01/03/2018 07:12:51
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Hvala, i ja bih poželeo svima srećnu novu godinu.
Ovo je moj debi u drugim ligama, ne znam puno o ovoj ligi iako su mi neki ljudi poznati ovde pre svega Matya i nikola08 (KK NIK-NAD koji je bio tri sezone u ligi iz koje sam došao i u međusobnim duelima sa njim imam 100% učinak). Lazarevac i Grupa Gradjana su legendarne ekipe i biće mi čast da odmerim snage sa njima.

Iako plate nisu pravo merilo jačine neke ekipe, ako je verovati njima crvena konferencija mi se čini jačom, tako da sam imao sreću da se nadjem u plavoj. Međutim nisam imao sreće sa TV utakmicama obe igram protiv Lazarevca, nadam se da mi neće biti i rival
Svemirci uvek imaju visoke ambicije i kompetitivni su, tako da idemo do plejofa!

Srećno svima, što više upova i što manje povreda u novoj sezoni!

From: Cone 94
This Post:
00
291330.3 in reply to 291330.2
Date: 01/03/2018 14:28:15
Overall Posts Rated:
5757
Da pozelim dobrodoslicu novajlijama,pogotovo novopecenim.Verujem da ce doneti novu energiju u ligu.
Puno uspeha kako njima tako i starim clanovima.

Protekla sezona je bila za pamcenje,paklena do poslednjeg kola,prepuna zanimljivih duela i neocekivanih trijumfa.Neka ova bude makar priblizno zanimljiva kao prosla i ja cu biti zadovoljan.
Po sadasnjoj situaciji reklo bi se da je liga malo resterecenija,laksa ali tek se ocekuju trensferi i novi igraci pa bi situacija ubrzo mogla da se drasticno promeni.Ovo se pogotovo odnosi na novajlije.

Sto se tice same sezone vec u startu mogu nagovestiti da postoje iskljicivo dva scenarija.
Prvi je totalna dominacija Gakova.Sa ovim kvalitetom i njegovim iskustvom verujem da je cak klasu iznad u odnosu i na poslednjeg sampiona Temporea.
Prejak tim,ogormne plate ali jos veci kvalitet se krije iza tih cifri.Tim popunjen na svakoj poziciji,igraci izbruseni prakticno do savrsenstva,tako da komotno mogu da kazem da imamo solidan prvoligaski tim trenutno u nasim redovima.
Uostalom ista prica o kojoj sam svojevremeno govorio o ekipi Lionsa.

Drugi scenario koji se nadam da ce nastupiti jeste da se pre svega ekipa svezekaljenog prvoligasa Lazarevac baci u trku za pehar i tako sezonu ucini zanimljivijom.
Ima se kvaliteta svakako samo je pitanje da li ce doticni menadzer da se upusti u tu trku ili ne.
Od nas ostalih smrtnika ne verujem da iko moze i da primirisi sampionskom odlciju ove sezone cak i uz drasticnija pojacanja.
Prosla sezona je bila idelna prilika za svakoga da napadne prolaz jer su snage bile izjednacene ali niko nije resio u finisu da se kadrovski ojaca i na kraju je stabiljni Tempore uzeo sta mu pripada.

Cekamo sad to prvo kolo ,nemojte da se stedite neka grmiiii pa da vidimo kako smo prosli

From: Matya

This Post:
11
291330.4 in reply to 291330.3
Date: 01/03/2018 22:38:17
GGakovo
Prva Liga
Overall Posts Rated:
104104
Pozz i od mene, pre svega srećna nova godina i predstojeći božićni praznici, puno zdravlja vam svima želim, a za ostalo se sami potrudite! :)

Dobar ti ovaj prvi scenario, potrudiću se da ga ostvarim. Za mene glavno pitanje dal juriti direktan plasman pre plej-offa i onda dozvoliti vama da se pokoljete za još jedno mesto u eliti, zavisiće i od vas. Od te odluke će zavisiti i koliko ću ozbiljno pristupiti kupu kad naiđe prvi nebot tim.

Opet su čačkali po finansijama, nekako na prvu loptu čini mi se da su plate malo porasle multiskilerima i da je TV ugovor smanjen za 10% u odnosu na prethodnu sezonu, videćemo šta još od novina su nam priredili. Očekivao sam da budem u malom nedeljnom plusu, a ne da mi se crveni nedeljni saldo, to nisam imao jako dugo, sigurno 20 sezona. Sad je vreme da PR odradi posao i napuni arenu. :)

From: kane_kv
This Post:
11
291330.5 in reply to 291330.4
Date: 01/04/2018 09:13:03
Overall Posts Rated:
4444
pozdrav svima i od mene. nek vam je svima srecna nova godina u stvarnom zivotu a ovde sta bude. ja cu ove godine malo da odmaram i posvetim se treningu tako da su mi "izuzetan" trener i opstanak u ligi prioriteti. ekipa ce biti dosta slabija u odnosu na prosle a pogotovu prvoligaske sezone.

This Post:
44
291330.6 in reply to 291330.5
Date: 01/04/2018 09:50:03
Overall Posts Rated:
189189
1. Kako ste prosli na draftu?

- Meni je zapao dvojac za sut-kartu i jedna zvezda (44389163) za popunjavanje lineup-a u prijateljskim mecevima.

2. Sta ocekujete u ovoj sezoni od svog tima?

- Gola borba za opstanak ili direktno ispadanje. Treniranje mladih.



This Post:
11
291330.7 in reply to 291330.6
Date: 01/04/2018 10:03:43
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
1. Odlično s obzirom na uloženo
(44389602) Nije nešto, mada bi se i od njega mogao napraviti solidan klupski igrač
(44389643) Odličan, pratiće trening, 61 skil.

2. Borba za plejof i nastavak treninga.

This Post:
55
291330.8 in reply to 291330.7
Date: 01/08/2018 13:23:48
Overall Posts Rated:
189189
Cestitam na prvoj pobedi u drugoligaskom drustvu! Sasvim zasluzeno.

Moji igraci su pruzili dobar otpor bez obzira na 40 sl. bacanja protiv njih.
Nijednom nije ni izbliza toliko penala dosudjeno u ovih 13 sezona koliko igram BB.

Svejedno, rezultat je realan i pokazuje koja je ekipa bila bolja.
Nisam siguran da bi mi vece zalaganje donelo prevagu.

Srecno u nastavku sezone!

This Post:
00
291330.9 in reply to 291330.8
Date: 01/08/2018 14:04:36
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Hvala lepo
Očekivao sam neizvestan meč, veliku borbu i moju pobedu od nekoliko poena razlike i to se na kraju i obistinilo. Vodio sam veći deo meča, ali nikako nisam uspevao da se odlepim jer su tvoji momci pružali jak otpor. Imao si problem sa skokom, otuda verovatno problemi sa faulovima i uz moju prednost domaćeg terena to bi bilo tih 8 razlike u najneizvesnijem meču prvog kola...

Srećno i tebi, biće revanša u drugom delu sezone

This Post:
00
291330.10 in reply to 291330.9
Date: 01/09/2018 20:28:18
Overall Posts Rated:
1515
Pozdrav menadzeri, pridruzujem vam se u ligi, stigoh iz trece, nisam se bas nadao ove sezoe ali eto, poklpise se stvari pa da poigramo :) Uglavnom se nismo sretali osim sa ekipom KK NIK-NAD sa kojom sam igrao finale pley ofa davne davne 31. sezone u ligi IV.5.
Za mene prakticno liga pocinje danas, od drugog kola, zbog velikog snega, prekida u saobracaju nismo kompletni doputovali na mec sa ekipom Lazarevca osim 5 igraca. Pa se zabelezi i prva pobeda u neizvesnoj, po malo cudnoj zavrsnici protiv kolege novajlije Svemirskih Kosarkasa , probio se led. Cestitam na borbi!
Ne bih na samom pocetku o ocekivanjima, da vidimo i ostale ekipe, i moj tim ce vrv pretrpeti neke promene, moguca su neka pojacanja....
Na kraju jedno pitanje, zanima me na koji nacin je ekipa KK NIK-NAD dospela u 2. igu ove sezone posto prosle je izgubila finale? Nista licno, samo me zanima na koji nacin se to odvija?

Pozdrav!

This Post:
00
291330.11 in reply to 291330.10
Date: 01/10/2018 04:42:30
Overall Posts Rated:
00
Pozdrav,
Dve ekipe iz lige prelaze u viši rang po završetku sezone...
Pozz