BuzzerBeater Forums

Srbija - III.8 > sezona 19

sezona 19

Set priority
Show messages by
This Post:
00
209414.1
Date: 02/08/2012 06:03:01
Overall Posts Rated:
4747
pozdrav svima iz lige, zelim vam puno srece u predstojecoj sezoni! :D

This Post:
00
209414.2 in reply to 209414.1
Date: 02/09/2012 07:18:11
Overall Posts Rated:
590590
Počinje nova sezona, red je da počnemo ovde da pišemo kad je već naslovljeno na sezonu 19 ;)

Srećno svima, novajlije dobrodošle, ali da mi starosedeoci ipak budemo na vrhu ;)))

Pozdrav!

This Post:
00
209414.3 in reply to 209414.2
Date: 02/10/2012 16:12:23
Overall Posts Rated:
55
Pozdrav svima i srecno u novoj sezoni,da sacekamo rezultate prvog kola pa da vidimo komentare i ocekivanja.Nadam se da su novajlije raspolozene za ovaj vid komunikacije.A voleo bih da cujem komentar Dorcola na iskusna hellova pojacanja kojima jasno istice kandidaturu za plasman,kao i hellov odgovor na to da li je resio da to bude ta sezona.posto je jednog kojeg je dobro trenirao prodao i sa iskusnim igracima ode do kraja?

This Post:
00
209414.4 in reply to 209414.3
Date: 02/11/2012 05:04:27
Overall Posts Rated:
77
:D cekajte nisam skroz zavrsio imam jo nesto na umu videcete za 5-6 dana :D

ne brinem se ja za dorcolca pojacace se on kao i prosle sezone samo dal ce mu to biti dovoljno videcemo :D

This Post:
00
209414.5 in reply to 209414.4
Date: 02/11/2012 12:26:09
Overall Posts Rated:
4747
jbmti cet...stalno me zeza, nzm kako se to odjednom izgasi i nmg opet da se ulogujem...

This Post:
00
209414.6 in reply to 209414.5
Date: 02/11/2012 13:40:03
Overall Posts Rated:
77
Dorcolac zaboravi na one pretnje kako je krenulo ni u Play off necu uci :D

This Post:
11
209414.7 in reply to 209414.6
Date: 02/11/2012 13:41:33
Overall Posts Rated:
4747
opaa :D prva pobeda u ligi, probili smo led fenomenalnim pocetkom :D

This Post:
44
209414.8 in reply to 209414.3
Date: 02/12/2012 11:13:56
Overall Posts Rated:
590590
Da, definitivno je Hell promenio taktiku, doveo je dosta iskusnih igrača. Jasno je da ove sezone otoreno pokazuje ambiciju za viši rang. Čini mi se da ga najviše muči Laurelis. Igra daleko od očekivanog, plata mu je prilično visoka, a ne uspeva da ga proda. Vidim da ga je više puta stavljao na transfer listu, ali bezuspešno. Tek je početak sezone, ipak još uvek nisu kompletirani timovi, ali evo kratkog osvrta na grupe.
Čini mi se da će naša grupa biti još jača nego prethodne sezone, ušle su dve ozbiljne ekipe. Procena je da će se za prvu poziciju boriti Hell i Dorćol, dok mi je kod Gandža Team-a još uvek velika nepoznanica količina sredstava kojima raspolaže. Ipak u sastavu ima igrača koji ima ogromnu platu i svakako će njegova igra dosta zavisiti i od mogućnosti da ga zadrži cele sezone. Npr. u ovom kolu je imao punu halu i zaradio je $ 127 250, što je manje nego plata njegovog najplaćenijeg igrača?!? Što se tiče ostalih, trećeplasirana ekipa iz prošle sezone (Patriote) još uvek sastavlja tim. Ponovo je prvi strelac na transfer listi, centarska linija dosta dobra. Mnogo će stvari biti jasnije ako uspe da proda Danieli-ja. Mislim da će imati lošiji skor nego prethodne sezone. Jaguari nisu mnogo menjali. Igrač doveden pred Play off (Rost) predstavlja glavnu (i, za sada, jedinu) opasnost na spoljnim pozicijama, dok je centarska linija najperspektivnija u ligi (uz Largo). Ako bi uspeo da uskladi linije tima, imao bi zapaženiji učinak i u Play off-u. Novajlija Jagoda ;) ima najboljeg mladog igrača u ligi (Rončević), ali ga zbog loše selekcije (čak 7 plejmejkera od 14 igrača?!?) za sada koristi na poziciji krila. Naravno, momak će pružati sjajne partije i kao krilo, ali uz nekoliko korekcija u sastavu, mogao bi da se priključi borbi za Play off. Prema trenutnim sastavima, Gruja i NS Thunder, teško da mogu da razmišljaju o borbi za Play off. Prema trenutim sastavima moja prognoza za Play Off (ko će učestvovati, a ne redosled na tabeli): Hell, Jaguari, Gandža i Dorćol.
Što se tiče plave grupe, nema dileme da su dobili za nijansu slabije rivale. Ipak, kao što rekoh, treba sačekati eventualna pojačanja. Za sada, Largo ima jako dobar sastav, nije previše menjao i ima sjajnu postavu pod košem. Serious Team je pokušao da rasproda tim, ali nije uspeo do kraju u svojoj nameri. Ostali su mu najskuplji igrači, ali je doveo nekoliko mladih. Mislim da bi on mogao da bude glavni favorit i da kod njega najviše zavisi od ambicije koje bude pokazao. Dobre sastave imaju i Nepoznati Vandali, kao i Wojvodina, čiji mi je sastav najsimpatičniji uz sjajne Jankovića i Ćuka. Vektra je još jedan od timova koji će se boriti za Play off, ali mislim da je sa ovakvim sastavom za nijansu lošiji rival od prethodno nabrojanih, jer iako ima dobre pojedince, mislim da je malo slabija selekcija po pozicijama. Od novajlija najbolje deluje Del. ;) Naravno, verujem da će i ovde biti promena u igračkom kadru. Prognoza za Play off: Serious, Largo, Wojvodina i Vandali.
Još jednom napominjem, biće dosta promena, ovo je prema trenutnom stanju stvari.
Sve u svemu, počela je nova sezona, deluje da će biti jako interesantno.
Srećno svima i neka najbolji pobedi!

Last edited by Zvone Kralj at 02/12/2012 11:20:47

This Post:
00
209414.9 in reply to 209414.8
Date: 02/12/2012 11:54:04
Overall Posts Rated:
77
au buraz svaka cast na postu :D

This Post:
00
209414.10 in reply to 209414.8
Date: 02/12/2012 13:00:35
Overall Posts Rated:
4747
divim ti se i ja :D stv svaka cast ! :D sto se tice roncevica, igra na krilu iz odredjenih razloga(zbog treninga drugih igraca), ali je inace fenomenalan plej, sto msm da nece biti tokom prve trecine prvenstva dok se ne vrati na svoju poziciju :) a i ostali igraci samo nose titulu pleja, inace nemaju bas najpogodnije skilove za njih..
svidja mi se sto ovde ima aktivnih forumasa...u mojoj bivsoj IV ligi nije bilo nikog nalik vama :)
zelim vam puno srece u nastavku :))

This Post:
11
209414.11 in reply to 209414.8
Date: 02/14/2012 11:12:35
Overall Posts Rated:
55
Ja sam hteo nesto da napisem,al sta reci posle ovakvog posta,osim svaka cast.Stekao sam u jednom trenutku utisak da ne samo da znas te podatke nego i kako ce se liga odvijati kolo po kolo ko ce igrati koju taktiku i sve tako redom,tako da treba da napises ko ce biti u finalu,nemoj nam otkriti pobednika tog duela,i najzad ne znam kako uopste igras ovu igricu kako ti je zanimljivo kad sve znas unapred:)
Posle ove uvodne sale,zelim da se zahvalim i na lepom misljenju koje imas o mojoj ekipi,i samo nastavi sa ovakvim postovima,jer ako igramo ovu igru a nenaucimo nista onda je to gubljenje vremena,a sa vise takvih kao ti mozda naucimo i da vodimo prave ekipe:)
pozdrav,srecni i samo nastavi ovako.