Witam wszystkich w V edycji typera! Nagrodą za zwycięstwo będzie 3 miesięczny supporter, którego osobiście ufunduję jednemu ze szczęśliwców po zakończeniu sezonu zasadniczego ;)
ZASADY GRY:1. Typowanie będzie odbywać się 2 razy w tygodniu. Typować będziemy tylko mecze ligowe rozgrywane we wtorek i sobotę. Mecze pucharowe nie będą brane pod uwagę.
2. Nie można typować swoich spotkań.
3. Typy wtorkowych oraz sobotnich spotkań można oddawać do godziny 18:34:59. Po upływie tego czasu typy nie będą brane pod uwagę.
4. Typer kończy się wraz z zakończeniem sezonu zasadniczego, czyli po 22. kolejce.
5. Przed każdą kolejką pojawi się rozkład nadchodzących spotkań, który najlepiej skopiować, a następnie pogrubionym pismem zaznaczyć swoich faworytów.
6. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy jednego z meczów gracz otrzyma 1 punkt, natomiast w przypadku błędnego typu nie otrzymamy żadnych punktów.
7. W każdej kolejce odbywa się osiem spotkań, tak więc maksymalnie można zdobyć 7 punktów.
8. Jeżeli któremuś z managerów uda się poprawnie wytypować w jednej kolejce wszystkich zwycięzców otrzymuje bonus w postaci siódemki
9. Jeżeli któremuś z managerów uda się poprawnie wytypować w jednej kolejce zwycięzców sześciu spotkań otrzymuje bonus w postaci szóstki
10. W przypadku, gdy dwóch lub więcej graczy ma tyle samo punktów o miejscu w klasyfikacji generalnej decyduje:
1. Ilość trafionych siódemek

2. Ilość trafionych szóstek

Jeżeli coś jest niezrozumiałe to pisać śmiało na forum typerka, lub PW.
Ps: Po każdym podsumowaniu kolejki sprawdzajcie, czy dobrze policzyłem wam punkty. Musi być sprawiedliwie ;)
Powodzenia!
Last edited by Arielos at 12/25/2013 10:47:04 AM