BuzzerBeater Forums

BB Srbija > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
274482.2 in reply to 274482.1
Date: 11/12/2015 14:35:37
Overall Posts Rated:
740740
Pozivam sve glasače da glasaju za Hofmanskog.

Jer šta će nam kao selektor neko kome su utakmice zivota bile utakmice u play out-u i neko ko jednostavno ne zeli da napravi uspeh vec se zadovoljava prosekom.

I to vecitim prosekom.

This Post:
00
274482.3 in reply to 274482.2
Date: 11/12/2015 19:02:36
KK Zekica
Prva Liga
Overall Posts Rated:
384384
Second Team:
Rabbit Hole
Pa ti znas kako se uspeh stize kandiduje se pa cemo da glasamo za tebe

This Post:
00
274482.4 in reply to 274482.2
Date: 11/12/2015 19:20:01
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
605605
Second Team:
Trbonje
Pozivam sve glasače da glasaju za Hofmanskog.

Jer šta će nam kao selektor neko kome su utakmice zivota bile utakmice u play out-u i neko ko jednostavno ne zeli da napravi uspeh vec se zadovoljava prosekom.

I to vecitim prosekom.


Opet ograniceno od strane tebe. Svaki dalji komentar je suvisan...

This Post:
00
274482.5 in reply to 274482.4
Date: 11/14/2015 10:13:46
Overall Posts Rated:
132132
Ma pustite ga,dbl se seljaci po obicaju.

Ako ne odgovaram banovam mi forum.Caopoz Najjaki sam i taj gas. :)

This Post:
44
274482.6 in reply to 274482.5
Date: 11/14/2015 20:55:55
KK Losers
Prva Liga
Overall Posts Rated:
318318
Second Team:
DZASK United
Nikad manje price oko izbora. Da je srece, bilo bi mnogo vise kandidata, ali kao da nam ponestaje entuzijazma. A ne bi trebalo da je tako, trenutna reprezentacija je prepuna multiskilera, fantasticnih igraca kakvih ranije nismo imali u izobilju. Ivko je odradio 4 (je l' moguce?!) sjajna mandata, bilo koji od 2 kandidata da se uvali u selektorsku fotelju imace nezahvalnu ulogu, da nadmasi Ivka.
Moj glas ide Tunjevini. Covek je u sistemu sigurno preko 10 sezona, mnoge od sadasnjih i nadolazecih generacija je pratio kao skaut, verovatno covek koji je uz Ivka najzasluzniji da imamo razvijen sjajan sistem skautinga i da dosta dobro radimo sa klincima od samog pocetka. Dovoljno je pogledati njegove sheetove na gugl disku, pa shvatiti koliko je posvecen i pedantan. Verujem da se tu nista nece promeniti na gore, moze samo na bolje. Takodje, odlicna komunikacija izmedju Ivka i njega ce verovatno doprineti dobrim rezultatima i ubuduce. Mozda Ivko ne zna da potapa kupus, ali za ovu igricu je maher.
Sutra je nedelja. Taman da se izadje na izbore, usput svrati do kafane. Ko zna, mozda Zvone i ne bude tamo. Mooozda.

This Post:
11
274482.7 in reply to 274482.6
Date: 11/15/2015 00:24:57
Overall Posts Rated:
590590
Od koliko se otvaraju biralista? Sad izadjoh iz kafane, pa da znam sta mi je ciniti

From: Lale
This Post:
00
274482.8 in reply to 274482.7
Date: 11/15/2015 01:45:56
Overall Posts Rated:
136136
Moj glas ide Tunjevini. Ne mogu da obrazlazem jer imam nekih problema sa kompom pa kuckam preko tel. Ali ko god prati reprezentacije, jasno mu je koliko je covek doprineo NT-u i da zasluzuje sansu.

This Post:
22
274482.9 in reply to 274482.8
Date: 11/15/2015 05:15:53
Overall Posts Rated:
529529
Iako bi sigurno bilo zanimljivo citati Hofmanove najave, nema govora o tome ko je najbolji kandidat na ovim izborima.

Pre par sezona je izbila ona frka sa Trbom, koja bese po redu, peta, deseta?! Meni je nakon nje ostala odluka da li da nastavim saradnju sa Tunjevinom ili da mu redukujem obaveze oko NTa pa cak i izbacim iz tima. Odlucio sam se za ovo prvo i drago mi je sto sam to uradio, nisam se nijednom pokajao.

Marko je u pravu, Tuna je menadzer koji mi je najvise pomogao svih ovih sezona, oko skautinga, taktika, generalno oko svega. Takticnost, posvecenost, azurnost i takticko znanje jesu odlike koje krase dobrog selektora, a mi bi dobili takvog.
Dve bitne stvari, koje govorim iz selektorskog iskustva, a mnogi menadzeri to ne znaju. Prva, postoji ogromna razlika izmedju vodjenja kluba i reprezentacije, takticki. GDP je mnogo vazniji, izbor igraca je veci nego u klubu, postoji razliciti profili igraca, lakse je igrati spoljne taktike i sl. Entuzijazam i taktike moraju da se planiraju odmah za ceo ciklus, recimo ja sam cesto u prva dva meca protiv laksih ekipa namerno cepao LI iako vecina protiv slabijih timova isprobava slabije taktike, samo kako bi u trecem, tezem mecu, odigrao npr motion, a protivnik namestio celu postavku za LI vs LI, tako ga izbacio iz ritma i dobio mec. Pricao sam sa mnogim menadzerima koji su imali ogromne uspehe sa klubom, a opet im je misljenje ili saveti cesto pogresni, bas zato sto ne vide ovu razliku. Druga stvar, potrebno je imati mu*a za ovaj posao. Treba znati kad da se igra tie protiv jake ekipe, a opet pobedi, kad da se rizikuje sa zonom, kad da na krilo postavis krilnog centra. Jednostavno, znati razmisljati outside the box. Posto smo toliko dugo saradjivali, znam da ove dve stvari ne bi bile problem, a za mnoge selektore su nepremostiva prepreka.
Tu je naravno i direktno ucestvovanje u uspesima tima, kroz trening Branezca.

Covek zasluzuje hvale jer je doprinosio uspesima, zato ih i pisem odnosno pisemo.
Ostaje mu dobar tim koji bi on verujem iskoristio na pravi nacin. Ja bih takodje uvek bio tu, ako negde zapne.

Glasajmo ozbiljno.

This Post:
00
274482.10 in reply to 274482.9
Date: 11/15/2015 05:50:45
Overall Posts Rated:
590590
Nakon sto sam malo promislio i moj glas ide Tunjevini. Posto su prethodni ucesnici u diskusiji naveli gro razloga zbog kojih treba glasati za boljeg kanddidata, ostaje mi da navedem jos jedan - Zato sto nervira Dumbu))

This Post:
00
274482.11 in reply to 274482.10
Date: 11/15/2015 06:14:57
Overall Posts Rated:
740740
I dalje tvrdim da je Hofmanski pravi izbor.

Nije mi mnogo platio da vodim ovu kampanju, već to radim čisto volonterski pošto sam glasao za njega na prethodnih ne znam ni ja koliko izbora.

Gospodin junior je dobar sa excelom, tako makar on misli, ali to je nešto što svako može da nauči.

Pobednički duh je ono sa čim se čovek rađa, a to je nešto što nema neko kome play out predstavlja vrhunac karijere.

Uostalom, glasajte kako vam volja, samo nemoj da posle bude bio čovek u pravu.