BuzzerBeater Forums

Srbija - III.4 > Sezona 52

Sezona 52

Set priority
Show messages by
This Post:
00
307594.19 in reply to 307594.18
Date: 03/18/2021 05:14:12
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Tek sad vidim ove dodatne tri poruke na forumu. Nešto sam u haosu sa vremenom ovih dana.

Srebrni, opet medalja u skladu sa tvojim imenom za tebe i tvoje momke, nemoj da se razočaravaš.


Već smo pisali u privatnim porukama, iskuliraj. Ja sam se iznervirao kad mi pre dve nedelje 5 igrača povređeno na duže u dva tima. Pred plejof. Hteo da odustanem jer stvarno je bilo previše, a u Utopiji jurio prolaz u treću ligu. Međutim, radimo na višim ciljevima. Pokušavamo da se malo bolje organizujemo i da unapredimo reprezentacije. Timovi nisu neki prioritet, bar meni nikad nije bio. Volim kad mi igrači imaju zastavicu pored slike.


Da, ova igra mi je donela neka nova poznanstva, ranije sam organizovao i okupljanja pa su dolazili ljudi iz raznih gradova i to je bilo sjajno. Išao sam i ja za Novi Sad kada su Ivko i Trbazzi pravili skup tamo. Jeste da sam sad dosta matoriji nego sad i da više ne bih išao vozom i spavao u njemu da bih pijančio po NS, ali bih otišao kolima, prespavao negde kao čovek, a pre toga se video i zajebavao sa ljudima, onako, bez povraćanja

EDIT:
Goxy, promeni ime na Zlatni dečaci sad na kraju sezone. Druga liga će odmah da prostre crveni tepih za tebe.




Last edited by LA-Мартиненко at 03/18/2021 05:15:38

No guts, no glory!
From: sergoxy
This Post:
00
307594.20 in reply to 307594.19
Date: 03/20/2021 14:04:58
Overall Posts Rated:
33
THE END

From: ivanka
This Post:
22
307594.21 in reply to 307594.20
Date: 03/21/2021 18:13:42
SG-12
II.1
Overall Posts Rated:
2828
Santi, ponovo si MVP lige? http://prntscr.com/10rw8hk
- No comment.

U PO su te prebili? Bio si sav plav?
- Ma jok, čini ti se. To sam probao farmerke na buvljaku :D

Trener tvoje ekipe je izjavio da je stavio crunch u PO a odigrao normal?
- No comment.

Zašto nisi ulazio u igru u zadnja 3 minuta?
- Sudije su nam izbacile kompletan stručan stab i medicinsku ekipu, a mene poslale na klupu zbog velike rasekotine ispod oka koju nije imao ko da sanira.

Kako komentariišeš da je vaš rival u PO meču imao čak 22+ slobodnih bacanja više u odnosu na vas?
- Sudije ih vole.

Njihov plej je bio povređen do 15 sati pred meč, a odigrao kao da je bio potpuno zdrav i u odličnoj formi?
- Lekari ga vole.

Čini se da nisi imao tretman u ovoj ligi kakav zaslužuješ?
- Izgleda da se ovde samo gleda da li pripadate partiji na vlasti ili ne.

Da li si zadovoljan prikazanim igrama?
- I da i ne. Ispalo je u zadnje 2 utakmice kao da ne mogu koš da dam kao i da direktni rivali imaju procenat šuta veci od 85% a dotada sam im davao po 50+ i njih spuštao dobrano ispod 40%

Kako je tekao tvoj napredak ove sezone?
- Mogao sam i bolje. Trener je dosta pažnje posvetio i drugim mladim igračima pa nije bilo dovoljno vremena samo za mene. Nadam se da će se to promeniti sledeće sezone.

Odlaziš li iz kluba?
-Sve zavisi od ponuda i lige. Nemam nameru da se i dalje zlopatim ovde.

Klub je proširio arenu zbog tebe?
- Hvala im na tome. Nadam se da će je puniti i ako ja odem.

Koji meč iz ove sezone ćeš pamtiti da ti je bio najteži? Sigurno protiv nekog jakog rivala?
- Meč u prvom kolu (113470554) Dao sam 74p i doneo pobedu svom timu.

Čuli smo da si bio uhapšen pre par dana. Korona žurka ili?
-Ma jok. Posadio sam sa drugarima dvadesetak stabala u parku kad je naišla komunjarska policija. Neki Besić ih poslao.

- Imas li šta da poručiš mladim igračima ove lige?
Bez'te odavde sto pre. Nema ovde para. Jer da ih ima, poručio bih vam svima po karađorđevu i pivo.