BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Power Rankings Season 21

Power Rankings Season 21

Set priority
Show messages by
This Post:
00
225389.6 in reply to 225389.4
Date: 08/25/2012 06:04:38
Overall Posts Rated:
2727
Μια μεταγραφη σαν του Kozber ηταν στα πλανα για την Α1 αλλα ηρθε πιο νωρις απο οτι σχεδιαζα και με επιβαρυνε πολυ οικονομικα(επρεπε να απαντησω στην μεταγραφη τελευταιας στιγμης του ICI).Ετσι δεν εξασφαλησα τους πορους για τους παγκιτες εγκαιρα.Θα δω στην πορεια τι θα κανω...Απο την πλευρα μου παντως μονο η διαχειριση του ενθουσιασμου με προβληματιζει.

This Post:
00
225389.9 in reply to 225389.1
Date: 08/27/2012 10:56:14
Overall Posts Rated:
6464
Κάποιες φορές φαίνεται να κάνει 1,5 βήμα μπρος και 1 πίσω.


Πραγματικα ρε γαμωτο ποσο δικιο εχεις σε αυτο..Ωρες ωρες κανω εντελως αψυχολογητες κινησεις..Κι ενω τις τελευταιες 2 σεζον ειχα μπει στον ισιο δρομο (:Ρ),φετος εκανα κατι μεταγραφες...απιστευτες..ειδικα η κινηση παιρνω γκουοσεν-παροτι δεν μ'αρεσει-τον κραταω για τα πλει οφ-παροτι δεν κυνηγαω κατι-τελικα θυμαμαι οτι δεν μου κανει και τον διωχνω ηταν ολα τα λεφτα :Ρ (κι ελπιζω να ξεχαστει συντομα :Ρ) Οχι οτι μεταγραφες στυλ Πιετ,Οσιανι ηταν υψηλου επιπεδου,αλλα θα γινομουν τελειως ρομπα να τους εδιωχνα τωρα κι αυτους :Ρ

Εν τελει παροτι το φετινο μου ροστερ δεν μου αρεσει καθολου μα καθολου,θα το καταπιω και θα παιξω με αυτο..Το καλο ειναι οτι ειναι σχετικα φτηνο και θα βγαλω μπολικα φραγκα φετος ωστε να συνεχισω να ανεβαινω..

Οσο για τις τακτικες επιλογες που λεει ο ροτ,για περσυ εχει απολυτο δικιο..Στην ουσια ολη τη σεζον ασχολιομουν ελαχιστα με το να στηνω την ομαδα για καθε ματς κι αυτο κυριως για να βγαλω τα λεπτα..Απο κει και περα 2-3 στανταρ συστηματα και..γιουρια! :Ρ Γι αυτο και δεν την ευχαριστηθηκα ιδιαιτερα τη σεζον..Τα περισσοτερα ματς τα κερδιζα,λογω ροστερ,αλλα οταν εφτασαν τα δυσκολα..παπαλα..

Τεσπα,το καλο ειναι οτι λεφτα υπαρχουν κι οσο κρατιεμαι και δεν τα ξοδευω (πχ ετοιμος ειμουν να χτυπησω ρουγιονγκ οσο οσο :Ρ) δεν θα εχω προβλημα..τακτικη μασουρια με λιγα λογια :Ρ

This Post:
00
225389.12 in reply to 225389.5
Date: 08/27/2012 12:09:56
Overall Posts Rated:
250250
καλως οριζω και τους νεους ,αλλους συμπαθω πιο πολυ,αλλον λιγοτερο και αλλον καθολου.2-1-1.


Βγήκε ο χρησμός από τον Rot, ως άλλη Πυθία και μασώντας φύλλα δάφνης αναφώνησε: 2-1-1!!! δημιουργόντας αναπάντητα ερωτήματα στον Κόσμο (ναι καλά διαβάσατε, όλον τον κόσμο εννοω) όπως:

α) (με φωνή Λιακόπουλου): ποιοι είναι οι 2, ποιος ο 1 και ποιος ο άλλος 1 που εννοεί ο Ροτ?
β) (πάντα με φωνή Λιακόπουλου): Πόσο απέχει ο τελευταίος 1 από τον προηγούμενο 1? Μήπως έπρεπε να υπάρχουν πιο πολλές παύλες ανάμεσα στους 1?
γ)(επιμένει ο Λιακόπουλος): ποιος από τους 2 είναι ο 1, γνωστός για και ως ομάδα τσίρκο του γελ-ηλίου, προκαλεί "αλλεργία" με την ¨χαλαρότητά" του...?

Υ.Γ τα παραπάνω (επειδή έχω παρεξηγηθεί στο παρελθόν με το "ιδιαίτερο χιούμορ" μου αποτελούν καθαρά προιόντα της φαντασίας μου και πιστεύω ότι τουλάχιστον ο ροτ θα γελάσει, ελπίζω και οι άλλοι (ή τελοσπάντων όσοι καταλάβουν τα αλαμπουρνέζικα μου)

This Post:
00
225389.14 in reply to 225389.11
Date: 08/29/2012 12:28:23
Overall Posts Rated:
6464
δεν το λεω απο αποψη ικανοτητας,και οι 2 ειναι πολυ καλοι (ο οσιανυ 11 κλεψιματα χθες!!wtf!? :Ρ)..αλλα δεν υπηρχε λογος να ανεβασω μισθους τωρα..και ειδικα 90χιλ για γκαρντ ειναι παρα πολλα..καλυτερα να επαιρνα αλντερατε..τουλαχιστον αν δεν επαιζε τοσο ξυλο..κι αν δεν ανηκε σε σενα :Ρ

τωρα αναγκαστηκα να μειωσω το ροστερ για να μην ανεβουν οι μισθοι,οποτε θα χαιρετησω απο νωρις το κυπελλο..και να δω πως θα βγει και το ροτεισον με την προπονηση στη μεση..

ΥΓ.εν τω μεταξυ επαθα εν ψιλοσοκ με τη χθεσινη προσελευση..καλα τοσο πολυ στεναχωρηθηκαν οι οπαδοι μου που δεν σε κερδισα εκτος εδρας? :Ο

Advertisement