BuzzerBeater Forums

Polska - V.19 > PO - Sezon 14

PO - Sezon 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
167915.1
Date: 01/01/2011 16:52:22
Overall Posts Rated:
1919
Witam wszystkich :) Za nami półfinały... U niebieskich wydaje mi się, że żadnych niespodzianek nie było... Drużyna Zaborze od początku była faworytem wygrania własnej konferencji :) W Great 8 ćwierćfinały według mnie też obyły się bez niespodzianek... Półfinał u Czerwonych był według mnie czymś niepewnym... Pogoń Syców posiada w swoim składzie sporo utalentowanych zawodników, których ciężko było powstrzymać od zdobywania punktów... Gra obronna mojej drużyny pozostawia wiele do życzenia szczególnie pod koszem bo obrona na obwodzie była raczej zadowalająca... : / 93 stracone punkty to za dużo... No ale cóż.... Udało się wygrać ten ciężki półfinał ! :) Bardzo cieszą mnie statystyki liczby celnych rzutów za 3... 16/33 przy 2/32 (liczba rzutów za 3 drużyny przeciwnej) wygląda całkiem nieźle :) Walka na tablicach była bardzo wyrównana... Jedynie o jedną zbiórkę różnią się statystyki obu drużyn... :) Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa mojej drużyny... Lecz to jeszcze nie koniec nerwów... Przed nami Finały i kolejny bardzo trudny przeciwnik... Wydaje mi się, że niema faworyta tego spotkania :) Lecz patrząc na składy drużyna Zaborze ma przewagę nad moją drużyną :( Lecz mam nadzieje, że uda się zniwelować tą stratę poprzez motywację moich zawodników :) I to na tyle :) Mam nadzieję, że ktoś jeszcze wypowie się na ten temat :)

Pozdrawiam

This Post:
00
167915.2 in reply to 167915.1
Date: 01/09/2011 19:21:02
Overall Posts Rated:
1919
No cóż :) Żegnam waszą lige :) Wkońcu się udało zrobić to co powinno mieć miejsce sezon temu :) Ale co zrobic :) Wtedy się nie udało ale za to teraz mogę się cieszyć zwycięstwem :) Chciałem Pozdrowic Wszystkich :) oraz życzyć powodzenia w przyszłym sezonie :)

Pozdrawiam