Dzień 9 (Sobota 9 Sierpień 2014) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiWygonin City 90 - JAGA Fan 84
IRVING_team 66 -
Maranahar 102basket team sobótka 58 -
Fordon Grizzlies 142Golden State Warriors Basketball 105 -
Wro71fans 122Orły Osp Osówka 95 -
BG Paczki 107J23 Club 104 - Wizzart Team 50
BLUE VENUS 49 -
Anwil_Dance_Team 97Apatorek 102 - AG Basket 88
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 142 : Fordon Grizzlies
Zbiórki : 74 : Fordon Grizzlies
Asysty : 37 : Wro71fans
Przechwyty : 12 : J23 Club
Zablokowane rzuty : 13 : Maranahar
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 52 : J. Altuna (J23 Club)
Zbiórki : 23 : J. Bagieński (Fordon Grizzlies)
Asysty : 9 : B. Guinnepain (AG Basket)
Przechwyty : 5 : J. Altuna (J23 Club)
Zablokowane rzuty : 6 : X. Wenjun (J23 Club)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : J. Altuna (J23 Club) (52 Punkty, 8 Zbiórki, 5 Asysty, 5 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Shooting Guard : S. Sytko (BG Paczki) (21 Punkty, 8 Zbiórki, 5 Asysty, 4 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Small Forward : U. Arbizu (Wro71fans) (31 Punkty, 5 Zbiórki, 8 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Power Forward : S. Kowarski (Apatorek) (16 Punkty, 18 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 5 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Center : J. Bagieński (Fordon Grizzlies) (23 Punkty, 23 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
MVP kolejkiJ. Altuna (J23 Club) (52 Punkty, 8 Zbiórki, 5 Asysty, 5 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Najsłabszy występ kolejkiK. Rzeczkowski (basket team sobótka) (0 Punkty, 6 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -9
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : K. Rzeczkowski (basket team sobótka), X. Colas (IRVING_team), J. Vélez (BG Paczki), M. Morávek (BLUE VENUS), Ž. Sinanský (Apatorek), R. Kütt (Wizzart Team), B. Guinnepain (AG Basket) : 5 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : S. Poša (JAGA Fan), X. Colas (IRVING_team), J. Vélez (BG Paczki), W. Guang Kuan (Orły Osp Osówka), J. Noga (Golden State Warriors Basketball), A. Borzecki (Wizzart Team), X. Wenjun (J23 Club) : 6 Faule
Iron man : F. Teodorini (basket team sobótka), K. Rzeczkowski (basket team sobótka), B. Elder (basket team sobótka), S. Poša (JAGA Fan), W. Miłkowski (JAGA Fan), J. Hallhult (IRVING_team), X. Colas (IRVING_team), J. Pérez (IRVING_team), J. Wenxiong (BLUE VENUS), I. Watkowski (BLUE VENUS), C. Gözay (BLUE VENUS), J. Kundziolka (Golden State Warriors Basketball), W. Fijoł (Golden State Warriors Basketball), W. Pływacz (Golden State Warriors Basketball), J. Lopilato (Anwil_Dance_Team), F. Meehan (Anwil_Dance_Team), R. Makal (Apatorek), H. Szubanski (Wizzart Team), J. Altuna (J23 Club) : 48 Minuty
Snajper : W. Pływacz (Golden State Warriors Basketball) : 8 3 punkty
Najlepszy zawodnik : D. Cornett (Wygonin City) : Ocena : 15.5
Najsłabszy zawodnik : K. Rzeczkowski (basket team sobótka) : Ocena : 1.0