BuzzerBeater Forums

BB Israel > פרויקט הגדלת הקהילה הישראלית

פרויקט הגדלת הקהילה הישראלית

Set priority
Show messages by
This Post:
66
275968.1
Date: 01/04/2016 11:09:38
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
כרגע קהילת ישראל מונה פחות מ-300 חברים אשר מאכלסים את שלושת הדוויזיות הראשונות. מצב זה הוא ממש לא אופטימלי וכדאי מאוד שנגדיל את מספר המשתמשים.
הגדלת הקהילה תועיל לכולנו ממספר סיבות:
1. נבחרות. כולנו מאוד אוהבים לראות את הנבחרת הבוגרת ואת הנבחרת הצעירה מצליחות בטורניר הניחומים אבל ממש היינו רוצים גם להצליח יותר באליפות אירופה ולהגיע לאליפות העולם. המנג'רים של הנבחרות (והסקאוטים) שמשקיעים המון המון זמן ואנרגיה בקידום הנבחרות בעולם יכולים להצליח עד גבול מסוים, בהתאם לחומר השחקנים הקיים. ברגע שיהיו יותר משתמשים פעילים כך יהיו יותר שחקנים ישראלים שייבחרו בדראפט וגם יותר שחקנים ישראלים שיאומנו בסבלנות ועם מוטיבציה רבה על ידי מנג'רים ישראלים.
2. שיקולים כלכליים. כולנו התבאסנו כשקלטנו שהגביע התקצר משמעותית בעונה זו, וזה בגלל שמתכנתי האתר מחקו ליגות ריקות (כדי לייעל את תפקוד האתר) וכך מספר המשתתפות בגביע הצטמצם בטירוף. כתוצאה מכך כולנו הפסדנו כסף.
3. הנאה מהפורום. אחד הדברים שהכי גרמו לי להתמכר למשחק היה הפורום שהיה לנו בליגת פאי (3.14). בדוויזיה יחסית נמוכה היה מספר רב של משתמשים פעילים ומכורים שהריצו הימורים, טראש טוק וצחוקים. גם הפורום הכללי של ישראל יוכל להינות מהגדלת מספר המשתמשים.
4. תחרותיות. יש מצב שזו הסיבה הכי חשובה. תחרותיות זה מה שמגדיל את ההנאה במשחק והופך אותו למעניין.
5. המשכיות. זה מובן וברור שמנג'רים מחליטים לעזוב את המשחק פה ושם, כשהרבה פעמים זה קשור לתקופה בחיים (צבא, ילדים, עבודה חדשה). (אני אישית ממליץ להשאיר קבוצה פעילה במינימום מאמץ של כניסה פעם בחודש לפחות. גם לי הייתה תקופה כזו לפני כמה שנים, ולמזלי הקבוצה שלי לא נסגרה). אם לא נוסיף משתמשים חדשים למשחק באופן קבוע, בסופו של דבר המדינה הקטנה שלנו רק תקטן וגם מי שיישאר יתבאס שהוא לבד ובסוף יעזוב.

אז איך נעשה את זה?

1.פשוט לספר
לפני כמה שבועות באירוע משפחתי יצא לי במקרה לדבר עם בן דוד רחוק על כדורסל וזרקתי לו מילה על באזרביטר. הוא ממש התלהב ובסופו של דבר הצטרף וגם הוסיף עוד שני חברים שממש התלהבו. הוא טוען שהם ממש חיפשו משהו בסגנון הזה ולא מצאו. זה מה שגרם לי לחשוב. האתר הזה, על כל מגרעותיו (אין אפליקציה, מאוד מיושן) הוא אתר מעולה ואולי הכי טוב בתחומו. יש המון צעירים ומבוגרים, אוהבי כדורסל, שמאוד ייהנו מהאתר אבל פשוט לא שמעו עליו אף פעם.
כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפנות לחברים ומשפחה ולספר על האתר. להראות את הקבוצה שלנו, להראות את המשחק האחרון, באותה התלהבות שבה אנחנו מכינים טקטיקה למשחק. אנשים בטוח יאהבו. כמובן שנגיד לאותם מנג'רים חדשים שנשמח מאוד לעזור להם בהתחלה הסיזיפית ונפנה אותם למדריך למשחק ולפורום.
2. לפרסם ברשת. לפרסם בכל מקום אפשרי. אני אישית לא חזק בכלל בפורומים ובלוגים ברשת אבל אני בטוח שיש המון כאן שכן. פורומים זה ה-מקום לפרסם. תשתדלו לעשות את זה בצורה חכמה ולא מעיקה. תתלהבו מהאתר אבל אל תטרילו. אפשר גם לנסות לפנות לבלוגרים ישראלים חזקים שאולי יכינו איזו כתבה. אפשר לשתף בנעימות בקבוצות כדורסל בפייסבוק.
3. להחיות את הפורומים באתר. זה מאוד מאוד חשוב. אני יודע כמה זה מבאס שהפורום של הליגה שלכם לא פעיל אבל תזכרו שבדיוק כמוכם יש עוד לפחות אחד או שניים בליגה שמרגיש אותו דבר ולא כותב כלום כי הוא חושב שאין פרטנרים. אל תתעצלו. תכתבו לפחות פעם בשבוע. אפשר הימורים, אפשר לספר על הרכישות המעניינות שעשיתם. אני אישית גם נכנס המון לצ'אט ובכיף משתף את התכונות של השחקנים שלי בהתלהבות. אל תפחדו לשלוח גם הודעות פרטיות נעימות ולפרגן. אני קיבלתי הודעה כזו לפני כמה ימים על רכישות שעשיתי וזה היה נורא כיף.

לסיכום. יש לנו אמנם קהילה קטנה, אבל מאוד איכותית, ואני רואה את זה הרבה בעבודה שלי כסקאוט של הנבחרת הצעירה. לכולנו אכפת מאוד מהקהילה הזאת ולא רוצים שהיא תעלם, אז בואו נעשה מאמץ ונגדיל אותה.

*חשוב מאוד*

מה לא לעשות:
לא לנסות לפתוח עוד קבוצה
. תזכרו שזה לא חוקי ולבסוף יסגרו לכם את גם את הקבוצה הראשית. אם אתם ממש רוצים עוד קבוצה תפתחו אחת באוטופיה.
לא להטריד. אם מישהו לא מעוניין, תכבדו אותו.

This Post:
11
275968.2 in reply to 275968.1
Date: 01/09/2016 06:40:58
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אני לא יודע אם זה בזכותכם או בזמל אבל בפחות משבוע גדלנו בחמישה מנג'רים חדשים ואנחנו עכשיו על 304 אמן נגדל טפו טפו טפו...

***שאלה חשובה לקהילה - פרוייקט חונכות***

בעקבות הודעה של חבר מהקהילה עלה הרעיון לעשות פרוייקט חונכות (דבר שעלה בעבר ואני לא זוכר אם יצא לפועל בסוף). הרעיון הוא כזה:
כל מנג'ר חדש בקהילה שיבקש יקבל חונך ממאגר חונכים שאנחנו כקהילה נאגד.
מה אתם אומרים? אני צריך פה תגובות כדי לראות אם יש בכלל על מה לדבר.

בנוסף אני אשמח מאוד אם מישהו אחר ממני יעמוד בראש פרוייקט החונכות ויוכל להתאים את המנג'רים החדשים לחונכים ויבדוק כל כמה זמן שהכל בסדר. אם מישהו יכול להתנדב זה יהיה נהדר. אני כמובן אשמח לעזור כמה שאוכל.

Last edited by GM-Arbelon at 01/09/2016 06:41:38

This Post:
11
275968.3 in reply to 275968.2
Date: 01/09/2016 11:05:18
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
480480
אני אשמח לחנוך כל אחד שרק יירצה בכך.. חושב שזה רעיון מעולה..
כמתחיל, היה לי את יהודה וגל כצמד חונכים מדהימים.

From: Alfa

This Post:
00
275968.4 in reply to 275968.2
Date: 01/09/2016 12:09:49
Montanas
II.3
Overall Posts Rated:
277277
רעיון מעולה, אשמח לחנוך! לדעתי זה ממש יעזור לשמור מנג'רים חדשים במשחק...

From: Noam Zaig

To: Alfa
This Post:
00
275968.5 in reply to 275968.4
Date: 01/09/2016 12:20:52
B.C. TOTO
II.3
Overall Posts Rated:
128128
אין לי גם בעיה לתת כמה עצות.
בגדול אבל הלמידה היא "עצמית" וממש פשוטה- פשוט ללמוד מהמדריכים הישנים בפורום.
כל הקטע של הכושר משחק וכו'- זה משהו שקיים. צריך לכוון אותם שיקראו.

This Post:
00
275968.6 in reply to 275968.5
Date: 01/09/2016 12:39:16
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
כן, אבל אפשר לחסוך המון טעויות של התחלה. אני עשיתי ים ים טעויות בהתחלה, מבחינת ניצול פוטנציאל בעיקר (אימנתי במשך עונות מתאמן של אולסטאר כשהיה לי שחקן מדהים מהדראפט של היכל התהילה שלא קיבל אימונים). גם לא מלמדים אותך במדריכים איך לבנות כלכלית נכון את הקבוצה. לא רשום שם שלא צריך יותר מ-20-21 אלף מקומות באולם. יש המון דברים שלומדים רק מטעויות וניסיון, ותמיד טוב ללמוד מניסיון של אחרים.

This Post:
00
275968.7 in reply to 275968.6
Date: 01/09/2016 12:41:34
B.C. TOTO
II.3
Overall Posts Rated:
128128
כמובןץ

האלה איך מנתבים צעירים אלינו.

This Post:
00
275968.8 in reply to 275968.6
Date: 01/09/2016 12:52:36
TF Opena
II.4
Overall Posts Rated:
152152
Second Team:
TF National Farm
הלוואי שהיה לי את האומץ לתת גם מהניסיון שלי לחדשים... הבעיה שלי היא שאני מאוד מפחד שאטעה.

This Post:
00
275968.9 in reply to 275968.8
Date: 01/09/2016 13:26:35
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
להיות חונך בהתחלה זה בעיקר לעזור עם הדברים הגדולים כולל התמצאות באתר, חלוקת דקות, קניית שחקנים ושיפור אולם. אתה לגמרי יכול לעזור. וגם שאר הדברים בטוח תעזור ובמקרה הכי גרוע תתייעץ עם עוד אנשים.

ונועם, לגבי איך להגיע אליהם אז יש כמה אפשרויות שלדעתי הכי טובה היא לעשות ת'רד נעוץ בפורום, ואולי גם לפרסם את זה בכל הפורומים של הליגות הנמוכות. אני אישית לא ידעתי על הפורום הראשי של ישראל והכרתי רק את פורום הליגה בשנתיים הראשונות שלי במשחק.

This Post:
00
275968.10 in reply to 275968.9
Date: 01/09/2016 17:02:40
Overall Posts Rated:
88
אני דיי בטוח שאפשר לעשות גם מייל אוטומטי ישירות לדואר שלהם כך שאת הדואר שלהם הם בטוח ייקראו גם אם הם לא יגיעו לפורומים...
וגם אני יכול לשמש חונך זו הקבוצה השניה שלי אז ככה שאין לי בעיה של הבנת המשחק

This Post:
00
275968.11 in reply to 275968.10
Date: 01/09/2016 17:50:20
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
מעולה, כל הכבוד למי שהתנדב.