Dzień 3 (Sobota 18 Maj 2019) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiPantery Zgorzelec 70 -
Fabianki 91Korona Puck 100 -
Sileesiaa Vrooclaav 117LZS Niemyslowice 105 - Bienias dream team 92
MKS Podlasie Sokołów Podlaski 82 -
FC kawczaki 97Rekiny Bytom 106 -
KP Kalekas Toruń 112Raiders TEAM 97 - Warsaw Mutants 83
Bodboy 90 - Orzeł Wysoka 89
Kowalewo Magic 96 - Lubieczeskiepiwo Team 93
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 117 : Sileesiaa Vrooclaav
Zbiórki : 55 : FC kawczaki, LZS Niemyslowice
Asysty : 40 : Sileesiaa Vrooclaav
Przechwyty : 10 : KP Kalekas Toruń
Zablokowane rzuty : 12 : Kowalewo Magic
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 34 : M. Ciepilak (KP Kalekas Toruń), L. Giermakowski (Rekiny Bytom)
Zbiórki : 19 : R. Cortabarría (Orzeł Wysoka)
Asysty : 9 : E. Tino (Sileesiaa Vrooclaav), F. Antoniak (Kowalewo Magic), D. Hüzün (Raiders TEAM), T. Damianos (Korona Puck)
Przechwyty : 4 : P. Makosz (Fabianki), E. Tino (Sileesiaa Vrooclaav), S. Vuković (FC kawczaki)
Zablokowane rzuty : 5 : K. Głąbicki (Kowalewo Magic)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : D. Lemić (Bodboy) (28 Punkty, 3 Zbiórki, 4 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Shooting Guard : S. Vuković (FC kawczaki) (22 Punkty, 10 Zbiórki, 3 Asysty, 4 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), C. Piacitelli (Kowalewo Magic) (24 Punkty, 2 Zbiórki, 7 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 22
Small Forward : V. Vitenbergs (Lubieczeskiepiwo Team) (31 Punkty, 7 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Power Forward : L. Giermakowski (Rekiny Bytom) (34 Punkty, 18 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Center : D. Vakirtzis (FC kawczaki) (24 Punkty, 15 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 30
MVP kolejkiL. Giermakowski (Rekiny Bytom) (34 Punkty, 18 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Najsłabszy występ kolejkiM. Rusek (Bodboy) (1 Punkty, 2 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -5
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : D. Medin (Pantery Zgorzelec), G. Sturgeon (Pantery Zgorzelec), O. Androsiuk (Rekiny Bytom) : 5 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : A. Scannell (Sileesiaa Vrooclaav), J. Vega Collantes (MKS Podlasie Sokołów Podlaski), A. Škorpik (MKS Podlasie Sokołów Podlaski), S. Poh Chung (Bienias dream team), R. Kosk (Bienias dream team) : 6 Faule
Iron man : K. Mutlu (Warsaw Mutants), P. Kramek (Warsaw Mutants), C. Piacitelli (Kowalewo Magic), F. Antoniak (Kowalewo Magic), O. Androsiuk (Rekiny Bytom), D. Hüzün (Raiders TEAM), T. Damianos (Korona Puck) : 48 Minuty
Snajper : J. Vega Collantes (MKS Podlasie Sokołów Podlaski) : 5 3 punkty
Najlepszy zawodnik : L. Pitsch (Warsaw Mutants), P. Makosz (Fabianki), G. Ketners (Sileesiaa Vrooclaav), L. Giermakowski (Rekiny Bytom), M. Ilumbe (Rekiny Bytom) : Ocena : 15.5
Najsłabszy zawodnik : P. Fibak (Warsaw Mutants) : Ocena : 5.0