BuzzerBeater Forums

BB Srbija > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: beks_ns
This Post:
00
191336.2 in reply to 191336.1
Date: 07/26/2011 05:24:13
Overall Posts Rated:
112112
Ova tema je namenjena za govore kandidata na izborima. Jedna poruka po kandidatu je dozvoljena. Mozete da pogledate kompletna izborna pravila na temi (191335.1) i oficijelnu temu za raspravu na temi (191337.1).

From: Golub

This Post:
00
191336.3 in reply to 191336.2
Date: 07/26/2011 05:44:32
Overall Posts Rated:
427427
Уз назнаку садашњег селектора младе репрезентације да могу имати више од 10 гласова ја се ево кандидујем. Нека нико не замера мом незнању обављања тог посла вољан сам да учим од претходника и да то савладам у што краћем временском року, сви знају да сам веома активан и на форумима и у игри уопште (сем још неколико дана на крају августа када ћу ићи до Црне Горе) тако да вам уз мене неће бити досадно, мање више сам упознат са нашом репрезентацијом и слажем се да немамо неки превише добар тим али није га ни Асирко имао када је дошао до 6 места на свету. Имам поверења да ће играчи које избацује Мод-Трбаззи бити веома добри и да ћемо имати савршену смену генерације тако да се можемо надати бољем сутра, ја сада не обећавам ништа, сем да ћу да будем отворен према свима који хоће да помогну како би удруженим снагама стигли мало даље! Закопаћу на две сезоне и ратне секире, тако да су и деда и самурај и думба слободни да кажу све што би могло да ми помогне...нећу имати стручни штаб и ишта слично...око тактика ћу се саветовати са Ивковићем и са још неким прослављеним члановима овог друштва (ако буду желели) и наравно, тема о сениорској репрезентацији ће бити бомбардована постовима свакодневно!! Хвала свима који буду гласали за мене! С љубављу Голуб!

Last edited by Golub at 07/26/2011 07:02:17

Message deleted
Message deleted
From: Sire
This Post:
55
191336.6 in reply to 191336.5
Date: 07/27/2011 09:47:59
Scorpions Mld
III.10
Overall Posts Rated:
280280
Selektor SRBIJE iz sezone 13 i 14, za sve koji ne znaju, stigao do broja 6 na svetu sa reprezentacijom Srbije. Onaj pehar koji vidite na strani naseg nacionalnog tima nosi boje Srbije svuda po BB svetu i krasi nas, a osvojen je bas te 13. sezone.

Za sve Vas koji me znate, nemam o cemu da pametujem i filozofiram! Tu sam opet da iznesem Srbiju sto vise i da nadmasim sve nase dosadasnje uspehe...

Kao sto je i do sad bio obicaj, u istom duhu i nastavljamo!


Ajmo Srbijo!!

Samo za Srbiju,
Sire

Message deleted
Message deleted