BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.6 > Yeni Sezonda İddalıyız!

Yeni Sezonda İddalıyız!

Set priority
Show messages by
From: can2515
This Post:
11
279931.1
Date: 06/04/2016 05:31:36
Overall Posts Rated:
44
IV.6 ligi olarak ligimiz cidden cok çekişmeli bir lig Alaplı Devils-Gorilla Team-GreenArmy-ÜmitSpor-Çapa Deepers-SSGT-ATA takımların nerdeyse hepsi sampiyonluk icin oynuyo ve buna gore oyuncular transfer edip yatırımlar yapıp zirveye oynamaya calısıyor.Gördüğüm kadarıyla Alaplı defans üzerine kurulu bir takım ve zorlıcak bir takım. Her maçtan önce cekinicem ve analizler yapıcam genede iddalıyım.Hepinize İyi Oyunlar

This Post:
22
279931.2 in reply to 279931.1
Date: 06/04/2016 10:13:06
Alaplı Devils
III.16
Overall Posts Rated:
1313
Evet hocam hepimiz iddaalıyız ben kendim hakkımda bilgi veriyim hedefim tabiki bir üst lige çıkmak ligimizde yeterince bot takım var ve o takımlara karşı taktikler deniyorum.Tabi botlara karşı oynadığımız için oyuncu dakikalarını çok iyi dağıtabiliyorum bu sayede oyuncularımın form grafiği çok iyi evet defansım çok iyi bu sezon 2 maçta 70 ribaunt almışlığım bile bu çok iyi takımım için ama hücumumuzu geliştiricez.Sakatlıklarla başımız belada geçen perşembe hazırlık maçında sakatlık verdim bu hafta perşembede kupa maçında sakatlık verdim by sakatlıklardan dolayı doktorumu güçlendirdim ve maaş yükü geldi sakatlarım dönünce en kötü konferans finali garanti olarak görüyorum.

From: can2515
This Post:
00
279931.3 in reply to 279931.2
Date: 06/04/2016 13:28:38
Overall Posts Rated:
44
Öncelikle oyuncularım efto celeski,carlo scigliano ve bo heringden inanılmaz derecede memnunum.Efto ve carlonun ribaund ve sayı ortalaması takımı tasımakla kalmıyor benim taktik denemem icin gerekli süreyi kazandırıyor.2 sezondur takımıma ŞG almaya calısıyorum ancak aldıgım oyunculardan bir türlü verim alamadım bu takımı ve beni cidden kotu noktalara götürüyor.E.Herczeg yeni transferim olarak beklentim yüksek ancak ortalama bir form grafigi sergileyen bir oyuncu olmaktan cıkamadı ona zaman tanıyıcam tabiki ama umutlu degilim malesef.Takım yönetimi olarak cidden cabalıyoruz ve ugrasıyoruz bu senede sampiyon olamazsak kadroyu dagıtıcam(Aziz Yıldıvım mode on).KF lerim kendi yetistirdigim oyuncular ve ortalamada oynuyolar ama IV.ligi icin yeterli bir performans diye düsünüyorum ve o bölgede para harcamıyorum.Taraftarımız en iyiyi hakediyor bizi yalnız bırakmamaları dileğiyle sozlerime son veriyorum.

TimeOut Club # Yönetimi

From: TheUmit

This Post:
11
279931.4 in reply to 279931.3
Date: 07/20/2016 20:21:09
Overall Posts Rated:
11
Merhaba beyler, 20. sezondan beridir bu camianın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Lakin 1 seneden beridir oyuna ilgimi ve dikkatimi veremedim.Takım uzun süredir maçları son bıraktığım taktikle oynamış.Antrenman olarak ise sadece kondisyon çalışılmış.Takımı yalnız bıraktığımda kadrom aynen bu şekildeydi. 3 sezondur herhangi bir değişiklik olmadan devam ediyoruz.Bu yalnız geçen sezonlarda dahi çok iyi performans sergileyin takımıma ve güzide oyuncularıma buradan bir teşekkürü borç bilirim.Allah hepsinden razı olsun :) Özellik bu sezon Cleman Harvet adlı oyuncumun (özellikle allstarda) harikalar yarattığını gördüm.Bu güzel ÜmitSporlu'ya fazladan bir maaş ikramiye verileceğini burdan belirtmek ister ve başarılarının devamını dilerim.Allah yolunu açık etsin.
Gelelim medya da dolaşan bazı transfer spekülasyonlarına...
can2525 adlı meslektaşımın favori oyuncum Clemant'tan ilgiyle bahsettiği söylenmekte.Burdan tüm kamoyuna duyurmak istiyorum.Şuanlık Clemantin gitmesi sözkonusu değildir.Takımımızın ona ihtiyacı fevkaladedir.Lakin henüz bir teklif almadğımızı da belirtmek isterim...

Bütün basın mensuplarına ve beni dinleyen tüm sporseverlere iyi akşamlar diliyorum.
Kendinize iyi bakınız.

Ümit Türkmen...

This Post:
00
279931.5 in reply to 279931.4
Date: 05/02/2022 12:35:23
Pamuk Kale
IV.2
Overall Posts Rated:
5757
Selamlar, başarılar herkese.