BuzzerBeater Forums

Magyarország - IV.33 > Botvadász

Botvadász

Set priority
Show messages by
From: Ezso11
This Post:
00
219538.1
Date: 06/05/2012 10:20:33
Overall Posts Rated:
22
Kedves Ellenek!

Szerény meglátásom, hogy nem lenne teljesen értelmetlen feléleszteni a fórumozás nemes hagyományát, már csak azért is, hogy ha néha erre jártok, ez is csak egy lehetőség, ide is be nézhetnétek, hátha valami sorstársnak közben válaszra érdemes mondanivalója támadt, a tabellát meg hiába ellenőrzitek naponta háromszor, a meccsmutató és a dobott pontok száma heti két kivételtől eltekintve mitsem változik. Aztán hátha az is kiderülne, melyik a csoportunkban a botcsapat, mert például engem mostanában frusztrál a TÁpiószecső játéka, de nem tudom, hogy ez valami sokat ígérő taktika, vagy egy ideje árván maradt a gárda. Aztán lehetne vérmérséklettől függően zrikálni, esetleg szapulni az aktuális opponenst, mint ahogyan én most nem teszem az este ellenféllel, a lúzer sc-vel, pedig ők aztán igazán nagy lúúúúúúúúúúzerek. 1 hun

This Post:
00
219538.2 in reply to 219538.1
Date: 06/07/2012 00:45:01
Overall Posts Rated:
00
szia! köszönöm a biztató szavakat!!!bár az utolsó mondatodat nem teljesen tudom értelmezni!!!!fut a szekér meglepetésemre,alakul a csapat az idő és a munka sok mindent megold.sőt annak is örülök hogy már szinte csak pár ponttal kaptam ki tőled,és nagyon bízom benne hogy legközelebb egy jó taktikával még ezt is csökkenthetem.persze ha lesz rá időm.
győzőn a jobb hajrá!!!!

This Post:
00
219538.3 in reply to 219538.2
Date: 06/08/2012 13:01:53
Overall Posts Rated:
22
Csak próbáltam kicsit komolytalanul szemétkedni az utolsó mondatban, de elég gyengére sikeredhetett, ha ennyi hatása volt. Ja, egyébként szerintem Te jöttél fel a legtöbbet a csoportban, bár tartom, hogy baromira zavaró, hogy van 2-3 botcsapat. Én jobban örülnék, ha szorosabb lenne a bajnokság. Plusz a Diósgyőri Vitézek lesznek még jók, ha kitartanak, mi pont velük meccselünk holnap. Hajtani kellene egyébként, hogy elkapjátok a forrót, mert a rájátszást idegenben kezdeni, az nagy hátrány. Na, meg nekem is jó lenne, ha távolodna a rivális, hogy ne nagyon legyen tétje a nyugati csoport meccseken.
Éppen foci EB nyitómeccs van, úgyhogy lépek + kösz, hogy válaszoltál, és számítok rád itt a Fórumon is. 1 hun

This Post:
00
219538.4 in reply to 219538.3
Date: 06/09/2012 04:01:39
Overall Posts Rated:
00
Nos akkor HI elvtársak !

kultúrlényeknek : Tisztelt hölgyek,urak !

A legjobbakat mindenkinek a hálón és azon kívül is !
A kupában olyan ellenfelet kaptam a harmadik körben ,eddig kvalifikált csapatok jöttek, aki botcsapat de az legjobb 6 játékosa közel 40.000 tsi-vel rendelkezik ,képesség szintje mvp közelében mozog,igaz öreg rutinok, és 5.osztályú a brigád.
-igaz csoportelső és feljutásesélyes ellenfelünk magyarok a borzból csapata már elhasalt ezen a téren- :o)
Elgondolkodtató,hogy szűk költségvetés mellett,kutyaütő játékosokat kapva küzdve a létben maradással,addig a draftból botcsapatok milyen tuti játékosokat kapnak ingyen!
th

This Post:
00
219538.5 in reply to 219538.4
Date: 06/09/2012 12:43:54
Overall Posts Rated:
22
Én azért a te helyzetedben olyan óriási igazságtalanságról nem beszélnék, mert az is irigylésre méltó mák, hogy tudsz menni 4-5 kört a kupában úgy, hogy legfeljebb veled hasonló csapatokat kapsz, mások (történetesen pl. mi) meg az első kör után elitgárdákkal küszködünk. Mégis, mennyit fizet egy-egy győzelem a későbbi körökben? Én összesen kétszer kupáztam eddig, de a második kört sosem éltem túl. Mindenesetre a kapott pénzből már most legalább 1 jó játékos kijön. Érdeklődve várjuk, melyik posztra vásárolsz, és persze megtesszük az ellenlépéseket. Jaj, miközben itt csorgatom a nyálam egy kis könnyű pénzmag után, elkezdődött a meccsünk. Győzzön a jobbik. 1 hun