BuzzerBeater Forums

BB Israel > הנבחרת הצעירה של ישראל

הנבחרת הצעירה של ישראל

Set priority
Show messages by
This Post:
33
315990.1
Date: 08/06/2022 13:11:40
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
שלום לכולם! אני רוצה לשתף אתכם בהודעה שהנבחרת הצעירה הוציאו היום לעיתונות:

הנבחרת הצעירה של ישראל מסיימת את מחנה האימונים בהצלחה רבה ונמצאת כבר עמוק בהכנות לאליפות אירופה בעונה 58. המתח גבוה, הציפיות גם, האווירה סביב הנבחרת נהדרת והשחקנים מוכנים לרגע הגדול ביותר בחייהם (בינתיים). הסגל הסופי עוד לא פורסם אך כל מאמני הקבוצות מתודרכים ומוכנים. פסיכולוגים רבים הצטרפו למאמץ המשותף וההתלהבות בשמיים!

מאמן הנבחרת הנכנס גם הוא מצפה בקוצר רוח לרגע בו השופט יזרוק את הכדור באוויר במשחק הרשמי הראשון. עם תמיכה וייעוץ של מאמני נבחרות בעבר ובהווה וכשכל הקהילה עומדת מאחוריו וצופה בעניין, אין שום סיכוי שלא ניתן את המקסימום האפשרי ונעשה כל מה שאפשר כדי לנצח כל משחק.

אז בהצלחה לכל השחקנים, המאמנים, הצוותים הרבים, מתקני האימון, ומעל כולם תודה לקהילה הקטנה והאיכותית מאוד של מכורים למשחק.

אל אל ישראל!

בהמשך אני אפרסם הודעה מסודרת על הסגל שנבחר לעונה הקרובה ואני מבטיח לעדכן גם בפורום וגם בקבוצת הווצאפ. אני בימים האחרונים עובר על כל שכבות הגיל ומנסה לפנות לכל המאמנים אבל בטוח פספסתי מישהו.
אם יש לכם מתאמן בגיל 18-21 שאתם חושבים שיכול להתאים לנבחרת הצעירה בשנתון שלו, בבקשה שלחו לי הודעה באתר

בנוסף אני רוצה לעשות שינוי שאני חושב שיקל עלינו בעתיד, ובשביל זה אני מוסיף סקר פשוט בת'רד הזה:
(315989.1)

לסיום רק אגיד תודה על התמיכה וההירתמות להצלחת הנבחרת. כל הכבוד לכולם על שיתוף הפעולה הנהדר!

This Post:
55
315990.2 in reply to 315990.1
Date: 08/09/2022 17:00:07
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
בדיוק כפי שקרה בנבחרת הבוגרת בעונה שעברה, המשחק הראשון באליפות אירופה לנבחרות צעירות הפגיש אותנו עם היריבה הכי חזקה בבית. ליטא, שמדורגת מעלינו, הציגה סגל מטורף, אבל עם שתי פגיעות בהימורים הצלחנו לנצח בהארכה.
ראויים לציון צביקה "כוח צביקה" לבנת שקלע סל על הבאזר בסיום הרבע הרביעי ושלח אותנו להארכה, וחוסאם חייאת שחסם כמו חיה בסיום ההארכה לאחר שקלע שתי נקודות מהקו. בזכות שניהם ובזכות הופעות הירואיות נוספות, במיוחד של הגבוהים שלנו, עברנו את המשוכה הכי גבוהה בסיבוב הראשון.

תוצאת המשחק ישראל 106 - 102 ליטא
(65840)

ההכנה למשחק הייתה טובה. שתי הקבוצות שמרו את השחקנים מחוץ לסגל ממש עד הרגע האחרון. אבל בגלל משחקי ידידות ידענו מי השחקנים המרכזיים. אני בהתחלה חשבתי שליטא תעלה לוק אינסייד אבל לאחר האימון בשישי נראה התגלה שהסנטר המרכזי שלהם בכושר רע, ואני נטיתי יותר להמר על מושן של היריבה, שתנסה לנצל את שלושת הגארדים החזקים שלה. היה לי ברור שאם לא יהיה הפרש גישה לטובתנו אנחנו חייבים להמר נכון, בנוסף הייתה לי תחושה שהמאמן הנגדי לא יהמר כיוון שהוא פייבוריט.

ואז הדקות האחרונות לפני המשחק הגיעו. אני הרמתי את כל השחקנים לסגל ושמתי לב שהליטאים מתחילים להזרים שחקנים לסגל, אבל רק 9. בבדיקה יותר עמוקה התגלה לי ששלושת הגארדים הכי טובים שלהם, שנמצאים בכושר מעולה וכיכבו בכל משחקי הידידות, פשוט לא בסגל. היה לי ברור שהמאמן שלהם מנסה לעבוד עלינו, וכך היה. שלושת הגארדים זומנו פחות מ2 דקות לפני שאי אפשר יותר לסדר טקטיקה. זה מבחינתי סתם את הגולל על הטקטיקה של הליטאים - הם ילכו על מושן. סידרתי את ההימורים והגישה ממש דקה לפני סיום הזמן, וקיוויתי לטוב.

ואיזה משחק זה היה. התחלנו ממש חזק כשכספי קולע בלי הפסקה בעוד השחקנים שלהם לא מצליחים להתרומם, מה שנתן לנו להוביל ב-5 בסוף הרבע הראשון. לצערנו הרבע השני היה רע מאוד כשהספסל שלנו לא מסתדר עם הסגל המאוד עמוק של ליטא, ואותו סיימנו הפעם אנחנו בפיגור 5.

המשכנו לרדוף אחרי הליטאים כשההפרש נע בין נקודה לשתיים רוב הזמן, ורק לקראת סיום הרבע הרביעי נטלנו את ההובלה. הובלנו ב-4 הפרש 4 וחצי דקות לסיןם, אבל הליטאים המטירו שלשות ופתאום אנחנו בפיגור 8 שניות לסיום. ואז הגיעה לבנת עם באזרביטר ששלח אותנו להארכה. על הדרך, הסמול הפותח שלנו דרוקמן נפצע, ואמיר שחרור האגדי ניצל את ההזדמנות ונתן משחק ענק.

ההארכה הייתה נהדרת והובלנו במעט כמעט בכל 5 הדקות. 19 שניות לסיום, הליטאים עם עוד שלשה שעשתה שיוויון 102, ואז חייאת עלה לקו לשתי זריקות מדויקות, ומיד לאחר מכן בהגנה דפק חסימה שנייה אחת בלבד לסיום הזמן. כספי סגר את המשחק עם עוד 2 נקודות מהקו וסה"כ 26 נקודות ו- 5 אסיסטים במשחק. אהרון רוזן היה פנומנלי לאורך כל המשחק וסיים עם דאבל דאבל של 15-15 והוסיף עוד 3 חטיפות משמעותיות. גלנסקי וחייאת הגבוהים הקטלניים שלנו גם הם סיימו עם דאבל דאבל.

ובכל זאת, למדנו מספר דברים. אנחנו צריכים לחזק את הקליעה שלנו ואת המסירה וההגנה גם כן. חשוב מאוד מאוד שהסגל כולו ישמור על דקות טובות וכושר גבוה כי לא תמיד המזל יהיה לצידנו. בנוסף אני אישית למדתי כמה דברים על הסגל שלנו מהמשחק הזה ואדע להשתמש בו קצת יותר טוב בפעמים הבאות.

אני חייב להודות המון לצוות המסייע שלי שתמך בי ועזר לי לקבל החלטות ברגעים הכי חשובים לפני המשחק. תודה אדירה גם למאמנים שמשתפים פעולה ולכל הקהילה שנהנתה ממשחק טוב ופירגנה.

המטרה שלנו עכשיו היא לסיים ראשונים בבית ללא הפסד ולהגיע עם התלהבות גבוהה לסיבוב השני. בהצלחה לכולם ושמרו על כושר!

Last edited by GM-Arbelon at 08/09/2022 17:09:42

From: Ido

This Post:
00
315990.3 in reply to 315990.2
Date: 08/09/2022 18:46:57
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
יופי של משחק ארבל כל הכבוד, הכנה מעולה !

This Post:
11
315990.4 in reply to 315990.2
Date: 08/10/2022 01:41:17
Ein Gedi Cliffs
II.2
Overall Posts Rated:
5151
וואו, ממש סיפור מתח היה פה
איזה כיף לקרוא

From: Omri

This Post:
00
315990.5 in reply to 315990.4
Date: 08/10/2022 05:21:18
Overall Posts Rated:
123123
בהצלחה רבה!!!

This Post:
44
315990.6 in reply to 315990.5
Date: 08/28/2022 14:15:58
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אליפות אירופה שבגרמניה בעיצומה ואנחנו מחר פוגשים את לטביה למשחק חשוב מאוד על ראשות הטבלה, אבל רציתי קודם לסכם את שני המשחקים האחרונים שהניבו תוצאות מעולות והשתדלנו ללמוד מהם כמה שיותר.

104 - 64
(65844)
ניצחון ב-40 נקודות מול פורטוגל שהמשיך את התנופה הנהדרת מהמשחק מול ליטא. הפורטוגלים אמנם לא הימרו על הטקטיקה בהכנות למשחק, אבל עלו הגנה פנימית של 2-3 מול המושן שלנו שזו טעות טקטית קשה.

חברי הנבחרת לקחו את השקט מסביב לקשת באהבה ותפרו 13 שלשות מתוך 28 ניסיונות. במיוחד השתחרר מהשלוש אמיר שיחרור, השחקן הנהדר של גולן גוט האגדי (שלו עוד שני שחקני נבחרת העונה), עם 6-7 מהשלוש בדרך ל 22 נקודות. אחריו דרוקמן דקר 19 נקודות לטבעת ונציין כמו בכל משחק את הסנטר המוביל של נבחרת אהרון רוזן, הקפטן הבלתי מעורער של הנבחרת.

ועולה השאלה החשובה - איזה כינוי יותר מתאים לקפטן הנבחרת? אהרון "הארון" או "הרוזן" רוזן? הצעות יתקבלו בשמחה וגם תרומות לנדב שיעשה כבר תומך.

116 - 82
(65847)
במשחק קצת יותר צמוד ומפתיע בכך, נבחרת ישראל פגשה את נבחרת אירלנד שזימנו כמה לפרקונים שפיזרו כמה מעשי קונדס ברחבת הסל הישראלי, מה שגרם לרבע ראשון צמוד במיוחד שנגמר 33-28.

למזלנו, ובעיקר למזלי, הנבחרת השתחררה מקללת הבידוד פנימה באיזשהו שלב ולקחה את המשחק הביתה עם הופעות משכנעות של דרוקמן הדוקר מרמת אילן (19 נקודות ו-7 ריבאונדים), מידן גלנסקי (15 נק' על 87.5% מהשדה, 11 ריב', 4 אסיסטים ומלא לב ונשמה בהגנה) ושוב אמיר שיחרור שמסתמן כשחקן השישי של הנבחרת.

אבל עם כל הצחוק וההנאה מהניצחונות, אנחנו בצוות ניהול הנבחרת הפקנו לקחים משני המשחקים הללו ואנחנו נעשה את הכל כדי להמשיך להיות בלתי מנוצחים ולהוביל את הנבחרת עד הסוף העונה.

אז מחר, בשעה שמונה בערב שעון ישראל, ניפגש כולנו איפשהו בגרמניה לעודד את הנבחרת! מיקום מדויק ישלח בדיוק כשהמשחק יתחיל, אבל אתם גם מוזמנים לעודד בפורום, בווצאפ ואפילו בצ'אט המשחק.

Last edited by GM-Arbelon at 08/28/2022 14:21:27

This Post:
22
315990.8 in reply to 315990.6
Date: 08/29/2022 12:23:18
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
480480
יופי של תוצאות ויופי של סיכום. בהצלחה!

This Post:
33
315990.9 in reply to 315990.8
Date: 10/02/2022 09:05:36
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
היי חברים, אני מתנצל שלא כתבתי כאן עד עכשיו. כמובן שבווצאפ אני מעדכן כל הזמן ובינתיים ההשקעה בנבחרת מניבה תוצאות יפות, אבל עכשיו אנחנו נכנסים למאני טיים האמיתי וזה לא יהיה פשוט כפי שהיה עד כה!

סיכום הסיבוב הראשון:
הניצחון במחזור הראשון ללא ספק הכריע את כל הסיבוב. חוץ מליטא לא הייתה קבוצה אחת ברמתנו ממש, ובגלל שניצחנו את ליטא לא קיבלנו קראנצ'ים חוץ מבמחזור האחרון של הסיבוב הראשון נגד רומניה.
לכל משחקי הנבחרת ליחצו כאן -
(https://www.buzzerbeater.com/country/15/jnt/schedule.aspx)

היה בעצם בכל הסיבוב רק משחק אחד שכמה טעויות בו כמעט הובילו למשחק צמוד וזה היה נגד לטביה במחזור הרביעי
(65853)
100 - 84
במשחק חשוב זה ניצחנו רק 16 הפרש בגלל הימור שגוי שלנו, ואולי גם בחירה לא נכונה של שחקנים בחמישייה.
ולמה אני מתעכב על המשחק הזה? כי לטביה החליטו לעלות בו רגוע בעוד במחזור האחרון של המחזור, נגד ליטא, לטביה עלו קראנץ' -
(65865)
ייתכן מאוד שאם לטביה היו בוחרים אחרת הם היו עולים לסיבוב הבא ולא אנחנו, ולכן - אסור לנו לעשות טעויות!

עוד ראוי לציון המשחק מול רומניה במחזור האחרון של הסיבוב.
(65863)
80 - 131
רומניה עלו קראנץ' אבל טעו בהימור פנימה כשאנחנו עלינו החוצה. שלושה שחקנים שלנו סיימו עם יותר מ-20 נקודות - דרוקמן, כספי ולבנת (26, 24, 22 בהתאמה) שמובילים את הנבחרת שלנו בגאון (ויש להם מאמן נהדר שמעתי). בנוסף שלושה גבוהים שלנו סיימו עם יותר מ-10 ריבאונדים - רוזן עם 13, בלאו וגלנסקי עם 12 - מדובר על שלושת הגבוהים המובילים שלנו העונה ובאמת שהם קורצו מחומר מיוחד ותודה למאמנים נדב ואלון שעושים עבודה נפלאה.

כוכבי הסיבוב הראשון:

מה שבאמת מדהים כאן זה שארבעת הקלעים הכי טובים שלנו נגד טורקיה בתחילת הסיבוב השני לא נמצאים בכלל ברשימת הקלעים המובילים של הנבחרת - זה כמה הנבחרת העונה מגוונת ומיוחדת!
מעל כולם נמצא רוזן עם 137 נקודות ו-96 ריבאונדים. לשם השוואה עונה שעברה (שהייתה קצרה מהרגיל) השיאנים הגיעו ל-134 נקודות (עזרן) ו-111 ריבאונדים (שפע). אם נשווה את הארון רוזן לעונת אליפות אירופה האחרונה אז יש לו קצת פער לסגור.
אם מסתכלים על שיאני הנבחרת בכל הזמנים, יש סיכוי שרוזן יגיע לעשירייה הגדולה של העונות הכי טובות (צריך 220 נקודות ו- 158 ריבאונדים) ואולי גם כספי ייכנס לשיאני האסיסטים (צריך רק 65 אסיסטים כדי להיכנס לעונה היסטורית ואם יגיע לאזור ה-90 אפילו ייכנס לעשיריית כל הזמנים)
כל הסטטיסטיקה כאן -
(https://www.buzzerbeater.com/country/15/jnt/overview.aspx)

הסיבוב השני
אז כפי שאולי הבנתם, הסיבוב השני החל עם ניצחון יפה שלנו מול טורקיה
(66447)
117 - 70
אני מזכיר שלסיבוב הזה מגיעות נבחרות שסיימו במקום הראשון או השני בבתים שלהן בסיבוב הראשון. אין כאן קבוצות רעות, יש טובות, ויש טובות יותר.
עלינו באותה התלהבות כמו טורקיה והם טעו בהימור. חגגנו עם אחוזי שדה נהדרים - 50.5% לנו מול 32.4% של טורקיה. בנוסף לקחנו 20 ריבאונדים בהתקפה ובסה"כ 28 יותר מטורקיה. ואולי מה שהכי חשוב - קלענו 81.2% מהעונשין, בעוד הטורקים פישלו עם 69.7% בלבד.
משחק כמעט מושלם של הנבחרת, אבל מכאן זה רק הולך להיות קשה יותר ויותר.

כבר מחר אנחנו נפגוש נבחרת מעולה מיוון, עם סגל אחורי ברמות הכי גבוהות, ולא יהיה לנו פשוט. בואו לעודד, כאן או בווצאפ, שמרו על הכושר של השחקנים שלכם, ובואו נמשיך להיות בלתי מנוצחים!!!י

This Post:
55
315990.10 in reply to 315990.9
Date: 11/07/2022 13:44:34
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
שלום לכולם! עונה נגמרה ועונה חדשה לפנינו, אני מצטער שלא כתבתי כאן הודעת סיכום קודם לכן, סיום העונה הקודמת היה לי קצת קשה, לי ולשאר חברי הצוות.

קודם כל זה המקום להודות לחברי הצוות המצומצם שעזרו לי מאוד העונה ובזכותם העונה הראשונה שלי כמאמן הסתיימה בגביע, אמנם של מקום 3, אבל עדיין גביע.

מעל כולם עידו - שתמיד נכנס איתי לפרטים הכי קטנים ותרם המון למקסום יכולות הנבחרת. אם הייתי מקשיב לו עד הסוף אולי היינו מהמרים פנימה מול פולין ואולי היינו אפילו מצליחים לגנוב את אליפות אירופה עם סגל שקצת פחות טוב משל שאר הנבחרות בפיינל פור.

כמובן אלון - מאמן הנבחרת הבוגרת עתיר הניסיון שמכיר את כל המאמנים ביבשת ועוזר בכל דבר.

ואחרון אך לא חביב - יואב, שעשה את כל מה שהיה יכול למרות שהוא סטודנט עמוס מאוד.

ראוי לציין גם את גל מאמן הנבחרת הבוגרת לשעבר ואלוף ליגת העל הבלתי נגמר שידע לעזור, לתמוך כשהייתי צריך, ולתת את העצה הנכונה ברגעים קריטיים (וגם המליץ על הימור פנימה מול פולין וגם לו לא הקשבתי לצערי).

הם לא היו היחידים שעזרו לפני ואחרי משחקים. היו שם את מאמני השחקנים המוכשרים מאוד - נדב, גולן, אופק, נאור, אורי, אלון רוזן, ועוד כמה מאמנים זרים אך פחות חשובים. תבינו, כל השישה הללו נמצאים בקבוצת הווצאפ (7 כולל אותי והשחקנים שלי) ולכן בעונה שעברה היה לנו סגל נהדר ויוצא מהרגיל. מאותה סיבה בדיוק, רק ההיפך, העונה אין לנו סגל משמעותי מספיק כדי לתת פייט באליפות העולם. כמעט שאף שחקן בסגל היום נגד מצרים לא מאומן על ידי מנג'ר שנמצא בקבוצת הווצאפ. בנוסף לכך, יש רק כמה יחידי סגולה כמו אופק ונדב, שמאמנים שחקנים ישראלים ברמה בני 21 העונה.

מה אפשר ללמוד מכך? שכל עונה, ובמיוחד כל חילוף עונה, מאמני הנבחרות חייבים לדחוף לחבר מתאמנים ישראלים למאמנים ישראלים! זה אולי נשמע בנאלי וברור, אבל זה לא תמיד קורה. בנוסף, אם אתם קוראים את זה כאן בפורום וקצת מדגדג לכם להתמכר עוד למשחק הנהדר הזה, שלחו לי הודעה בפרטי ואוסיף אתכם לקבוצת הווצאפ. או שתיכנסו ללינק הבא:
(https://chat.whatsapp.com/BhRLMy2Eg8y5EWQiYtG5Bc)

אז כן, הייתה עונה נהדרת עם סיום קצת מאכזב וחמוץ. חלק מההחלטות היו נהדרות, כמו במשחק הראשון נגד ליטא ובעוד כמה משחקים חשובים בסיבוב השני שהביאו אותנו לחצי גמר, וחלק מההחלטות היו פחות טובות כמו נגד הונגריה בסיבוב הראשון ונגד פולין בחצי גמר. במקרה אחד טעינו בהימור ובמקרה השני טעינו שלא הימרנו, אבל מבטיח לכם שלא קיבלנו את ההחלטות בקלות דעת וניסינו ללמוד מהם להמשך.

לגבי העונה הקרובה, אז ממש עכשיו אנחנו פוגשים את מצרים למשחק די קליל (וכבר פגענו בשני הימורים) אבל שבוע הבא ועוד שבועיים אנחנו נפגוש את ברזיל ואת סין בהתאמה, לשני משחקים מאוד קשים על הסיכוי להיכנס לאליפות העולם. אם נצליח להפתיע אולי תהיה לנו עונה טובה באליפות העולם, ואם לא, נרד לטורניר הניחומים וננסה להילחם על ביתיות באליפות אירופה עונה הבאה.

שימו לב שבסגל יש כבר כמה בני 20 מאוד איכותיים שיצברו ניסיון ויתכוננו לאליפות אירופה עונה הבאה. יהיה לנו סגל נהדר ממש עונה הבאה ואני מאמין שנוכל להילחם על עוד גביע.

אם הגעתם עד לפה בקריאה, תודה רבה! אני מעריך מאוד את האהדה שלכם לנבחרת וההתמכרות שלכם למשחק. מוזמנים לכתוב כאן את דעתכם או לשלוח לי הודעה בפרטי עם שאלות שיש לכם.

נ.ב
בימים האחרונים חקרתי את כל בני ה-18 ויש כמה נפלאים שיעשו חייל עוד 3 עונות בנבחרת הצעירה. יש עדיין שחקנים בשוק שיכולים להיות התאמה מושלמת עבורכם, למשל השחקנים הבאים:
(51398769), (51398727), (51398852)
ישראלים נותנים יותר כסף למוצרים, ישראלים תורמים להנאה במשחק, תמיד עדיף לאמן תוצרת מקומית ואתם יכולים בקלות לפלטר את השחקנים ברשימת העברה לפי המדינה.

From: Ido

This Post:
44
315990.11 in reply to 315990.10
Date: 11/07/2022 14:30:22
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
להגיע לחצי גמר אליפות אירופה בעונה הראשונה זה יפה מאוד ולגמרי שלך!
העונה צריך להתרכז בלדאוג לעתיד טוב יותר כי הסגל לא יקח אותנו רחוק לצערינו.

ולגמרי מצטרף לדברים לגבי הווטסאפ, כמה שיותר יותר טוב, ורק ככה נגיע רחוק עם הנבחרות ובכללי כקהילה.