BuzzerBeater Forums

Eesti - II.3 > 53. Hooaeg

53. Hooaeg

Set priority
Show messages by
From: Tanelr

To: Mulk
This Post:
00
309238.23 in reply to 309238.22
Date: 06/19/2021 12:25:09
Korvpallikarud
II.2
Overall Posts Rated:
2222
Meestel läkski teisel veerandil kõht lahti. Grisolist ei olnudki enam mängumeest. Mehel meeskonna kõveim KOS aga seedimissüsteemi pole Zapivo purgeenijoogiga veel piisavalt harjutanud. Konutas kogu ülejäänud mängu pingiotsal kõveras. On veel järgmiseks hooajaks arenguruumi.
Palju õnne sulle! Aga finaalis tuleb sul nüüd ise kodumeeskonna trikkidega hakkama saada. Kindlasti on Systikul midagi varuks. :)

From: Mulk

This Post:
00
309238.24 in reply to 309238.23
Date: 06/20/2021 02:00:16
Zapivo
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
Zapiivo
Palju õnne sulle! Aga finaalis tuleb sul nüüd ise kodumeeskonna trikkidega hakkama saada. Kindlasti on Systikul midagi varuks.


Nali-naljaks, seda ma Zapivo sinuga mänguks ettevalmistusi kirjeldades tegin, aga mul polnud mittemingisugust plaani (ammugi lootust) edeneda konverentsi finaali. Seepärast müüsin põhiviisiku eesliinimängija, ostsin noori treenitavaid ja mänudes eelistasin nende treeningut võitudele.
Praegu on seis selline, et loomulikult kasutan ära sülle kukkunud võimalust majandust turgutada ja püüan teha kõik, et finaalmängude seeria kolmemänguliseks venitada.

From: Tanelr

To: Mulk
This Post:
00
309238.25 in reply to 309238.24
Date: 06/20/2021 17:05:05
Korvpallikarud
II.2
Overall Posts Rated:
2222
Teil on Elkaariaga niipalju kõrgliiga ja koondise juhtimise kogemust, et suudate taktikatega kivist vee välja pigistada. Vaatasin, et palkade järgi jagub sul mehi umbes täpselt kolmele positsioonile. Kuna mul neljal mehel väga tugev 1:1 skill, siis mängisin kannatliku, et ühel positsioonil tekib ikka suurem ülekaal ja see siis lahendab. Paraku hakkas ikka lahendama see, kes alati, kuigi ta ei olegi kõige kõvema üks-ühega ja vastas seisis tal sinu kõige kõrgema palgaga mees (ilmselt on osa sellest palgast ka ikka tema kaitse arvelt tulnud). Ei saanud eriti sisse.
Tegema oleks võinud hakata hoopis minu mängujuht, kellel oli vastas mitte eriti kõrge palgaga universaal, kes täida sul kohti keskmängijast mängujuhini. Ta ei saa ju olla igal positsioonil kaitses nii hea, oleks võinud teha küll tema vastu. Aga ei tehtud.
Samas ei saa meeste üle kurta ka, nad on end see hooaeg niigi ületanud. Tavaliselt on nende koht olnud võidelda liigasse püsimise nimel.

Message deleted
This Post:
00
309238.27 in reply to 309238.11
Date: 02/17/2023 05:43:43
Argentiina
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
66
Tervitus. Olete märganud,et foorumid on välja surnud, aga tahaksid suhelda ja lugeda. Soovitan teil liituda Eesti Discordiga. Hetkel seal 55 liiget. Kui sind huvitab mida teevad ja arutlevad teised meeskonnad, mis plaanid on Eesti rahvuskoondisel, siis tule ja ühine. Tõmba alla Discordi äpp , loo konto ja otsi üles EST BUZZERBEATET .