BuzzerBeater Forums

Hellas - III.6 > Σεζον 45

Σεζον 45

Set priority
Show messages by
This Post:
00
298104.19 in reply to 298104.17
Date: 05/29/2019 17:27:04
Greenspirit bc
II.2
Overall Posts Rated:
55
Συγνώμη αλλά προφανώς μιλάμε διαφορετικά ελληνικά, ίσως λόγω ηλικιακής διαφοράς, αλλά δεν υπάρχει κανένας χαρακτηρισμός στην πρόταση που αναφέρεις, εκτός αν αμφιβάλλεις ότι, αν αντιμετώπιζες ισότιμα όλα τα παιχνίδια την προηγούμενη σαιζόν θα τερμάτιζα 3ος που είναι ένα "γεγονός", οπότε που είναι ο χαρακτηρισμός?
Επίσης αν θέλεις πες μου που άφησα οποιαδήποτε υπόνοια για στήσιμο-στημένα, λέξεις που δεν υπάρχουν καν στο λεξιλόγιό μου λόγω ιδιότητας, ενώ αντίθετα όταν το ξαναείπες σου ξεκαθάρισα ότι δεν σκέφτηκα ποτέ κάτι τέτοιο. Για το θέμα της δυνατής με βρίσκει σύμφωνο η άποψη του φίλου Alliens.
Για να το κλείσουμε το θέμα, όπως λες και στη τελευταία πρότασή σου, κάνε αυτό που κάνεις αν σε ικανοποιεί, αλλά το αν έγώ μιλάω η όχι στο φόρουμ δεν είναι δουλειά σου, δεν γνωρίζεις και δεν σου επιτρέπω να αναφερθείς ξανά σε μένα με αυτό το τρόπο, κατάλαβες? η μήπως όχι, να το ψάξω?

From: akage14
This Post:
11
298104.20 in reply to 298104.19
Date: 06/06/2019 03:23:29
Kentauroi Cholargou
IV.16
Overall Posts Rated:
348348
whoaooooooooo!!!! πρέπει να έχω να γράψω σε φόρουμ 3-4 χρόνια...(όσοι είστε εδώ απο την αρχή του παιχνιδιού με ξέρετε....)
καλή σαιζόν να έχουμε....ωραίες οι κοντρίτσες...και οι λεκτικές :)
παίξτε το παιχνίδι όπως γουστάρετε...με σκοπιμότητα, με πονηριά με ευγενή άμιλλα...ότι γουστάρετε...άλλωστε και το buzzerbeater είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας...
μπα σε καλό σας με τσιτάρατε να γράψω,,,
:)))))
καλή συνέχεια