BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.51 > προς ενημερωση των υπολοιπων

προς ενημερωση των υπολοιπων

Set priority
Show messages by
This Post:
00
166767.1
Date: 12/21/2010 12:44:41
Overall Posts Rated:
6666
σκεφτηκα αρκετα για το αν επρεπε να το δημοσιοποιησω η οχι.
αλλα τα εβαλα κατω και σκεφτηκα.τι ειναι προτιμοτερο?να καλυψω εναν πονηρο και ψευτη η να προστατεψω τους υπολοιπους?η απαντηση για μενα ηταν ευκολη και ηταν η 2η.

οποτε σας παραθετω ενα μυνημα του παοκ καις καρδιες...


Διάβασε μήνυμα
Από:
Mod kouklos
Θέμα:
d
Στάλθηκε:
28/11/2010 8:14:19 μμ


sto paixnidi mas sto leo apo tora tha se paikso dinata .....


ηρθε η ωρα να παιξουμε λοιπον και ο παοκ καις καρδιες δεν επαιξε δυνατα αλλα χαλαρα.
2 εξηγεισεις υπαρχουν...
α)ενας πονηρος θα σκεφτοταν οτι το εκανε επιτηδες για αν τον παιξω δυνατα και να χασω τον ενθουσιασμο μου(φυσικα και δεν το εκανα)

β)ο ιδιος λεει πως το αλλαξε τελευταια στιγμη.

το θεμα ειναι πως δεν με ενδιαφερει γιατι το εκανε αλλα το οτι το εκανε.
ο μονος λογος που το δημοσιοποιω ειναι απλα να προσεχετε και να μην τον εμπιστευεστε!!!


και το οτι επαιξε χαλαρα αποδεικνυετε απο το εξης μυνημα στην αναλυση του αγωνα μας...

Η Προσπάθεια της Ομάδας Σου για αυτό το Παιχνίδι: Κανονική
Οι green xtc έδωσαν περισσότερα σε αυτό τον αγώνα από ότι οι ΠΑΟΚ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ.

From: kouklos
This Post:
11
166767.2 in reply to 166767.1
Date: 12/21/2010 13:01:14
ΠΑΟΚ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
IV.6
Overall Posts Rated:
663663
κυριολεκτικα μενω εκπληκτος απο αυτην την δημοσιευση ...αλλα επειδη τιθεται ερωτημα ηθικης θα ηθελα να απαντησουν οι υπολοιποι χρηστες ενεργοι και μη της κατηγοριας . απλα να θυμησω οτι με ενδιαφερει η προπονηση φετος γιατι δεν ΜΠΟΡΩ να ανεβω και το εχω δηλωση απο την αρχη ακι ειναι ξεκαθαρω.


αλλα θελω να θυμηθουν ολοι οι χρηστες που με ξερουν απο περυσι και να πουν ποσα μυνηματα τους εστελνα πριν απο τα παιχνιδια για την διαθεση που θα επαιζα και το ροτεισον ...

δεν θα πω περισσοτερα παρακαλω να παρουν θεση οι υπολοιποι για το ηθος μου και την εν γενει συμπεριφορα μου στο παιχνιδι.

This Post:
00
166767.3 in reply to 166767.2
Date: 12/21/2010 13:21:17
Overall Posts Rated:
6666
δεν ξερω τι εκανες η τι κανεις με τους υπολοιπους.

στη συγκεκριμενη περιπτωση τι εκανες?
μηπως θελεις να πεις οτι ψευδομαι?
μπορω ευκολα να βαλω εναν διαχειρηστη να ελεγξει το ταχυδρομιο μου να δουμε αν ειναι ετσι τα πραγματα.
και παραθετω και την απαντηση σου...



Διάβασε μήνυμα
Από:
Mod kouklos
Θέμα:
Re:ηνη
Στάλθηκε:
17/12/2010 9:34:44 μμ


> > μπραβο καλο ματς θα τα πουμε στα πλει οφσ..
>
>
>
> ωραιο κολπο να μου πεις οτι θα παιξεις δυνατα...
> καταφερες κατι?
τιποτα δεν καταφερα ειλικρινα, αλλαξα τελευταια στιγμη δεν καταφερα τιποτα αλλα και εσυ δεν εχασες κατι απεναντιας σε βολεψε γιατι εαν επαιζα δυνατα θα το εχανες το παιχνιδι και την πρωτη θεση ...αρα σε βολεψε



με τα αλλα παιδια μπορει να εισαι σωστος.με μενα δεν εισουν.και αυτο δεν αλλαζει.ειναι γεγονος.


This Post:
00
166767.4 in reply to 166767.3
Date: 12/21/2010 13:25:21
Overall Posts Rated:
6666
δλδ και ειπες ψεμματα και πας να βγεις απο πανω οτι με βολεψε.που οπως βλεπεις και να με κερδιζες πρωτος θα ειμουν.
αν ηθελες να εισουν σωστος απεναντι μου οταν εβαζες το χαλαρα ας μου εστελνες ενα μυνημα να μου το ελεγες.θα επαιζα και γω χαλαρα και θα εχανα αλλα θα επαιζα με μεγαλυτερο ενθουσιασμο με τον φισερ και θα τον κερδιζα.
οποτε μια αλλη ερχετε για μενα.εσυ βγηκες χαμενος απ ολο αυτο.

This Post:
22
166767.5 in reply to 166767.4
Date: 12/22/2010 16:02:46
Overall Posts Rated:
33
xwris na 8elw na paremvw kai dixws gnwrizontas analytika thn katastash
apla me emena thrhse auta p eixame pei otan pe3ame antipaloi opote den 3erw.emena m xei dwsei 8etikh entypwsh vasika genika dn m xei pextei kapoia atimia apo kapoion sthn 4h.
apla ok mhn tsakwneste mporei ontws na mhn egine epithdes.
simvenoun auta
exallou green ekana thn eleeinoterh htta ths sezon opote h diafora mas paramenei idia ;)

From: secu

This Post:
00
166767.6 in reply to 166767.5
Date: 12/26/2010 04:02:17
Overall Posts Rated:
11
:PPP gia plk eipa na mpw epd to ksera oti tha nomizes oti tha to eixa afhsei etsi:DD