Wczoraj ciężki bój w Pucku, ale zwycięstwo po dogrywce wyszarpane :)
Dzień 5 (Sobota 7 Grudzień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkimiciowate 84 -
AZS Magnuszew 95chicago bulss 109 - Korona Puck 105
strongers 97 - Goodfellows 82
PGE Dębe 37 -
SKP SŁUPCA 130Święcany Dziki 113 - Szczecin Rydla Team 98
BC Amigos 80 -
PakaZHaka 98Leszczymsy 94 -
(Nie)Zwykli 107Przemoc 106 - Cupula Mundi 87
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 130 : SKP SŁUPCA
Zbiórki : 74 : SKP SŁUPCA
Asysty : 27 : SKP SŁUPCA
Przechwyty : 17 : SKP SŁUPCA
Zablokowane rzuty : 11 : miciowate, SKP SŁUPCA
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 62 : M. Teleron (Leszczymsy)
Zbiórki : 28 : N. Nasser (SKP SŁUPCA)
Asysty : 15 : Y. Renhui (chicago bulss)
Przechwyty : 5 : P. Chonghuai (chicago bulss)
Zablokowane rzuty : 6 : N. Nasser (SKP SŁUPCA)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : Y. Renhui (chicago bulss) (21 Punkty, 5 Zbiórki, 15 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Shooting Guard : M. Teleron (Leszczymsy) (62 Punkty, 8 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 51
Small Forward : S. Damiani (Korona Puck) (47 Punkty, 14 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 51
Power Forward : H. Zuabi (SKP SŁUPCA) (9 Punkty, 25 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Center : N. Nasser (SKP SŁUPCA) (27 Punkty, 28 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 55
MVP kolejkiN. Nasser (SKP SŁUPCA) (27 Punkty, 28 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 55
Najsłabszy występ kolejkiS. Przybyło (PGE Dębe) (2 Punkty, 4 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -7
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : M. Korzym (Cupula Mundi), S. Xingjun (PGE Dębe), M. Mędrala (AZS Magnuszew), S. Damiani (Korona Puck) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : J. Coughlan (miciowate), A. Kluzik (Leszczymsy), R. Pant ((Nie)Zwykli) : 6 Faule
Iron man : Y. Renhui (chicago bulss), V. González Blanco (Korona Puck) : 53 Minuty
Snajper : M. Teleron (Leszczymsy), C. Yingxian (SKP SŁUPCA) : 8 3 punkty
Najlepszy zawodnik : C. Yingxian (SKP SŁUPCA), I. Bensari (SKP SŁUPCA), M. Mędrala (AZS Magnuszew) : Ocena : 17.0
Najsłabszy zawodnik : S. Przybyło (PGE Dębe) : Ocena : 3.5