BuzzerBeater Forums

Slovenija - III.9 > 37 sezona

37 sezona

Set priority
Show messages by
From: sova

To: sova
This Post:
00
284639.5 in reply to 284639.4
Date: 03/03/2022 04:08:30
Overall Posts Rated:
5151
Oci ne zastopim zakaj vojna ce pa je tujcev vec kot domacinov in itak vladajo...
glej sine v jugoslaviji so imeli srbi pravico da so sefi in so lahk volili iz beograda tud ce nikol niso videli slovenije in je 18 miljonov srbov z lahkoto preglasoval slovence
sedaj pa morajo najprej v slovenijo da sploh dobijo po 8 letih volilno pravico pa se morajo imeti non stop prebivalisce al pa vsaj nategn nekoga da ga prijavi se ne odjavit in upat da tisti pri katerim so bili ne bo opazil da se niso odjavil dvojna drzavljanstva
ko okupiras drzave in ce imas dost manjsih drzav so vsi sefi v tvoji drzavi
Torej da je bilo v ukrajini 20 miljonov rusov sefov je moralo biti v ukrajini 40 miljonov rusov sedaj ce jih okupirajo pa jih bo sam 20 miljonov v ukrajini pa se vsi bodo sefi pa se v ukrajini bo lahko sedaj 150 miljonov rusov z lahkoto preglasovalo 60 miljonov ukrajincov umrlo pa jih je za ta nacrt samo 500 rusov.....ZELIJO VLADAT
Torej 20 miljonov rusov bo zivelo v ukrajini vsi bodo sefi v ukrajini vladal pa bodo 60 miljonom ukrajincem ker bodo zaradi priklucitve rusiji lahko vsi rusi 150 miljonov rusov glasovali imeli volilno pravico brez da bi enkrat sli v ukrajino bodo sefi BREZ SOL

From: sova

To: sova
This Post:
00
284639.6 in reply to 284639.5
Date: 03/06/2022 20:02:17
Overall Posts Rated:
5151
Lep bi bil svet brez kolonij a tako kot je rusija izkoristila hitlerja da je osvojila svet sedaj zeli to narediti s kitajsko lep bi bil svet brez kolonij a nato lahko samo pomaga da ne bi se zadnja miljarda ratala kolonija ker se narodi ne morejo odlocit ne morejo bosanci v sloveniji podpirat levih strank in s tem avtomaticno podpirat putina in pricakovat pomoc sedaj se mal bolje borijo a naj to dokazejo tudi da se borijo ce bo vojna v bosni na dveh stolih se ne da sedeti istocasno,
Kitajska ima pol afrike v drugi polovici afrike pa africani pa ze vidijo da jo naseljujejo rusija ima spodnji del amerike naseljuje ameriko potem otocje zraven amerike pa se polno kolonij bivse sovjetske zveze zraven slovenije niso dobili zaposlitve tudi evropejci ki isto kot mi niso dobivali sluzb v tovarnah Brazilija rusija indija kitajska severna afrika ima 3 miljarde ljudi to so dejstva in NATO je nastal da nas nazaj ne zasuznijo BRIKS
Obstaja desnica 1 miljarda ljudi NATO drzave ki nocejo biti suznji in drzave ki nocejo delat levica ki jo ima rad luka mesec in koalicija KUL ...BRIKS
V vsaki drzavi ki pade pod skupnjosto BRIKS 3 miljarde ljudi hocejo moc vladanje drzave ki zgubijo z njimi vojno je velika revscina in mnozica beguncev
Vse ostalo so lazi v gostilnah.
Grimove pravljice cesar je nag to je rekel otrok in slovenija rabi to pravljico in takega otroka ki bo povedal resnico samo madzarska ima desnega predsednika in s tem medije predsednik drzave nadzoruje drzavne medije ki jih financirajo vlade ,

Last edited by sova at 03/06/2022 20:04:58

From: sova

To: sova
This Post:
00
284639.7 in reply to 284639.6
Date: 03/06/2022 20:07:19
Overall Posts Rated:
5151
BRIKS 3 milarde
NATO 1 miljarda
Te 3 miljarde naseljujejo 1 da potem glasujejo proti orozju kot so naredili ukrajini
Cesar je nag

From: sova

To: sova
This Post:
00
284639.8 in reply to 284639.7
Date: 04/17/2022 13:41:18
Overall Posts Rated:
5151
Zadnja tekma je bila res napeta , ko sem ze verjel da sem zmagal , ker je nasprotnikov igralec zaradi 6 osebnih napak pokrival je mojega najbolje razpolozenega mojega igralca sel na klop se je to kasneje 3 minute zgodilo se mojemu igralcu. No
ne vem kako se je na koncu pojavil podaljsek no tu pa ima prednost tisti ki imajo njegovi igralci vec izkusenj ne vem a vedno drzi a ponavadi. Vse cestitke nasprotniku saj glede na to da so bili podaljski bi se lahko zgodilo da bi nasprotnik napredoval . lp

Last edited by sova at 04/17/2022 13:42:00