BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Polska - Australia

[NT] Polska - Australia

Set priority
Show messages by
This Post:
00
188209.1
Date: 06/26/2011 16:05:43
Overall Posts Rated:
12061206
Jutro o 18:30 Polska zmierzy się z Australią. Zapraszam do dyskusji i do kibicowania.


Gwiezdne Wojny: Epizod V - Imperium Kontratakuje
Akt drugi: Odprawa

Król zarządził tradycyjną odprawę przed pojedynkiem, w celu rozpracowania przeciwnika, znalezieniu jego słabych punktów, ustaleniu taktyki i różnych takich dupereli.

- Benek! Co wiesz o Australijczykach - Król spytał Tomzy.
- Wiem jak Australijczycy mieszają zupę.
- Jak?
- Wrzucają bumerang do kotła ;-)

- A ty Sylwek, co wiesz o kangurach?
- Wiem jak skutecznie się poluje na kangury - odpowiedział Rakus.
- O, to może się nam przydać, więc jak?
- Pytasz się kangura czy ma rozmienić sto tysięcy, i kiedy on obiema łapkami szpera w torbie, możesz go łatwo obezwładnić ;-)

- A ty Hasanie co wiesz o przybyszach z Antypodów?
- Ha, ha,... co?
- No tak... Nie było pytania.

- Joachim, a może ty coś wiesz na temat ich broni?
- Wiem czym się różni kobieta od bumerangu - odpowiedział Gurak, największy lovelas w drużynie.
- Czym?
- Bumerangi częściej wracają ;-)

- Radek, a może ty znasz jakieś ciekawostki na temat Australijczyków - do tablicy przywołany został Podniesinski.
- Wiem dlaczego zwariował Australijczyk, który sobie kupił nowy bumerang.
- Dlaczego?
- Bo nie mógł wyrzucić starego ;-)

Tymczasem w sali obok do występu przygotowywały się czirliderki - oczywiście obie blondynki.
- Moja siostra wyszła za mąż za Australijczyka - opowiada jedna drugiej - I pisze, że jej mąż zajmuje się produkcją szelek.
- Nic nie rozumiem.
- Czego nie rozumiesz?
- Bo u nas nosi się szelki, żeby się spodnie nie zsunęły. Ale w Australii chodzą do góry nogami. To po co im szelki?
- Głupia jesteś. U nas nosi się szelki, żeby się spodnie nie zsunęły się z człowieka. A tam odwrotnie, żeby człowiek nie wysunął się ze spodni ;-)

- Leszek, masz coś ciekawego do dodania? - na koniec zagadnięty został Anczykowski.
- Jasne, znam pewną historię.
- Dawaj.

Prostytutka z USA postanowiła skończyć z zawodem, znaleźć męża i ustatkować się. Miała w życiu tylu klientów, ze zdecydowała, ze znajdzie takiego faceta, który będzie w jej wieku, ale który jeszcze nie miał kobiety. Wreszcie udało jej się kogoś takiego odszukać - był to programista z Australii. Przed nocą poślubną poszła do łazienki przebrać się w sexy bieliznę, a jak wróciła to widzi, ze wszystkie meble są poprzesuwane pod ściany, a środek pokoju jest całkiem pusty. No wiec pyta się o co chodzi, a facet mówi:
- Jeszcze nigdy w życiu nie miałem kobiety, ale jeśli to się robi tak samo jak z kangurem to będziemy potrzebować dużo miejsca ;-)

W ten sposób wygląda typowa odprawa, podczas której przeciwnik zostaje zostaje rozłożony na czynniki pierwsze oraz opracowywana jest taktyka.

Last edited by B.B.King at 06/26/2011 16:06:55

This Post:
00
188209.2 in reply to 188209.1
Date: 06/27/2011 11:16:09
Overall Posts Rated:
1212
- Jeszcze nigdy w życiu nie miałem kobiety, ale jeśli to się robi tak samo jak z kangurem to będziemy potrzebować dużo miejsca ;-)

hahahah^^

This Post:
00
188209.4 in reply to 188209.3
Date: 06/27/2011 14:32:50
Overall Posts Rated:
12061206
Trochę dzisiaj się powyjaśniało. Trybuny były rozsunięte daleko pod ścianę, żeby było więcej miejsca na igraszki z kangurami i wyszło z tego trochę radosnego basketu ;-)


1. Polska 5-0 +99 awans
2. Chile 4-1 +49
3. Włochy 4-1 +16
4. USA 3-2 -1
5. Hiszpania 2-3 +16
6. Chiny 1-4 -57
7. Australia 1-4 -74
8. Urugwaj 0-5 -48 bez szans


Drużyny z miejsc 2-7 ciągle walczą, no ale wyraźnie widać, że Chile i Włochy są już bardzo blisko (dwa mecze do końca i dwa punkty przewagi nad piątym), natomiast Chiny i Australia bardzo daleko (chociaż teoretycznie chyba jeszcze mają szansę, nie analizowałem dokładnie rozkładu kolejnych meczów, mają dwa punkty straty do czwartego, więc mogą się zrównać i liczyć na lepszy bilans małych punktów). Do czwórki wskoczyło USA za to Hiszpania jest pod ścianą i nie wszystko już od niej zależy bo musi wygrywać oraz liczyć na dobre wyniki w innych spotkaniach.

Last edited by B.B.King at 06/27/2011 14:37:04

This Post:
00
188209.6 in reply to 188209.5
Date: 06/28/2011 04:43:31
Overall Posts Rated:
6363
BRĄZ TO JUŻ ZA MAŁO ;)

This Post:
00
188209.7 in reply to 188209.6
Date: 06/28/2011 07:58:50
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
jak widze pomeczowe staty indywidualne to mnie przerażają, świetna gra :)

graty dla BBKinga

Last edited by aMORFIczny at 06/28/2011 08:05:26

From: aimar

This Post:
00
188209.9 in reply to 188209.1
Date: 06/28/2011 18:31:19
Overall Posts Rated:
16491649
Swietne staty.
Znów PtB... bardzo ciekawe:)

From: B.B.King

This Post:
00
188209.10 in reply to 188209.9
Date: 06/28/2011 19:25:25
Overall Posts Rated:
12061206
Swietne staty.
Na pewno krajowy rekordzik pod kątem sumy statów. Światowy raczej nie.
Jeśli chodzi o poszczególne staty to w tym meczu padł nowy rekord (kadencji) w obronie pod koszem oraz w zbiórkach. W płynności oraz obronie na dystansie wyrównane rekordy kadencji. Za to oba rzuty miewaliśmy już lepsze.
A jak to wygląda w porównaniu z poprzednimi kadencjami to nie wiem - mogły być mecze gdzie broniliśmy i atakowaliśmy z określonych kierunków, więc wybrane formacja mogła być wyżej oceniona. No i jeszcze trzeba by sprawdzić czy w w jakiś meczach z dogrywkami nie były wyższe (dogrywki podbijają staty, to mi wygląda, jakby przy jednej dogrywce staty są powiększone w stosunku 53/48 w porównaniu do normalnych.
Znów PtB... bardzo ciekawe:)

A niektórzy twierdzą, że to nudne ;-)
Więc sam już nie wiem co o tym myśleć ;-)
Zaczynam podejrzewać, że kostka losująca taksę się jednak zacięła, bo rysuje się pewna prawidłowość ;-) I zaczynam mieć obawy, że rywale mogą nas niedługo rozgryźć jaką taksą gramy ;-) Chociaż na czacie tydzień temu podczas meczu z Uruk-hai Urugwajczyk pytał (cytuję luźno z pamięci) "czy gramy to co zwykle". A więc jednak nie miał pewności, czyli jeszcze nas nie rozgryźli ;-)

Co do samego meczu to rywal nie zawiesił wysoko poprzeczki.
Ocena 22,0 Wisniewskiego jest rekordem (przynajmniej w tej kadencji).
Ocena 21,0 Podniesinskiego jest rekordem jeśli brać pod uwagę obrońców.
Ta dwójka to obecnie najbardziej zmutowany (pensja) oraz najbardziej wszechstronny (suma) zawodnik z polskim paszportem.
No i ciekawostka - Rakus otarł się o tripple-double. Zabrakło niewiele - jednej zbiórki i jednej asysty. Szkoda że się nie udało, uwielbiam takie różne statystyczne osiągnięcia. Przy okazji chyba zrobił rekord asyst w meczu w tej kadencji. Nie tak źle jak na Centra. Dodatkowo żeby był komplet wszystkich indywidualnych zdobyczy to podparł występ blokiem i przechwytem.
Chilijczycy oraz Hiszpanie spierają się pomiędzy sobą na forach kto jest najlepszym zawodnikiem w świecie BB - Tapia czy Zuya. A być może trzeba będzie ich uświadomić, że to spór o drugą i trzecią lokatę i że Rakus ich pogodził ;-)

From: aimar

This Post:
00
188209.11 in reply to 188209.10
Date: 06/28/2011 20:07:50
Overall Posts Rated:
16491649
Oceny Wiśni i Podniesińskiego rzeczywiście imponujące. Naprzeciwko nich staneli dużo słabsi zawodnicy stąd pewnie te noty.
Mnie frapuje bardziej jakim cudem ten Klaczyński ( z mikrą pensją 44k) zagrał na 18'stkę!?:)


Oby to nie było appogeum tej drużyny i zeby najlepszą dyspozycję osiągneli- dajmy na to w finale.


Na poziomie reprezentacyjnym obrona MtM vs PtB to optytmana taktyka zdaje się, więc skoro nikt nie moze nas zatrzymać losuj dalej PtB i licz na łut szczęścia:)





Last edited by aimar at 06/28/2011 20:14:15