BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.63 > Season 50

Season 50

Set priority
Show messages by
This Post:
00
305014.26 in reply to 305014.25
Date: 07/11/2020 12:48:44
Overall Posts Rated:
11
Πάντως, πριν το αφήσω το παιχνίδι για να το ξεκινήσω πάλι η 4η κατηγορία είναι ότι πρέπει για να φτιάξεις πράγματα. Ευτυχώς δλδ που ξεκίνησα από την 4, παρολαυτα ίσως θα ήταν καλύτερα να ξεκίναγα στην 5η από την αρχή. Τέλος πάντων. Εγώ δεν βλέπω άνοδο για 3 σεζόν επιπλέον αν δεν τελειώσει πρώτα το γήπεδο επίσης δεν γίνεται να παίζω χαλαρά απέναντι στο Μιλονα γιατί πέφτουν τα έσοδα και αργεί το γήπεδο (Μιλον σόρυ) κανονικά θα σε έπαιζα χαλαρά. Να ξέρετε όλοι σας πάντως πως έχουν γίνει άπειρες αναλύσεις του παιχνιδιού σε όλα τα επίπεδά και για τις τακτικες, για τις προπονήσεις για τα οικονομικά κ.α, αλλά η μαγεία είναι τελικά να μην γνωρίζεις και πολλά και να το απολαμβάνεις με τις λίγες γνώσεις που έχεις, ίσως να ήταν και αυτός ο λόγος που το παράτησα το παιχνίδι αρχικά γιατί τελικα το υπεραναλυα.
Εύχομαι να το απολαμβάνετε και εσείς χωρίς να αγχώνεστε για τα αποτελέσματα.

This Post:
22
305014.27 in reply to 305014.24
Date: 07/12/2020 05:05:50
Cobra Kai
III.10
Overall Posts Rated:
374374
Second Team:
Wu Tang Clan
Στα ελληνικά είναι Η Yasaka είναι η ιαπωνική μάρκα της πρώτης μου ρακέτας στο πινγκ πονγκ που έπαιζα φανατικά μικρός σε ομάδες προπονήσεις , καμπ το καλοκαίρι κλπ.

Στα του παιχνιδιού μας τώρα, το άφησα επίτηδες μιας και ακόμα και το βασικό μου ρόστερ να έβαζα πιστεύω δεν είχα καμια ελπίδα, στη καλύτερη περίπτωση να με κέρδιζες με 5-10 πόντους διαφορά. Είχαμε ακριβώς ίδιο ενθουσιασμό αλλά είχες σχεδόν τέλειες αγωνιστικές καταστάσεις σε όλους τους παίκτες σου και στον πάγκο, οπότε επειδή θέλω να κερδίσω τον φίτσουλες στο επόμενο παιχνίδι και να μην σκίσω τα αγωνιστικά μου λεπτά/αγωνιστικές καταστάσεις μιας και προπονώ 4-5 παίκτες είπα να το αφήσω ώστε στο τέλος να έχω πλεονέκτημα έδρας με τον liberty spurs εφόσον φυσικά κερδίσω τον φίτσουλες.

Από το παιχνίδι μας δεν μπορώ να βγάλω και πολύ νόημα, θα πρεπε ο SG μου να τα πάει πολύ καλύτερα εφόσον επέλεξες να παίξεις 2-3 ζώνη . Θα ζητήσω βοήθεια από πιο έμπειρους παίκτες από μένα και όταν βρω χρόνο θα γράψω 2-3 πραγματάκια για το τι έγινε στο γήπεδο

This Post:
00
305014.28 in reply to 305014.27
Date: 09/06/2020 13:17:06
Παλιά Πολη
III.3
Overall Posts Rated:
1111
Second Team:
Old Town BC
Loipon paidia meta apo enamisi mina isixias, ligo oi diakopes, ligo oi douleies na kleiso apo tin plevra mou tin sezon.

Eimai sigouros oti kai oi 5 omades pou epaiksa antipalos poli sintima tha einai stin III. Eixa tin efkairia logo poliseon na ftiakso ena poli dinato roster apo tin arxi to opoio mou edose aneta, telika, ton titlo. Exo tora na xtiso ligo parapano tin omada gia tin III mipos kai boreso na kano to vima parapano.

Itan kala pou ta eipame eidika se sinthikes COVID...Kali sinexeia kai prosoxi

Elpizo oloi sintoma stin III

YG: Apistefti seira to Denver Utah alla kai to Houston OKC gia osous parakolouthoun ligo NBA. Foveroi Mitchel, Murray, Doncic kai oloi pitsirikades. Me Giannis kai Tatum exoume kamia dekaria xronia kai vale na xazevoume matchares.